Results from Holland Masters 2009 - IDSF International Open Latin 10. lokakuuta 2009
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Holland Masters 2009
Alankomaat - Papendal 10. lokakuuta 2009

IDSF International Open Latin 10. lokakuuta 2009

Finaali

1  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Venäjä
2  Saverio Loria & Zeudi Zanetti Italia
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Saksa
4  Raimondo Todaro & Francesca Tocca Italia
5  Salvatore Bellavita & Mariantonietta Marotta Italia
6  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Filipp Brykov & Olga Tarassova Venäjä
8  Yosi Laskin & Evgenia Libman Israel
9  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Saksa
9  Anton Skuratov & Alona Uehlin Saksa
11  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Saksa
12  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Alankomaat

Neljännesfinaali

13  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Saksa
13  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Saksa
13  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Alankomaat
16  Martijn Leunissen & Nathalie Bos Alankomaat
17  Jaroslav Suchy & Irina Maizlish Tšekki
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Saksa
18  Liran Trosman & Alina Bronov Israel
20  Fabian Taeschner & Karina Rudi Saksa
21  Richard Riemer & Oxana Chevtchouk Alankomaat
21  Alexander Trushin & Kristina Kretz Saksa
23  Michael Horstmann & Denise Heller Belgia
24  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Ruotsi

2. Kierros (37 parasta)

25  Rinaldo Carrilho & Isabel Guyt Alankomaat
25  Michael Stierle & Zsofia Garbe Saksa
27  Maurice Ronda & Jolien Dabekausen Alankomaat
28  Kasper Korup & Line Schmidt Tanska
29  Angelo Schabon & Julia Mescherriakova Belgia
30  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Saksa
31  Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgia
32  Thys Gerritsen & Priscilla De Vries Alankomaat
32  Emir Salihovic & Loes Stevens Alankomaat
34  Rob Haveneers & Leen Schoenmakers Belgia
35  Artur Balandin & Alina Ferrante Saksa
36  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Ranska
36  Stephan Soek & Simone Haans Alankomaat

1. kierros (53 parasta)

38  Tim Puts & Tzveta Hristova Alankomaat
39  Nick Kocken & Laura Jottay Alankomaat
40  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Alankomaat
41  Maarten Brankaert & Samantha Wooninck Alankomaat
42  Michael Kirsebauer & Katharina Sattelmeier Saksa
43  Vincent Schut & Dana De Gier Alankomaat
44  Glenn Van Ginkel & Linda Plaude Alankomaat
44  Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Alankomaat
44  Andras Koops & Iris Elburg Alankomaat
47  Luciel Stapel & Mireille Piëst Alankomaat
48  Frank Abitz & Melanie Ferreira Saksa
48  Cornel Muller & Anna Schilcher Saksa
48  Thomas Renkel & Saskia Beck Saksa
48  Peter Schaur & Cindy Paulussen Alankomaat
48  Mark Anthony Van Amstel & Patricia Kleppe Alankomaat
48  Xander Van Kempen & Priscilla Van Kempen Alankomaat
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}