Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Junior Open Standard 29. joulukuuta 2002
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Latvia - Riga 27. joulukuuta 2002

Junior Open Standard 29. joulukuuta 2002

Finaali

1  Marko Mehine & Maria Fessai Viro
2  Valentin Lusin & Olga Nesterova Saksa
3  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazakstan
4  Alanas Gunko & Aleksandra Gorianova Liettua
5  Aivars Gailums & Laura Kosite Latvia
6  Artsiom Kazyra & Katsiaryna Mychkova Valko-Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Dumitru Doga & Natalia Sandru Moldova
8  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Venäjä
9  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Latvia
10  Olegas Martiniuk & Ala Karpenko Liettua
11  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Venäjä
12  Stanislav Zubik & Irina Guschina Venäjä

Neljännesfinaali

13  Denis Balan & Irina Dolinta Moldova
13  Igor Kudrjavcev & Paula Kokare Latvia
15  Anatolijs Bengards & Nina Bezzubova Latvia
16  Toms Birkavs & Lidija Hlinova Latvia
16  Daniils Kutuzovs & Anastasija Jerjomina Latvia
18  Dmitry Sviridov & Ekaterina Chistaya Valko-Venäjä
19  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Suomi
19  Olegs Kuznecovs & Natalija Grigorjeva Latvia
21  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Liettua
22  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Viro
23  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Liettua
24  Aivaras Katinas & Evelina Surkeviciute Liettua

2. Kierros (48 parasta)

25  Egor Filipenko & Svetlana Verbitskaya Valko-Venäjä
26  Dmitriy Pugachev & Vera Karpukhina Venäjä
27  Sander Ots & Inna Prigorovskaja Viro
27  Dmitriy Suftin & Alexandra Averkieva Venäjä
29  Vytis Duknauskas & Milda Briedyte Liettua
29  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Puola
29  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Venäjä
32  Rihards Mailitis & Zane Karnevska Latvia
32  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Valko-Venäjä
34  Roland Rannala & Keit Speigel Viro
35  Pavels Borunovs & Madara Liepniece Latvia
36  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Viro
37  Juris Bogdanovs & Lina Krastina Latvia
37  Ruslans Cizevskis & Milana Morozova Latvia
37  Anton Kananen & Mona Redsven Suomi
37  Hardi Rikand & Laura Kask Viro
37  Linas Sikarskas & Ruta Ramanauskaite Liettua
37  Ceslavs Vojevoda & Inna Gavruseva Latvia
43  Ilja Bahovskij & Radmila Dobrynina Kazakstan
44  Eriks Eglitis & Marija Antipova Latvia
45  Matthew Geronimi & Masha Khazanova Australia
46  Aleksejs Ivanovs & Jekaterina Gavrilova Latvia
46  Karlis Liepins & Maija Glazite Latvia
48  Juri Krasnov & Kaisa Edemberg Viro

1. kierros (67 parasta)

49  Andrejs Firjans & Svetlana Kolago Latvia
50  Valters Briksis & Zane Tisina Latvia
50  Maris Puce & Evija Skinca Latvia
52  Jukka Tahti & Riikka Gron Suomi
53  Aleksejs Livcaks & Iveta Medunova Latvia
53  Gennadiy Tsynkevich & Katsiaryna Shynhirei Valko-Venäjä
55  Nikita Kuznecovs & Santa Dmitrijeva Latvia
55  Mihails Zverevs & Jelena Aljakina Latvia
57  Filips Melesko & Jekaterina Perederejeva Latvia
58  Kaspars Logins & Irina Lecebrina Latvia
59  Andrejs Mihailovs & Jelena Jacmenova Latvia
59  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldova
61  Maris Laizans & Samanta Jelfimova Latvia
62  Martins Krisans & Liene Liepa Latvia
63  Marius Svela & Cecielie Barsnes Norja
64  Gatis Larins & Julija Smirnova Latvia
64  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Suomi
66  Alexander Ognev & Vera Shevchenko Venäjä
67  Andris Stipnieks & Aleksandra Lagosa Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}