Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Standard 3. joulukuuta 2000
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hradec Kralove Open 2000
Tšekki - Hradec Kralove 2. joulukuuta 2000

IDSF International Open Standard 3. joulukuuta 2000

Finaali

1  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italia
2  Nicola Zuccarello & Stefania De Boni Italia
3  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Tšekki
4  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Italia
5  Tomasz Konury & Izabela Weiss Puola
6  Anton Lebedev & Maria Kozlova Venäjä
7  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slovakia
9  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Itävalta
10  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Puola
11  Robert Faoro & Elena Faoro Italia
12  Christian Smith & Katja Lindholm Ruotsi

Neljännesfinaali

13  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Puola
14  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tšekki
15  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Liettua
15  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Venäjä
17  Jozef Koubek & Jana Krtickova Tšekki
17  Lukasz Zamojski & Ula Mendyka Puola
19  Juris Uzegovs & Marina Aleksejeva Latvia
20  Adomas Muralis & Ieva Zajanckauskaite Liettua
21  Veiko Ratas & Helena Liiv Viro
22  Jan Halir & Marketa Sramkova Tšekki
23  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Tšekki
24  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Itävalta

2. Kierros (48 parasta)

25  Iavor Valchev & Iglika Popova Bulgaria
26  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tšekki
27  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Puola
28  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Puola
29  Igors Briedis & Ilze Ratfeldere Latvia
29  Milan Mikyska & Lenka Holubova Tšekki
29  Pawel Switalski & Kamila Drezno Puola
29  Pawel Szajda & Karina Hofmann Puola
33  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Tšekki
34  Miroslav Brozovsky & Veronika Veliskova Tšekki
35  Krzysztof Krzemianowski & Paulina Majerowska Puola
36  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slovakia
37  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Liettua
38  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Venäjä
39  Tomas Bren & Daniela Hylebrantova Tšekki
39  Robert Smitek & Magdalena Smitkova Tšekki
41  Lukas Mazanek & Alice Pokorna Tšekki
42  Florian Eisenmagen & Elisabeth Schatten Itävalta
42  Jaroslav Frantisek & Ilona Mühlbacherova Tšekki
42  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Tšekki
45  Karol Brüll & Lucia Kocanova Slovakia
46  Artur Dabrowski & Eliza Sabik Puola
47  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Itävalta
47  Jakub Pavlik & Veronika Barcalova Tšekki

1. kierros (70 parasta)

49  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Itävalta
49  Martin Houska & Lucie Chvatalova Tšekki
51  Jens Schubert & Gabi Schubert Saksa
52  Vit Hornicek & Kristyna Pohlova Tšekki
52  Martin Mendl & Katerina Fucikova Tšekki
54  Michal Lupac & Slavka Kubistova Tšekki
54  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slovakia
56  Milan Pilous & Petra Pilousova (aka Mladicova) Tšekki
57  Petr Kunc & Lucie Krtickova Tšekki
58  Marc Sole & Gemma Porta Espanja
59  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Slovakia
60  Marc Cardo & Maribel Casanova Espanja
61  Miroslav Svoboda & Helena Haskova Tšekki
62  Alexander Litvinov & Natalia Alexandrova Tšekki
62  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Puola
64  Felix Andreaus & Silvia Haller Itävalta
64  Michal Erban & Ivana Hudcova Tšekki
64  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Tšekki
67  Ondrej Busek & Petra Blizikova Tšekki
68  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Espanja
68  Andreas Schogger & Alice Schogger Itävalta
70  Libor Novak & Silvie Barnetova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}