Results from Holland Masters 2000 - IDSF International Open Latin 6. lokakuuta 2000
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Holland Masters 2000
Alankomaat - Arnhem 6. lokakuuta 2000

IDSF International Open Latin 6. lokakuuta 2000

Finaali

1  Darren Bennett & Lilia Kopylova Englanti
2  Juraj Faber & Jeanette Faberova Slovakia
3  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Sveitsi
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Saksa
5  Andrei Mosejcuk & Eva Pohl Saksa
6  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Suomi
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Alankomaat
8  Heiko Straile & Daniela Beckmann Saksa
9  Jaimy Cremers & Victoria Martin Alankomaat
10  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman Yhdysvallat
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Saksa
12  Karsten Grob & Jasmin Schaudinn Saksa

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

13  Marco Jansen & Marielle Kampert Alankomaat
14  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Italia
14  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Alankomaat
16  Patrick Trojer & Johanna Handl Itävalta
17  Rolf-Andreas Laubert & Natalia Boutsenina Saksa
18  Jiri Kosydar & Kamila Dostalova Tšekki
19  Cedric Meyer & Angelique Meyer Ranska
20  Damien Ciranna & Chenelle Dewar Alankomaat
21  Jani Rasimus & Milla Virtanen Suomi
22  Stefan Erdmann & Martina Ludwig Saksa
23  Erik Kock & Nataliya Kravets Alankomaat
24  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Belgia

1. kierros (48 parasta)

25  Emy Cassar & Stephanie Chircop (aka Cassar) Malta
26  Beljean & Heuse Belgia
26  Menno Hogeveen & Mary-jane Beijer Alankomaat
28  Meik Sauer & Bianca Johrden Saksa
29  Chris Bernaards & Diane De L'eau Alankomaat
30  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Sveitsi
31  Michael Klinkhammer & Sofia Bogdanova Saksa
32  Karl Heinz Glander & Britta Flockenhaus Saksa
32  Andre Reinhardt & Franziska Becker Saksa
34  Kurt Van Briel & Mareike Enders Belgia
35  Boris Christoph & Jeannette Seydich Saksa
36  Mischa Schneeberger & Nanette Rimli Sveitsi
36  Thomas Szego & Corinne Roost Sveitsi
38  Sebastien Secci & Fabienne Cognieaux Belgia
38  Erik Soeterboek & Kim Koumans Alankomaat
40  Keith Karl Grima & Adonella Gauchi Malta
40  Erik Zuur & Tamara Oorschot Alankomaat
42  Tiziano Cardella & Ornella Fontanella Belgia
43  Norman Polc & Rubina Piredda Saksa
44  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Saksa
44  Yurin Gauchi & Larraine Cassar Malta
46  Andre Kukuk & Eva Geburzi Saksa
47  Joost Broekhans & Carolien Van Der Korput Alankomaat
47  Mario Schiena & Sandra Hartl Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}