Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Latin 2. joulukuuta 2000
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hradec Kralove Open 2000
Tšekki - Hradec Kralove 2. joulukuuta 2000

IDSF International Open Latin 2. joulukuuta 2000

Finaali

1  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Tšekki
2  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Liettua
3  Werner Figar & Karin Figar Itävalta
4  Saulius Skambinas & Olga Kosmina Viro
5  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
6  Lukas Cep & Simona Svrckova Tšekki
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Cedric Meyer & Angelique Meyer Ranska
7  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
9  Patryk Mierzwa & Dominika Kublik Puola
10  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Tšekki
11  Nedas Grigaliunas & Sandra Kniazeviciute Liettua
12  Ivailo Tonchev & Natalia Velikaya Venäjä

Neljännesfinaali

13  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Venäjä
14  Grzegorz Winiarski & Katarzyna Wieczorek Puola
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Bulgaria
16  Tomasz Fras & Magdalena Jaskulska Puola
16  Janis Rava & Jolanta Popova Latvia
16  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tšekki
16  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Liettua
20  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Puola
21  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Espanja
22  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Puola
22  Milan Mikyska & Lenka Holubova Tšekki
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tšekki

2. Kierros (48 parasta)

25  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italia
26  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulgaria
27  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slovakia
28  Michal Parma & Petra Vladovona Tšekki
29  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Italia
30  Robert Tesar & Vendula Burkonova Tšekki
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Venäjä
32  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Tšekki
32  Michal Szuba & Aleksandra Wysocka Puola
34  Jakub Pankowski & Aneta Czarnecka Puola
34  Christian Smith & Katja Lindholm Ruotsi
36  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Tšekki
37  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Tšekki
38  Ilian Chakarov & Biliana Chakarova Bulgaria
38  Andreas Gelemanovic & Andrea Gelemanovic Itävalta
40  Tomas Moravek & Andrea Honkova Tšekki
41  Marc Cardo & Maribel Casanova Espanja
41  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Slovakia
43  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulgaria
44  Jivo Iankov & Kremena Koleva Bulgaria
44  Michal Revaj & Jana Resova Tšekki
44  Josef Synek & Eva Krejcirova Tšekki
47  Kamil Holub & Marcela Kafkova Tšekki
47  Konstantin Zimine & Ksenia Sanko Tšekki

1. kierros (61 parasta)

49  Radim Sluzy & Hana Novakova Tšekki
50  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Venäjä
51  Tomas Foltan & Alla Kushnirchuk Tšekki
52  Marc Sole & Gemma Porta Espanja
53  Ivo Bures & Simona Cervenkova Tšekki
53  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Puola
55  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulgaria
56  Kaloyan Garov & Silvia Stefanova Bulgaria
57  Radoslav Kozarev & Elena Stoianova Bulgaria
58  Stefan Arany & Klaudia Kaliova Slovakia
59  Martin Macoun & Viktoria Senesova Tšekki
60  Pavel Pavlov & Svetozara Aleksieva Bulgaria
61  Evlogi Murad & Vasilena Dulgerova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}