Results from Imperial October 2001 - Amateur Latin 7. lokakuuta 2001
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Imperial October 2001
Englanti - Frimley Green 7. lokakuuta 2001

Amateur Latin 7. lokakuuta 2001

Finaali

1  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Venäjä
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Italia
3  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Tanska
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Puola
5  Michal Malitowski & Iwona Golczak Puola
6  Darren Bennett & Lilia Kopylova Englanti
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Unkari
8  Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Venäjä
9  Denis Kasper & Ksenia Kasper Venäjä
10  Sören Hougaard & Mette Georgio Tanska
11  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Espanja
12  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Venäjä

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

13  Alexei Silde & Anna Firstova Venäjä
14  Olexandr Prysyazhnyuk & Angelina Lokteva Ukraina
15  Kevin Clifton & Lisa Darby Englanti
16  Maksim Chmerkovskiy & Brigita Elksne Yhdysvallat
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenia
17  Benedetto Capraro & Marta Faiola Italia
19  Rene Brix & Sofie Kruuse Tanska
20  Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Venäjä
21  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg Yhdysvallat
21  Dmitri Matveev & Anna Ginko Venäjä
21  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Islanti
24  Simone Di Pasquale & Natalia Titova Italia

3. Kierros (48 parasta)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Italia
26  Alexei Mazurin & Natalia Pronina Venäjä
27  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovenia
27  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Venäjä
29  Pau Aran Gimeno & Blanca Ribas-turon Espanja
30  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Alankomaat
30  Alec Mazo & Edyta Sliwinska Yhdysvallat
30  Vladislav Silde & Anastasia Bochkova Venäjä
33  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Venäjä
33  Evgeni Voronin & Elena Grechko Venäjä
35  Danilo Baldoni & Sabrina Meretti Italia
35  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
35  Clive Uter & Lindsey Muckle Englanti
38  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Venäjä
38  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovenia
40  Vladislav Borodinov & Irina Garous Venäjä
40  Darren Lacken & Nadine Martin
40  Kenneth Polischuk & Anna Tovbin Yhdysvallat
43  Björn Holthe & Anna Soupron Norja
43  Adam Kent & Patricia Laine Australia
45  Sergiy Georgiev & Zoya Sivak Ukraina
45  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman Yhdysvallat
45  Ilario Parise & Lydia Brangbour Ranska
45  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Venäjä

2. Kierros (85 parasta)

49  Andrei Efremov & Alexandra Efremova Venäjä
50  Tony Pututau & Shala Parrish Yhdysvallat
50  Grant Simpson & Hayley Hammond Etelä-Afrikka
52  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Tanska
53  Göran Nordström & Ann Lähdet Ruotsi
53  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Tanska
55  Zoltan Bulucs & Marina Shalneva Ukraina
55  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Liettua
55  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tšekki
58  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norja
59  Alexei Alexanov & Marina Alexanova (aka Smaguina) Saksa
59  Satin Gungah & Mansi Amin Englanti
61  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Islanti
62  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Tanska
62  Giuseppe De Chiaro & Teresa De Chiaro Italia
62  Ryan Hammond & Arianna Garcia Etelä-Afrikka
65  Daniele Lodi & Deborah Ceccio Italia
65  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Venäjä
65  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Norja
68  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlanti
69  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Ruotsi
69  Cristian Bertini & Lucia Bertini Italia
71  Thomas Stopani & Loren James Englanti
72  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israel
72  Nikolai Dzhamberbaev & Anna Shelkovnikova Venäjä
72  Giampaolo Patane & Giulia Gorgoglione Italia
75  Steffen Frederiksen & Michelle Jörgensen Tanska
75  Michael Olesen & Katherine Bonde Tanska
77  Tomi Luttanen & Plialiina Formina Suomi
77  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Tanska
79  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Tanska
80  Sergey Artemov & Olesya Bespelikhina Venäjä
80  Claudio Carta & Alessandra Mondula Italia
80  Marco Verrelli & Sara Pignarberi Italia
83  Mykola Berdnik & Polina Korostyliova Ukraina
84  Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japani
85  Vladislav Talybin & Kateryna Stolyarenko Ukraina

1. kierros (100 parasta)

86  Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Italia
86  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Suomi
88  Igor Sokolov & Olena Khablenko Ukraina
89  Toni Yksjärvi & Katariina Kallinen Suomi
90  Ken Moller Hansen & Tinna Hoffmann Tanska
91  Daniel Ylimäki & Elina Kyrölä Suomi
92  Troels Bager & Silke Stjerneklar Tanska
93  Michael Gubser & Maria de Mar Sveitsi
94  Andrew Cuerden & Rebecca Lee Englanti
95  Roberto Massa & Stefanie Cane Italia
96  Luke Hayhurst & Evelyn Watt Wales
97  Simone Secci & Silvia Frison Italia
98  Antonio Forroia & Silvia Meloni Italia
98  Alex Timomin & Alina Gadan Israel
100  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugali
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}