Results from Hessen Tanzt 2004 - Youth B Latin 8. toukokuuta 2004
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hessen Tanzt 2004
Saksa - Frankfurt 8. toukokuuta 2004

Youth B Latin 8. toukokuuta 2004

Finaali

1  Rick Hammermüller & Isabell Derichs Saksa
2  Christian Langert & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Saksa
3  Kim Willecke & Sarah Sophie Ritz Saksa
4  Daniel Wesner & Aljona Rubanenko Saksa
5  Dimitrij Voroboyov & Maike Neumann Saksa
6  Dimitri Neuendank & Anastasia Martynaova Saksa
7  Christian Smits & Marta Kuzmenko Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Sebastian Friedrich & Elisabetta Petruzelli Saksa
9  Philipp Lechner & Victoria Kleinfelder Saksa

Neljännesfinaali

10  Johann Deter & Lilia Grenz Saksa
10  Marius Eckert & Angelina Samaras Saksa
12  Stephan Fleischer & Anne Weber Saksa
13  Ronny Damm & Sindy Zaunick Saksa
13  Benjamin Ohse & Mona Gauß Saksa
15  Rudolf Schepp & Anita Schepp Saksa
16  Julian Nguyen Hong & Kathrin Renner Saksa
17  Julian Möller & Julia Temtsine Saksa
18  Maximilian Von Bredow & Deborah Soldner Saksa
18  Benjamin Heuer & Julia Mazurek Saksa
18  Andreas Kitsche & Marieann Jacob Saksa
21  Dimitrij Margowzew & Anna Ilchenko Saksa
22  Michael Maas & Julia Michaelis Saksa
23  Sebastian Fleischer & Anne Krüger Saksa
24  Christopher Buhr & Katharina Kiehl Saksa
24  Florian Kretschmer & Christina Ewald Saksa
24  Martin Rikovsky & Yvonne Schröder Saksa
24  Torsten Scheithauer & Marina Forster Saksa
24  Alexander Tietz & Cornelia Stöske Saksa

2. Kierros (50 parasta)

29  Davide Pace & Alisa Rößling Saksa
30  Paul Kasakow & Stephanie Pleiss Saksa
31  Jo Niclas Wittig & Diana Materi Saksa
32  Michael Hörner & Jennifer Vieheilig Saksa
32  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Saksa
32  Kai Stasik & Verena Pape Saksa
35  Walter Hirning & Beate Zitzmann Saksa
35  Timo Renner & Isabell Fillips Saksa
35  Fabian Schmitt & Nicole Franz Saksa
38  Marc Lecreq & Jessica Weber Saksa
38  Ingo Nöhring & Therese Schaller Saksa
40  Patrick Bräuer & Tina Zielke Saksa
40  Frank Hermann & Corinna Scheid Saksa
40  Simon Schumacher & Susen Strangfeld Saksa
43  Manuel Franz & Karina Mertens Saksa
43  Jan Frederik Wockenfuss & Lea Yngve Wockenfuss Saksa
45  Eric Arndt & Eileen Arndt Saksa
45  Tobias Eissmann & Katja Schröpfer Saksa
45  Christoph Rosenkranz & Marlen Alexander Saksa
45  Florian Von Spiegel & Maria Hengst Saksa
45  Domenik Wanner & Rosmarie Eder Saksa
45  Matthias Wehrfeld & Stephanie Frank Saksa

1. kierros (62 parasta)

51  Tom Rössler & Christin Hofmann Saksa
52  Christoph Divko & Carina Müller Saksa
52  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Saksa
52  Johannes Lissner & Imke Irmscher Saksa
55  Lukas Haselmann & Anne Trummer Saksa
56  Marco Blickensdorf & Gloria Trösse Saksa
56  Markus Daab & Saskia Kroiss Saksa
56  Christoph Hahn & Nadine Hahn Saksa
56  Alexander Kirchner & Katrin Droste Saksa
56  Klaus Rohatzsch & Jennifer Haus Saksa
56  Thomas Tauscher & Christiane Fritsch Saksa
62  Uwe Reuschel & Sandra Hirschfeld Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}