Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur C Latin 9. toukokuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hessen Tanzt 2004
Saksa - Frankfurt 8. toukokuuta 2004

Amateur C Latin 9. toukokuuta 2004

Finaali

1  Manuel Hercygier & Kathi Willberg Saksa
2  Christian Büning & Kristin Klitza Saksa
3  Daniele Varallo & Simone Worm Saksa
4  Maxim Vassilev & Tatjana Eichler Saksa
5  Sebastian Görtz & Alena Babina Saksa
6  Bence Csaranko & Katharina Siebert Saksa
7  Ivo Vrankic & Angela Wenger Sveitsi
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Alexander Danek & Franziska Freyer Saksa
9  Uwe Becke & Elizaweta Lermann Saksa
10  Stefan Schadowski & Sabrina Vette Saksa
11  Frank Drenda & Vicky Brückner Saksa
12  Urlich Karkmann & Natalija Lotz Saksa
13  Kai Safferling & Angela Rittersbacher Saksa
14  Karsten Wolter & Janine Weber Saksa
15  Markus Wödlinger & Sara Stummer Itävalta

Neljännesfinaali

16  Marco Steffan & Andrea Damm Saksa
16  Holger Thiede & Tanja Mederer Saksa
18  Tiziano Molinari & Olga Gudaew Saksa
19  Dominik Kriegner & Tina Zahlberger Itävalta
20  Andreas Saemann & Anja Häusler Saksa
21  Abraham Kern & Barbara Biedermann Saksa
22  Michael Kuhfahl & Juliane Krahn Saksa
22  Mathias Schnichels & Jessica Wiedlich Saksa
22  Ilker Türkmen & Chiara Präg Saksa
25  Ralf Lambertz & Doreen Passehl Saksa
25  Marco Venohr & Svanja Kleemann Saksa
27  Jan Knoll & Susann Schaller Saksa
28  Johannes Traudt & Nicole Georg Saksa
29  Andreas Furtenbacher & Doris Chlumetzky Itävalta

2. Kierros (55 parasta)

30  Sebastian Hochmuth & Nina Reiff Saksa
30  Sebastian Petersen & Carolin Peikert Saksa
32  Michael Deelwater & Maike Lichtenfels Saksa
32  Christopher Geyer & Lara Lacheta Saksa
32  Rouven Grassel & Sabrina Donix Saksa
32  Michael Heinold & Silke Hoheisel Saksa
36  Alexander Vogelsberger & Maryam En-nosse Saksa
36  Christian Wabro & Nadja Korlatzki Saksa
38  Daniel Lindt & Nicole Richter Saksa
38  Matthias Müller & Franziska Humann Saksa
40  Björn Berg & Miriam Gayer Saksa
41  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Saksa
41  Swen Wittig & Julia Egmond Saksa
43  Artem Balitzkiy & Swetlana Balitzka Saksa
43  Conrad Engelmayer & Pia Dürmoser Itävalta
43  Christian Jessen & Linda Degenhardt Saksa
46  Noel Borchardt & Loredana Cosenza Saksa
46  Martin Förtig & Anne Rümenapp Saksa
46  Andreas Kellermann & Ramona Mossl Saksa
49  Simon Dinse & Beate Gneuß Saksa
50  Tobias Schmitz & Petra Steinhardt Saksa
51  Markus Kohler & Katja Leimann Saksa
52  Sebastian Von Spiegel & Katja Döring Saksa
53  Jean-Claude Schneider & Karin Kipfer Sveitsi
54  Claudio Di Lorenzo & Anne Kisser Saksa
54  Alexander Piekos & Anja Gross Saksa

1. kierros (103 parasta)

56  Christian Acker & Christiane Michlbauer Saksa
56  Rudolf Aust & Doris Aust Saksa
56  Jens Hohlwein & Nicole Blume Saksa
56  Matthias Voth & Silja Bernecker Saksa
60  Sebastian Götz & Sina Möhl Saksa
61  Sven Conrad & Rebecca Peter Saksa
61  Martin Delbeck & Christiane Fleischer Saksa
61  Florian Faller & Verena Rupp Saksa
61  Ramon Roxner & Eveline Eitel Saksa
65  Moritz Arlt & Catherina Grein (aka Arlt) Saksa
65  Marco Bauer & Anke Navisotschnig Saksa
65  Cliff Schmidt & Katja Wertzlaff Saksa
68  Jürgen Bänsch & Beatrix Studierach Itävalta
68  Gebhard Von Gadenstedt & Laura Dutiné Saksa
70  Adrien Emrich & Kirsten Meyer Saksa
70  Mark Krug & Anne Glanz Saksa
70  Michael Vesper & Stefanie Fett Saksa
70  Karsten Wendt & Sylvia Weise Saksa
74  Manuel Borner & Sandra Schilling Saksa
74  Markus Gramlich & Patricia Bals Saksa
74  Kai Griesbacher & Margit Lammel Saksa
74  Sascha Henke & Milena Pfeiffer Saksa
74  Sascha Janzen & Griseldis Grahmann Saksa
79  Christian Kessler & Karoline Kraska Saksa
79  Rocco Schlegel & Verena Quell Saksa
81  Jens Dziambor & Miriam Drzisga Saksa
81  Manuel Lenz & Sandra Noll Saksa
81  Davide Sparti & Johanna Döring Saksa
81  Rainer Weller & Jana Mitregovà Saksa
85  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Saksa
85  Bernhard Weber & Ania Capizzo Saksa
87  Philipp Spitzer & Tina Hähnel Saksa
88  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Saksa
88  Egon Pircher & Lydia Pircher Itävalta
90  Peter Göbel & Olivia Stanko Itävalta
90  Mario Gruchow & Carina Grzyb Saksa
90  Markus Schrader & Andrea Klingenberg Saksa
93  Torsten Franz & Diana Grundmann Saksa
93  Alexander Hartung & Antonia Hartung Saksa
95  Torsten Bierz & Rebecca Karsunke Saksa
95  Ralf Ellermann & Beate Ellermann (aka Zeitzen) Saksa
95  Christian Holle & Tanja Ramisch Saksa
95  Martin Stammwitz & Melanie Taubold Saksa
95  Andy Terpitz & Sandy Terpitz Saksa
100  Sascha Eppel & Katharina Schütz Saksa
100  Klaus Jahn & Maxi Kuchmann Saksa
100  Carsten Martikke & Judith Czock (aka Martikke) Saksa
100  Albert Salzinger & Claudia Ringer Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}