Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard 12. toukokuuta 2001
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

IDSF World Youth Standard Championships
Itävalta - Bärnbach 12. toukokuuta 2001

IDSF World Youth Standard 12. toukokuuta 2001

Finaali

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Liettua
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italia
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Liettua
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Venäjä
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovenia
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Italia
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tšekki
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Latvia
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Tanska
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Saksa
13  Christopher Short & Joanne Clifton Englanti

Neljännesfinaali

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Viro
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Tanska
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Saksa
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Viro
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tšekki
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Englanti
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Valko-Venäjä
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenia
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Puola
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Ukraina
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Ruotsi
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Ranska

2. Kierros (48 parasta)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Islanti
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Latvia
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldova
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
30  Michael Kulig & Simone Mayr Itävalta
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Puola
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norja
31  Roman Zedan & Marian Zedan Romania
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Valko-Venäjä
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Slovakia
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Ruotsi
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Australia
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Suomi
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Unkari
39  Erik Páli & Viktoria Pali Unkari
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Itävalta
42  Stefan Green & Helen Candy Uusi-Seelanti
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Israel
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Slovakia
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Kanada
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Kanada
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Norja
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Australia

1. kierros (62 parasta)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatia
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugali
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Suomi
52  Andrei Duca & Roxana Duca Romania
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazakstan
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Kazakstan
54  Martin Franja & Ivana Kus Kroatia
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Ranska
57  Andre Cloete & Beata Cloete Etelä-Afrikka
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Englanti
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva Bulgaria
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Alankomaat
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Taiwan
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Alankomaat
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}