Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur A Latin 10. toukokuuta 2003
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hessen Tanzt 2003
Saksa - Frankfurt 10. toukokuuta 2003

Amateur A Latin 10. toukokuuta 2003

Finaali

1  Martin Klein & Anna Gill Saksa
2  Daniel Rentschler & Sylke Neser Saksa
3  Marcin Starzynski & Stefanie Brückner Saksa
4  Georgi Tsukov & Tanja Kuschill Saksa
5  Sven Binek & Elina Tarassova Saksa
6  Engin Onder & Renata Vanova Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Michael Horstmann & Denise Heller Saksa
8  Markus Schäfer & Diana Krafczyk Saksa
9  Dominik Knack & Victoria Kuzmina Saksa
10  Philipp Schwarz & Lisa Sarah Görg Saksa
11  Markus Spreemann & Alexandra Belitz Saksa
12  Wesley Atack & Nikola Schulz Saksa

Neljännesfinaali

13  Christian Klimetzek & Theresa Jung Saksa
14  Moritz Haar & Laila Geiger Saksa
15  Leif Gerling & Nicola Petersen Saksa
15  Martin Scammel & Katja Vörtler Saksa
17  Sven Balcerzak & Birgit Kettner Saksa
18  Stefan Gossner & Iliana Staevska Saksa
19  Konstantin Liebert & Julia Syceva Saksa
20  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Saksa
20  Markus Isopp & Claudia Schwager Itävalta
22  Sven Bias & Johanna Stock Saksa
23  Christian Duffke & Rowena Mebus Saksa
23  Carl Philipp Eberlein & Sandra Nittel Saksa
25  Serkan Arpac & Ulrike Köhler Saksa
25  Sebastian Reincke & Freia Schwertfeger Saksa
27  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Saksa
28  Claudio Falletta & Sabrina Ludes Saksa

2. Kierros (54 parasta)

29  Waldemar Hergert & Veronika Hergert Saksa
29  Sebastian Klink & Maret Witthuhn Saksa
29  Andreas Pachert & Meike Beer Saksa
32  Michael Fischer & Natalia Luft Saksa
32  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Saksa
34  Michael Stierle & Sandra Schall Saksa
35  Lars Frankfurter & Carolin Drescher Saksa
36  Roger Anselmi & Nadine Müller Sveitsi
36  Attila Merth & Stephanie Schumann Saksa
38  Axel Glück & Katharina Torosow Saksa
39  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Saksa
39  Kai Lemke & Maike Badia Saksa
41  Dennis Bode & Julia Schomaker Saksa
41  Viktor Herbeiu & Christina Jansen Saksa
43  Andreas Andersen & Sabine Heuser Saksa
43  Ferdinand Helmer & Katharina Heinzelmann Saksa
43  Martin Ridder & Petra Kirsten Saksa
46  Benjamin Jäger & Astrid Drexler Saksa
46  Markus Riad & Dessi Radeva Saksa
48  Johannes Schröck & Sabine Bsteh Itävalta
48  Helge Uhrig & Katja Arnold Saksa
48  Christian Wenzel & Evelyn Krosta Saksa
51  Christian Wedell & Caroline Bresink Saksa
52  Christian Zuber & Eva Ernst Saksa
53  Aleksandar Pecirep & Ramona Utri Saksa
53  Christian Spiekermann & Judy Last Saksa

1. kierros (100 parasta)

55  Alexander Gadenne & Nelli Frank Saksa
55  Andreas Hager & Michaela Brunnhuber Itävalta
55  Kevin Kern & Nina Hablowetz Saksa
55  David Kiefer & Selma Berberich Saksa
59  Giuseppe Prestifillippo & Marion Lengl Saksa
60  René Gräfenstein & Jennifer Fruth Saksa
60  Alfred Radauer & Karin Lehner Itävalta
62  Michael Beckmann & Bettina Corneli Saksa
62  Dietmar Block & Anastasia Weber Saksa
62  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Saksa
62  Andreas Kratzl & Gudrun Prohaska Saksa
62  Jan Maik Wissing & Natalie Wilson Saksa
67  Rinaldo Schmidt & Ina Hoppe Saksa
67  Michael Viehmann & Alona Pogouliaeva Saksa
69  Joachim Burgard & Nadine Geiter Saksa
69  Timo Göbel & Ludmilla Konrad Saksa
71  Erik Heyden & Julia Luckow Saksa
71  Jürgen Müller & Sandra Krenz Saksa
73  Peter Hess & Jeanette Weinhold Saksa
73  Bernhard Hubauer & Iskra Smiljanic Saksa
73  Christoph Rummel & Femke Tummeley Saksa
76  Mike Hartmann & Tina Jäpel Saksa
76  Philipp Schulz & Kerstin Poppe Saksa
78  Marc Sotelsek & Beata Brochocki Saksa
79  Jens Löbbermann & Olesja Schichel Saksa
79  Andreas Weber & Andrea Rhinow (aka Conrad) Saksa
81  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Saksa
81  Thorsten Koch & Stefanie Forkel Saksa
81  Oliver Köllner & Simone Fries Saksa
81  Patrick Schulze & Doreen Eckardt Saksa
85  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Saksa
85  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Saksa
85  Benedikt Schürmann & Petra Schrankel Saksa
85  Thorsten Unger & Vera Küster Saksa
89  Jonas Richter & Anne Richter Saksa
90  Jens Hofmann & Peggy Grossner Saksa
90  Robert Holzner & Tanja Hesse Saksa
90  Jan Savekoul & Karina Nießen Saksa
94  Tobias Witt & Vivien Kapust Saksa
95  Matthias Alt & Janet Alt (aka Peters) Saksa
95  Christian Küllig & Katja Schneider Saksa
95  Christian Penzel & Michaela Wenzel Saksa
95  Oliver Rosin & Nicole Schubert Saksa
99  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Saksa
99  Dimitrios Joannou & Diana Goldberg Saksa
101  Sebastian Christoph & Daniela Gand Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}