Results from IsterCup 2003 - IDSF International Open Latin 20. kesäkuuta 2003
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

IsterCup 2003
Slovakia - Bratislava 20. kesäkuuta 2003

IDSF International Open Latin 20. kesäkuuta 2003

Finaali

1  Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Englanti
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenia
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
4  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tšekki
5  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovakia
6  Stefan Green & Zeudi Zanetti Uusi-Seelanti
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [19] Marcin Hakiel & Magda Soszynska Puola
8  [14] Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Puola
9  [13] Jevgenijs Arapochkin & Lucia Kubasova Slovakia
10  [12] Adam Galazka & Anna Ramiaczek Puola
10  [12] Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Slovakia
12  [10] Piotr Szelest & Diana Klos Puola

Neljännesfinaali

13  [29] Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Itävalta
14  [23] Andre Boss & Rossella Sedicina Sveitsi
15  [21] György Köcse & Martina Váradi Unkari
16  [20] Petr Cadek & Michaela Krupickova Tšekki
16  [20] Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Puola
18  [18] Andras Faluvegi & Orsolya Toth Unkari
18  [18] Norbert Mika & Paulina Leszczynska Puola
20  [17] Tomas Surovec & Denisa Halicka Slovakia
21  [14] Dmytro Kucher & Kateryna Katerynchyk Ukraina
22  [13] Robert Meszaros & Barbora Topolska Slovakia
23  [8] Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Tšekki
23  [8] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Saksa

2. Kierros (36 parasta)

25  [32] Miroslav Kucera & Paula Kubejova Slovakia
26  [31] Nikola Radak & Milena Zogovic Jugoslavia
27  [30] Tomasz Rachwalski & Anna Protas Puola
28  [29] Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slovakia
29  [28] Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraina
30  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovenia
31  [26] Wojciech Wolinowski & Aleksandra Kulczycka Puola
32  [15] Petr Knesl & Vladimira Matouskova Tšekki
32  [15] Attila Torok & Christiana Leuthner Itävalta
34  [13] Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovenia
35  [9] Peter Kanavor & Eliska Krnacova Slovakia
35  [9] Noel Kiss & Tímea Tasi Unkari

1. kierros (52 parasta)

37  [26] Lukas Hojdan & Jana Gojova Tšekki
37  [26] Danut-gabriel Tepuru & Anca Nisipeanu Romania
39  [21] József Kardos & Erika Kardos Unkari
39  [21] Jaroslav Suchy & Eva Krejcirova Tšekki
41  [20] Andrea Guizzardi & Giada Magagnoli Italia
41  [20] Waldemar Kabala & Lidia Muller Puola
43  [12] Mario Kovacs & Jana Terekova Slovakia
44  [10] Luka Serdinsek & Teja Ferk Slovenia
44  [10] Petr Simon & Zuzana Prokopova Tšekki
46  [9] Maros Chmelik & Kristina Supinova Slovakia
46  [9] Ivan Kristel & Martina Jakubcova Slovakia
46  [9] Stefan Rauscher & Tamara Richartz Itävalta
49  [4] Martin Andrasi & Lenka Sixtova Tšekki
50  [1] Martin Petrik & Michaela Halova Tšekki
51  Gabriel Rasi & Michaela Komorova Slovakia
51  David Schavel & Xenia Dvorinova Slovakia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}