Results from International Championships 2012 - Junior Ballroom 10. lokakuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

International Championships 2012
Englanti - Brentwood/London 9. lokakuuta 2012

Junior Ballroom 10. lokakuuta 2012

Finaali

1  Aleksandr Vykhovanets & Polina Novoselova Ukraina
2  Nikita Druzhinin & Diana Miroshnichenko Ukraina
3  Wang Da Yu & Ying Lee Kwok Kiina
4  Alex Plant & Faye Edge Englanti
5  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Viro
6  Xin Wang & Lu Lin Kiina
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [35] Martin Jantson & Kerstin Kessa Viro
8  [34] Evgenyy Andryanov & Ksenyya Brovkyna Venäjä
9  [33] Vladyslav Melnychenko & Anna Pismennaya Ukraina
10  [32] Yuan Yiqi & Wan Yanni Kiina
11  [26] Mikhail Pasechnik & Maryya Kolysnychenko Ukraina
12  [25] Vladylsav Korablov & Yuliya Sukhotska Ukraina
13  [21] Igor Reznik & Kristina Godunova Ukraina
14  [12] Viktor Natrasenyuk & Daniella Preap Ukraina
15  [11] Emanuele Massacci & Giulia Incaini Italia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

16  [17] Chengyu Ge & Lin Guo Kiina
17  [16] Yiwen Yao & Kaiqi Li Kiina
18  [13] Denis Lebed & Iryna Shved Ukraina
18  [13] Man Ching Yeung & Tsz Yan Macao
20  [12] Ma Dajun & Ding Yumeng Kiina
20  [12] Petur Fannar Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Islanti
22  [10] Lloyd Perry & Rebecca Scott Englanti
22  [10] Yan Stepanenko & Polina Ryabovil Ukraina
24  [9] Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Viro
25  [7] Ilya Balyuk & Veronika Pak Venäjä
25  [7] Eric Izakson & Michele Magera Israel
27  [6] Sota Fujii & Mai Ishigaki Japani
28  [5] Andrey Boldyrev & Anastasiya Fedoseeva Venäjä
28  [5] Vitaly Dergachev & Molly Taylor Irlanti
28  [5] Sam Lougheed & Megan Chattwood Englanti
31  [2] Ato Watanabe & Ami Sato Japani
31  [2] Bogdan Zabolotniy & Yuliya Tykhonova Ukraina

2. Kierros (62 parasta)

33  [16] Mathew Duffin & Jade McCabe Englanti
33  [16] Vitaliy Grigorovich & Diana Burkovska Ukraina
33  [16] Oliver Hand & Elizabeth Beaman Englanti
36  [15] Ilya Dronov & Albina Demina Venäjä
36  [15] Robert Saluste & Christina-Sandra Sõõrumaa Viro
38  [14] Oleksi Fedorov & Elizaveta Kruk Ukraina
39  [13] Wenjia Liu & Yijia Zhou Kiina
40  [12] Danila Kolomiets & Maria Ushenko Ukraina
40  [12] Zhao Cun Xiong & Li Tian Shu Kiina
42  [11] Ivan Ivlev & Mariya Kotelnikova Venäjä
42  [11] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Islanti
44  [10] Danping Jin & Yang Xue Kiina
44  [10] Hanqing Song & Weiyue Hu Kiina
44  [10] Bowen Xian & Jingyu Lei Kiina
47  [8] Samuel Cloke & Alicia Philips-bullock Englanti
47  [8] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norja
49  [7] Brendan Shek & Bettina Hatfield Englanti
49  [7] Liansheng Zhou & Yu Ning Kiina
51  [6] Gryhoriy Dudyak & Roksolana Mostyuk Ukraina
51  [6] Aleksandr Vasetskiy & Marisha-Mai Clarke Englanti
53  [4] Yuhang Feng & Weijia Gao Kiina
53  [4] Thtian Feng & Beisi Xu Kiina
53  [4] Vasiliy Shiryaev & Valeriya Kobyakova Venäjä
56  [3] Steven Dean & Amy Hossin Englanti
56  [3] Xin Li & Aini Zhao Kiina
56  [3] Wei Li & Ting Zhou Kiina
56  [3] Chaoze Lin & Mengqian Zhang Kiina
60  [2] Wei Liu & Miaomiao Yao Kiina
61  [1] Josh Noon & Sara Western Englanti
62  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Englanti

1. kierros (74 parasta)

63  [20] Ross Bryant & Caitlin Verner Englanti
63  [20] Oliver Green & Ellie Beacock Englanti
65  [19] Yuhong Shi & Jiali Xiao Kiina
66  [18] Laurence Morrison & India Phillips-Bullock Englanti
67  [17] Jordan Maguire & Laura Robinson Englanti
67  [17] Marsel Sayfutdinov & Yana Veselova Venäjä
69  [15] Binrui Shi & Jingyi Ma Kiina
70  [14] Lloyd Grifiths & Megan Storer Englanti
71  [12] Oliver Beardmore & Lydia Hedges Englanti
72  [8] Daniel Elliott & Hannah Darling Englanti
72  [8] Qin Zhong & Chunyu Mao Kiina
74  [7] Christopher Richardson-Hall & Amy Richardson-Hall Englanti
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}