Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Youth Latin 29. joulukuuta 2002
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Latvia - Riga 27. joulukuuta 2002

Youth Latin 29. joulukuuta 2002

Finaali

1  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Latvia
2  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Venäjä
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Viro
4  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Latvia
5  Aleksejs Suslovs & Viola Abramova Latvia
6  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Liettua
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Latvia
8  Aleksandr Prigorovski & Karin Rooba Viro
9  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Latvia
9  Luca Grasso & Antonia Goffredo Italia
11  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Valko-Venäjä
12  Ilia Russo & Yulia Russo Valko-Venäjä

Neljännesfinaali

13  Edward Zarudnev & Elena Livadina Venäjä
14  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Puola
15  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Latvia
16  Andris Apsvalks & Daiga Gaubija Latvia
17  Rihards Dusa & Baiba Grinvalde Latvia
17  Ivan Filipenko & Olga Tribushevskaja Valko-Venäjä
19  Andrejs Rogovenko & Irina Lubarskaja Latvia
19  Vadims Virvluskis & Natalia Cirklua Latvia
21  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Viro
21  Illarion Sapkin & Jelena Moltsanova Viro
23  Ernests Greizis & Aija Gierkena Latvia
24  Pavel Kuzmin & Elsi Leist Viro

1. kierros (45 parasta)

25  Aleksei Yudin & Daria Vassilevitch Valko-Venäjä
26  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Valko-Venäjä
27  Konstantins Suslovs & Jekaterina Guseva Latvia
28  Guntars Svanks & Anna Buzikova Latvia
29  Romans Peregrimovs & Alise Lipska Latvia
29  Ilia Vinokurovs & Ilze Andrushkina Latvia
31  Dmitriy Sotnikov & Olga Reut Valko-Venäjä
32  Aleksandr Tsesnokov & Alissa Vassilkova Viro
33  Oskars Bunkis & Gita Skromane Latvia
33  Viktor Fateev & Irina Makoed Valko-Venäjä
33  Arturs Kaulins & Eva Surgofe Latvia
33  Nikita Tsernov & Aleksandra Kozlova Latvia
37  Aleksandr Katunin & Ekaterina Khokhlova Venäjä
38  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Viro
38  Rolands Trencis & Sanita Tunce Latvia
40  Denis Timofejevs & Eliza Upena Latvia
41  Vitalijs Vainovs & Julija Ljatijeva Latvia
42  Egils Balodis & Liene Kince Latvia
42  Oskars Buls & Anna Lasko Latvia
42  Jurijs Lusikovs & Julija Serebrjannikova Latvia
42  Maris Pozdnaks & Ieva Damlica Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}