Results from Holland Masters - IDSF International Open Standard 14. lokakuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Holland Masters
Alankomaat - Arnhem 13. lokakuuta 2007

IDSF International Open Standard 14. lokakuuta 2007

Finaali

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Saksa
2  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Italia
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Venäjä
4  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italia
5  Simone Daniele & Elisa Chanaa Syyria
6  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Itävalta
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Saksa
8  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Saksa
8  Michael Wenger & Melanie Ahl Saksa
10  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Alankomaat
11  Paul Lorenz & Kristina Mertin Saksa
12  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Saksa

Neljännesfinaali

13  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Venäjä
14  Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Alankomaat
14  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Latvia
16  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Latvia
17  Paul Bakker & Cynthia Kolijn Alankomaat
18  Robert Westerveen & Aleksandra Wojtysiak Alankomaat
19  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Saksa
20  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Saksa
21  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Saksa
22  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Alankomaat
23  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Alankomaat
23  Martijn Wesseling & Denise Qualm Alankomaat

2. Kierros (36 parasta)

25  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Alankomaat
26  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Ruotsi
27  Thomas Wesner & Theresia Zumbroich Saksa
28  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Saksa
29  Marcel Van Rooy & Jeanine Schouwenaars Alankomaat
30  Marcel Wisman & Leanne Everwijn Alankomaat
31  Onno Butter & Patricia Ligtvoet Alankomaat
32  Andrea Guerrazzi & Marilena Ghezzi Sveitsi
33  Dave De Vos & Naline Roodbeen Alankomaat
34  Rolf Van Laan & Inez Mertens Alankomaat
35  Marc Hotfilder & Heike Macke Saksa
36  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Alankomaat

1. kierros (56 parasta)

37  Joost Findhammer & Kimberly De Jong Alankomaat
38  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Alankomaat
39  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Saksa
40  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Saksa
41  Frank Van Coeverden & Nelleke Roord Alankomaat
42  Luciel Stapel & Priscilla De Vries Alankomaat
43  Mohsen Askar & Lisette Keur Alankomaat
44  Kees Broess & Anne Van Grinsven Alankomaat
44  Christian Schauer & Veronika Schauer (aka Knott) Saksa
46  Patrick Miller & Julia Pavlik Saksa
47  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Alankomaat
48  Marcel De Wit & Sabine Merkus Alankomaat
49  Iwan Radsma & Sylvia Rijsdijk Alankomaat
50  Martin Beek & Dagmar Vrasdonk Alankomaat
50  Roy De Graaf & Marit Melchers Alankomaat
50  Glenn Van Ginkel & Linda Plaude Alankomaat
50  Remco Prins & Chantal Van Herik Alankomaat
50  Paul Rijkaart & Marjolein Zoetemelk Alankomaat
50  John Van Broek & Petra De Vries Alankomaat
50  Arjen Vonk & Julia Trap Alankomaat
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}