Results from IDSF - International Open Standard 27. lokakuuta 2002
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

IDSF
Venäjä - Moscow 26. lokakuuta 2002

International Open Standard 27. lokakuuta 2002

Finaali

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italia
2  Federico Di Toro & Genny Favero Italia
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Venäjä
4  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Venäjä
5  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Venäjä
6  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Venäjä
8  Max Melekhine & Natalia Mitiakina Venäjä
9  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Venäjä
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Venäjä
10  Nikolai Darin & Iulia Tutushina Venäjä
12  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Alexander Muretov & Olga Serpikova Venäjä
14  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
15  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Venäjä
16  Philip Redmond & Svetlana Ivanova Irlanti
16  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgia
18  Dmitry Zharkov & Svetlana Zamolotskikh Venäjä
19  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Venäjä
20  Roman Migunov & Elena Galagan Viro
21  Denis Molkov & Vera Chernomorskaia Venäjä
21  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovenia
23  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tšekki
24  Evgeni Grigorov & Renata Busheeva Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik
26  Anton Efremov & Oxana Landyreva Venäjä
26  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Latvia
26  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Venäjä
26  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Liettua
30  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Venäjä
30  Andrei Filippov & Inna Svechnikova Venäjä
32  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Venäjä
32  Andrei Trofimov & Yulia Plakhotina Venäjä
34  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Venäjä
35  Yuri Chestnykh & Irina Emashova Venäjä
36  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Liettua
36  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Venäjä
38  Sergei Krivov & Yulia Saikina Venäjä
39  Vladimir Karpov & Tatiana Gorodilina Venäjä
39  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Venäjä
40  Mikhail Breev & Alina Valchuk Venäjä
40  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Venäjä
43  Alexandr Sokolov & Iulia Plakhotina
44  Anton Lebedev & Maria Kozlova Venäjä
44  Anton Semionov & Anastasiya Dolinina Venäjä
44  Stepan Skok & Maria Vaytsehovich Venäjä
47  Pavel Buchnev & Yulia Belyak Venäjä
47  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Venäjä

1. kierros (95 parasta)

49  Alexei Danilin & Anna Savinkina Venäjä
50  Dmitriy Mogusev & Daria Orlova Venäjä
51  Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Venäjä
51  Artem Zhilev & Anastasia Shalimova Venäjä
53  Oleg Kharlamov & Svetlana Chaikova Venäjä
53  Anton Petrov & Anna Nalivaiko Venäjä
53  Rustam Shayahmetov & Olga Kulikova Venäjä
53  Timofey Uvarov & Ekaterina Alekseeva Venäjä
57  Mikhail Orlov & Olga Blinova Venäjä
58  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Venäjä
58  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Venäjä
60  Alexei Kravets & Liudmila Drugova Venäjä
60  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Venäjä
62  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia Venäjä
62  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Venäjä
62  Aleksandr Zhiratkov & Yuliya Volkova Venäjä
65  Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Venäjä
66  Albert Galeev & Anastasia Sgibneva Venäjä
66  Sergey Parakhin & Elena Vlasova
66  Dmitri Sergunin & Natalia Anikina Venäjä
66  Ivan Tarkhanov & Evguenia Pashkina Venäjä
70  Denis Mukhin & Ekaterina Orlova Venäjä
71  Pavel Edinov & Tatiana Kudriavtseva Venäjä
71  Vladimir Makunin & Anna Kamina Venäjä
73  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Venäjä
74  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Venäjä
74  Dmitriy Milekhin & Irina Muratova Venäjä
74  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Venäjä
77  Vitali Golovin & Elena Vagunova Venäjä
78  Dmitry Dikarev & Jana Zelinskaya Venäjä
78  Alexei Lozhkin & Oxana Bulyga Venäjä
80  Maxim Buzunov & Veronika Liashko Venäjä
80  Aleksandr Goncharov & Oksana Nevinnova Venäjä
80  Dmitri Krasnianski & Maria Nikitina Venäjä
83  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Venäjä
83  Sergei Kosarina & Ekaterina Pastukhova Venäjä
83  Andrey Mikhailovsky & Anastasia Belostotskaia Venäjä
83  Maxim Pilschikov & Regina Bikmullina Venäjä
87  Aleksander Demkin & Maria Pomerantseva Venäjä
87  Konstantin Kolesnik & Svetlana Khafizova Venäjä
87  Dmitri Kosargin & Anna Khrapova Venäjä
90  Roman Alekseev & Marina Milovanova Venäjä
91  Dmitri Spirin & Elena Spirin (aka Kholina) Venäjä
92  Anton Silantev & Marina Shpagina Venäjä
93  Daniil Kutiev & Milena Lekveishvili Venäjä
93  Andrei Shalygin & Irina Shalygina Venäjä
95  Roman Kochetov & Olga Kostriukova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}