Results from International Diamond Cup 2008 - Youth Standard 23. maaliskuuta 2008
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

International Diamond Cup 2008
Venäjä - Moscow 22. maaliskuuta 2008

Youth Standard 23. maaliskuuta 2008

Finaali

1  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Venäjä
2  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Venäjä
3  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Venäjä
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Venäjä
5  Boris Shmidt & Olga Vasilieva Venäjä
6  Aleksey Polovnikov & Anna Argun Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Andrey Belyaev & Kristina Krukhmaleva Venäjä
8  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Venäjä
8  Andrey Dubinkin & Kira Kuprienko Venäjä
10  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Venäjä
11  Arzuman Gadzhiev & Ekaterina Sedova Venäjä
12  Aleksei Eliseev & Elizaveta Mokeeva Venäjä

Neljännesfinaali

13  Maksimilian Polosatov & Yuliya Burenicheva Venäjä
14  Yuriy Afonin & Ekaterina Maksimova Venäjä
15  Andrey Khvorostov & Alisa Butova Venäjä
16  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Venäjä
17  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Venäjä
18  Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Venäjä
19  Pavel Zhigarev & Ekaterina Sivri Venäjä
20  Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Venäjä
21  Igor Ammosov & Nadezhda Artamonova Venäjä
22  Vladislav Sopikov & Kseniya Abrosimova Venäjä
23  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Venäjä
24  Ilya Kolebakin & Lyubov Gabbasova Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Viktor Kobelev & Kseniya Aleksandrova Venäjä
26  Maksim Mikhalev & Polina Kuzovleva Venäjä
26  Ilya Sakharov & Sofiya Schipskaya Venäjä
28  Pavel Vays & Darya Voroshilova Venäjä
29  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Venäjä
30  Evgeniy Rozin & Anna Oblakova Venäjä
30  Ivan Safronov & Margarita Vilkova Venäjä
32  Andrei Rakitin & Olga Bochkareva Venäjä
33  Dmitriy Melnikov & Alexandra Demina Venäjä
34  Nikita Khudyakov & Anna Fedotova Venäjä
35  Grigoriy Biryukov & Elena Bashmakova Venäjä
35  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Venäjä
37  Igor Arsenev & Olga Khafizova Venäjä
37  Viktor Kokhov & Yana Satalkina Venäjä
39  Nikita Gromov & Lolita Zhelenkova Venäjä
39  Ivan Kononenko & Anastasiya Sainkina Venäjä
41  Anton Datsyuk & Lyussiya Zebreva Venäjä
41  Vadim Shtykov & Anastasiya Grokholskaya Venäjä
41  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Venäjä
44  Artem Shipilov & Elena Kondrateva Venäjä
45  Evgeniy Klochkov & Kseniya Osadina Venäjä
46  Semen Osipov & Alina Vinogradova Venäjä
47  Denis Shardin & Anastasiya Gerasimova Venäjä
48  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Venäjä

1. kierros (77 parasta)

49  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Venäjä
50  Andrey Chumachenko & Anastasiya Izvekova Venäjä
50  Aleksandr Fomin & Anna Bochkareva Venäjä
52  Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Venäjä
53  Dmitriy Kuznetsov & Diana Rogushina Venäjä
53  Dmitriy Smetankin & Yana Samofalova Venäjä
55  Pavel Semenov & Anna Maksimova Venäjä
56  Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Venäjä
57  Anton Sokolov & Anastasiya Kryukova Venäjä
57  Stanislav Startsev & Alena Bartukhina Venäjä
59  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Venäjä
60  Viktor Smetankin & Elena Stupina Venäjä
61  Ivan Markin & Darya Bezmenova Venäjä
62  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Venäjä
63  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Venäjä
63  Sergey Krasnov & Elizaveta Khomyakova Venäjä
63  Maksim Smirnov & Darya Efimtseva Venäjä
66  Dmitriy Litvinenko & Alena Leonova Venäjä
66  Maksim Zhavoronkin & Darya Panfilova Venäjä
68  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Venäjä
69  Igor Dudenkov & Natalya Rupina Venäjä
69  Konstantin Semenov & Anastasiya Gotovchik Venäjä
71  Pavel Tsarev & Polina Tsareva Venäjä
72  Anton Smirnov & Kseniya Peshkova Venäjä
73  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Venäjä
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Venäjä
75  Rodion Titov & Ekaterina Tolmacheva Venäjä
76  Yaroslav Vysokikh & Ekaterina Spiridonova Venäjä
77  Anton A Volkov & Zoya Grigoreva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}