Results from International Championships 2012 - Under 21 Latin 9. lokakuuta 2012
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

International Championships 2012
Englanti - Brentwood/London 9. lokakuuta 2012

Under 21 Latin 9. lokakuuta 2012

Finaali

1  Ilya Sizov & Yulia Koshkina Venäjä
2  Wu Liu Fu & Yu Jun Du Kiina
3  Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Venäjä
4  Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Venäjä
5  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Tanska
6  Artem Kruchin & Oksana Vetis Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [38] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Venäjä
8  [35] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Englanti
9  [31] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Liettua
10  [29] Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Puola
11  [24] Yan Sorokin & Veronika Karimova Venäjä
12  [19] Dan Malov & Vera Alkevich Englanti
13  [17] Michael Foskett & Korina Travis Englanti

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

14  [13] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukraina
14  [13] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
14  [13] Anton Sergeev & Elizaveta Monikaynen Venäjä
14  [13] Kan Sun & Zhu Siying Kiina
18  [12] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukraina
18  [12] Michal Danilczuk & Natalia Glebocka Puola
18  [12] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Espanja
18  [12] Jun Luo & Zicheng Wu Kiina
18  [12] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Kiina
23  [11] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Tanska
24  [10] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Hongkong
25  [9] Yan Bang Bang & Zhu Jing Kiina
25  [9] Jader De Pazzi & Jessica De Bona Italia
25  [9] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Puola
28  [8] Roman Grytsyna & Darya Kravchuk Ukraina
29  [7] Zhou Liu & Yi Mei Yin Kiina
30  [6] Francesco Garofalo & Marika Laraspata Italia
31  [5] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islanti
31  [5] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Kiina
33  [2] Alessio Galocchio & Marta Botta Italia
33  [2] Sun Xiang & Chen Jia Kiina

3. Kierros (60 parasta)

35  [15] Evgeniy Raev & Gabriella Sabler Yhdysvallat
36  [14] Ivan Khudoley & Alysa Selezneva Ukraina
36  [14] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Puola
36  [14] Alessio Manni & Giulia Antonelli Italia
36  [14] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Italia
40  [13] Edvins Astahovs & Nika Bero Latvia
40  [13] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
40  [13] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Englanti
43  [12] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japani
43  [12] Mathias Kirkegaard & Line Riding Tanska
43  [12] Tagyr Mansurov & Svetlana Lesnaya Ukraina
46  [11] Ying Jian Chen & Jie Ni Chen Kiina
46  [11] Kwok Chun Sing & Zhu Jia Yang Kiina
48  [10] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
48  [10] Evgenyy Orlov & Marina Erina Ukraina
48  [10] Zhang Ting & Miao Ya Ting Kiina
48  [10] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Venäjä
52  [9] Anton Inglikov & Ella Troshina Venäjä
52  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraina
52  [9] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukraina
55  [8] Curtis Pritchard & Annabelle Lawrence Englanti
56  [7] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Italia
56  [7] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Puola
56  [7] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Englanti
59  [6] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Italia
60  [5] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Englanti

2. Kierros (100 parasta)

61  [17] Marco Bonavolta & Anna D'angelo Italia
61  [17] Oleksiy Rotar & Kateryna Shylo Ukraina
61  [17] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Thaimaa
61  [17] Chaochen Yan & Liu Yutong Kiina
61  [17] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraina
66  [16] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Tanska
66  [16] Sergey Chernenko & Viktoriya Scherbatova Ukraina
66  [16] Lok Tin Ki & Salina Pak Macao
66  [16] Phillip Kudryavtsev & Ashley Goldman Yhdysvallat
66  [16] Darren Morrissey & Christina Morrissey Australia
66  [16] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islanti
66  [16] Pirayut Saharifa & Suweenut Noinoul Thaimaa
66  [16] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japani
66  [16] Valentyn Torkot & Alyna Zhaylo Ukraina
66  [16] Kyrylo Tsurikov & Anna Atanasova Ukraina
66  [16] Vladyslav Ursatiy & Milena Usanova Ukraina
66  [16] Yuan Wei Wei & Yan Xiang Kiina
66  [16] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Kiina
79  [15] Yi Wang Pei & Cheng Qian Kiina
79  [15] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Puola
81  [14] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Italia
82  [13] Luca Di Pumpo & Laura Sasso Italia
82  [13] Yuchen Du & Fan Gao Kiina
82  [13] Edward Golbert & Maryanna Krasko Yhdysvallat
82  [13] Harijs Locs & Kimberley Jones Englanti
82  [13] Jun Zheng & Ruolan Wang Kiina
87  [12] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Italia
87  [12] Geraint Heaney & Stephanie Noon Englanti
87  [12] Harry Keep & Aimee Falvey Englanti
87  [12] Kirill Nemov & Lada Moshnikova Venäjä
91  [11] Aleksey Beda & Polina Krasnoschek Ukraina
91  [11] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlanti
91  [11] Matthew Dean & Sophie Webb Englanti
91  [11] Hao Gu & Wang Ya Xuan Kiina
91  [11] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukraina
96  [10] Simone Colella & Courtney Payne Englanti
96  [10] Marcus Lee & Hayley Young Englanti
98  [9] Huo Yu Jia & Ma Yu Ting Kiina
99  [8] Weizhe Li & Jiahui He Kiina
100  [5] Marco Capuano & Valery Cascio Italia

1. kierros (119 parasta)

101  [22] Wei Xiong Chen & Chao Jie Xiong Kiina
101  [22] Adam Godfrey & Olivia Oates Englanti
101  [22] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Englanti
101  [22] Aleksandr Melnichenko & Katerina Zaytseva Ukraina
105  [21] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi Islanti
105  [21] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukraina
105  [21] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Englanti
105  [21] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Venäjä
105  [21] Yevgeniy Taranyuk & Darina Kulish Ukraina
110  [20] Roope Antila & Petra Mero Suomi
110  [20] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Norja
110  [20] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Romania
113  [19] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Englanti
113  [19] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraina
115  [18] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir Islanti
115  [18] Zheng Qing Huang & Li Xiaoshuang Kiina
115  [18] Ivan Zozulya & Anastasiya Syabro Ukraina
118  [17] Christopher Burrell & Emma Burrell Englanti
118  [17] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir Islanti
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}