Results from IDSF - IDSF World Youth Standard 26. lokakuuta 2002
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

IDSF
Venäjä - Moscow 26. lokakuuta 2002

IDSF World Youth Standard 26. lokakuuta 2002

Finaali

1  Andrei Chubarev & Veronika Vlasova Venäjä
2  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Venäjä
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italia
4  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovenia
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovenia
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Latvia
7  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Saksa
9  Mark Elsbury & Olga Alissievich Englanti
10  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Saksa
11  Giuseppe Albanese & Michela Bove Italia
12  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Valko-Venäjä

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

13  Roman Migunov & Elena Galagan Viro
14  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norja
15  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Liettua
16  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norja
17  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
17  Martin Køhler & Julie Thagesen Tanska
19  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Latvia
20  Joonas Sakki & Nora Peltola Suomi
21  Michael Glikman & Milana Deitch Australia
21  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik Puola
21  Sergiu Rusu & Mirona Gliga Romania
24  Dmytro Zimnenko & Iryna Mikhonik Ukraina

2. Kierros (48 parasta)

25  Denis Novikov & Tatiana Lomako Valko-Venäjä
25  Kestutuis Zaica & Iveta Kovalenkaite Liettua
27  Erik Páli & Viktoria Pali Unkari
27  Roman Zedan & Marian Zedan Romania
29  Mihail Ciobanu & Elena Mantaluta Moldova
29  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraina
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tšekki
32  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Ranska
33  Anton Domansky & Erica Ridgeway Yhdysvallat
33  Alvaro Insua Castro & Leticia Insua Castro Espanja
33  Ilya Maleko & Kimberley Taylor Englanti
36  Dmitri Vassilenko & Anna Borshch Kanada
37  Inaki Albiol & Maria Carbonell Espanja
38  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Tanska
38  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatia
38  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Itävalta
41  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Slovakia
42  Christoph Santner & Maria Santner Itävalta
43  Michal Oleszczynski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Puola
44  Antal Szabó & Alexandra Zsuppan Unkari
45  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Alankomaat
45  Timo Kanto & Kati Immonen Suomi
45  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Slovakia
48  Ludvig Jerkander & Henriette Andresen Ruotsi

1. kierros (59 parasta)

49  Thomas Iraeta & Jade Geropp Ranska
50  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlanti
51  Jonathan Näslund & Emelie Briding Ruotsi
52  Rafael Holody & Agatha Hansen (aka Holody ) Kanada
52  German Tepavicharov & Stela Kukonova Bulgaria
54  Matthew Blackshaw & Helen Candy Uusi-Seelanti
54  Leonid Lerner & Ana Lerner Israel
56  Denis Pianykh & Alexandra Shut Kazakstan
57  Marcel Oosting & Marleen Suurmeijer Alankomaat
58  Eemonn Crafar Mulqueen & Sarah Hunter Uusi-Seelanti
59  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugali
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}