Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur C Standard 9. toukokuuta 2004
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hessen Tanzt 2004
Saksa - Frankfurt 8. toukokuuta 2004

Amateur C Standard 9. toukokuuta 2004

Finaali

1  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Itävalta
2  Anton Pschenjow & Nadine Hoffmann Saksa
3  Christian Hölzle & Janina Hirzel Saksa
4  Andreas Lippok & Karin Josephs Saksa
5  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

6  Werner Antensteiner & Christine Antensteiner Itävalta
6  Arwed Hostmann & Anett Ladegast Saksa
6  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Itävalta
9  Christian Hartmann & Christin Hierer Saksa
10  Martin Berger & Elisabeth Lumetsberger Itävalta
11  Patrique Dömeland & Judith Reisert Saksa
12  Peter Chen & Ursula Robl Itävalta

Neljännesfinaali

13  Tobias Glahn & Annegret Haubeil Saksa
13  Thorsten Zielke & Katharina Trippler Saksa
15  Rudolf Thilenius & Anne Kainzlsperger Saksa
16  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Itävalta
16  Karsten Wendt & Sylvia Weise Saksa
18  Marcel Brüske & Sonja Floh Saksa
19  Christopher Eder & Anika Schlosser Saksa
19  Albert Salzinger & Claudia Ringer Saksa
21  Martin Windisch & Alexandra Windisch Itävalta
22  Jaroslav Korolew & Polina Berezovskaya Saksa
22  Christian Stahlschmidt & Katja Stahlschmidt Saksa
24  Rene Dall & Mona Grabowski Saksa

2. Kierros (50 parasta)

25  Peter Schaur & Christina Mair Itävalta
26  Michael Forster & Stefanie Forster Saksa
26  Marco Rockel & Tanja Reker Saksa
26  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Saksa
26  Stefan Ulrich & Martina Steffen Saksa
30  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Saksa
30  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Itävalta
30  Florian Scheffler & Melanie Streiter Saksa
33  Andreas Hellendahl & Susanne Krimp Saksa
33  Ronny Hormann & Angelika Haase Saksa
35  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Saksa
36  Jan-carsten Burkuhl & Sabine Linke Saksa
36  Tobias Euler & Swetlana Reich Saksa
36  Jens Haselbauer & Stefanie Eichhorn Saksa
36  Tobias Rütting & Christina Kessler Saksa
40  Oliver Forstner & Christina Kratzer Itävalta
41  Andreas Rohlmann & Eva Kovrig Saksa
42  Jan Keller & Stefanie Soyk Saksa
42  Heiko Merz & Sabine Schemm Saksa
44  Paul Heinze & Sara Scatasta Saksa
44  Alexander Piekos & Anja Gross Saksa
46  Christian Gründl & Christine Vossen Saksa
46  Matthias Hunger & Stefanie Eidmann Saksa
46  Marcel Schulze & Nadine Meier Saksa
46  Nico Straßenburg & Ines Weiß Saksa
46  Michael Vesper & Stefanie Fett Saksa

1. kierros (77 parasta)

51  Patrick Bonner & Rebecca Risch Saksa
51  Jens Dziambor & Miriam Drzisga Saksa
51  Andreas Ey & Daniela Ey Saksa
51  Armin Hirt & Denise Hirt Saksa
51  Roger Porath & Susanne Machauer Saksa
56  Daniel Euler & Patricia Bönisch Saksa
56  Tobias Loeck & Janina Harms (aka Bach) Saksa
56  Alexander Puchmayr & Julia Greunz Saksa
56  Christoph Ross & Denise Kessebohm Saksa
60  Stefan Kluver & Andrea Kluver Saksa
60  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Saksa
60  Rainer Weller & Jana Mitregovà Saksa
60  Thomas Zembok & Birgit Zembok Saksa
64  Heiko Knorr & Nicole Bürding Saksa
64  Matthias Lindner & Sabine Lindner Saksa
64  Notger Noll & Erika Ernst Saksa
64  Andy Terpitz & Sandy Terpitz Saksa
68  Daniel Hoffmann & Anne Schlenzig Saksa
68  Oliver Schrangs & Simone Elflein Saksa
68  Ralf Triebel & Gabi Triebel (aka Knorr) Saksa
71  Dirk Erdmann & Alexandra Bartels Saksa
72  Christian Lorenz & Katrin Krüll Saksa
73  Roman Bux & Karin Lehner Saksa
73  Christian Holle & Tanja Ramisch Saksa
75  Peter Zumbruch & Martina Schneider Saksa
76  Olaf Becker & Anne Stampfus Saksa
77  Stephan Fülfe & Birgit Fülfe Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}