Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - IDSF International Open Latin 29. joulukuuta 2002
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Latvia - Riga 27. joulukuuta 2002

IDSF International Open Latin 29. joulukuuta 2002

Finaali

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Unkari
2  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Venäjä
3  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Suomi
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Latvia
5  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Latvia
6  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Venäjä
8  Saulius Skambinas & Sandra Lipinskaite Liettua
9  Martynas Kura & Karina Kaselaite Liettua
10  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
11  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Venäjä
12  Sergejs Frolovs & Zane Svejcere Latvia

Neljännesfinaali

13  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Valko-Venäjä
14  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Venäjä
15  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Latvia
15  Aleksandrs Gulko & Katrina Ziberte Latvia
17  Dmitri Shipilov & Daria Ivanova Venäjä
18  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Venäjä
19  Lauris Mikenas & Liene Skrabina Latvia
19  Toni Tuominen & Soile Nasanen Suomi
21  Gints Dancitis & Ieva Kemlere Latvia
22  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Latvia
22  Roberts Nemiro & Dace Matisa Latvia
24  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Latvia

2. Kierros (36 parasta)

25  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Viro
26  Ville Roos & Reija Riitta Lehtinen Suomi
27  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Venäjä
28  Agris Bertulsons & Olga Karnauhova Latvia
28  Luca Grasso & Antonia Goffredo Italia
30  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Liettua
31  Guntars Svanks & Anna Buzikova Latvia
32  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Puola
33  Ilia Russo & Yulia Russo Valko-Venäjä
34  Dimitri Barili & Jana Kurilovitsh Viro
35  Tomi Liitiainen & Tiina Liisa Ristolainen Suomi
36  Konstantin Arkhipkine & Anna Zelenova Venäjä

1. kierros (50 parasta)

37  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Venäjä
38  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Valko-Venäjä
39  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Venäjä
40  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Latvia
41  Edward Zarudnev & Elena Livadina Venäjä
42  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Viro
43  Lauris Viksne & Zane Viksna Latvia
44  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Latvia
45  Karel Väli & Lagle Saga Viro
46  Matti Puro & Sanna Hirvaskari Suomi
47  Jari Huhtaniemi & Piia Rantanen Suomi
48  Jari Aaltonen & Leena Aaltonen Suomi
48  Aleksandrs Aloshins & Inguna Blumbaha Latvia
48  Marat Bakh & Irina Pinigina Valko-Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}