Results from Italian A/A1 Championships 2004 - Youth A Standard 21. helmikuuta 2004
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Italian A/A1 Championships 2004
Italia - Foligno 19. helmikuuta 2004

Youth A Standard 21. helmikuuta 2004

Finaali

1  Marco Caiulo & Miriam Degli Atti Italia
2  Alessandro Lippi & Giada Puccini Italia
3  Mattia Facioni & Michela Facioni Italia
4  Alessandro De Martino & Maura Frascaro Italia
5  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Italia
6  Gianni Cesarano & Paola Di Micco Italia
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Marco Quarta & Debora Quarta Italia
8  Luca Belometti & Silvia Goffi Italia
8  Stefano Sirch & Erica Gori Italia
10  Andrea Altieri & Cristina Suppa Italia
11  Giuseppe Cassibba & Floriana Blanco Italia
12  Francesco Galiandro & Angela Roma Italia

Neljännesfinaali

13  Vincenzo Cavallo & Monica Caiulo Italia
14  Luca Francesco Nuzzi & Veronica Nuzzi Italia
14  Fiorenzo Rocco & Angela Taglianetti Italia
14  Andrea Soleo & Emanuela Zonetti Italia
17  Raimondo Buccelli & Maria Buccelli Italia
17  Fabrizio Ferrini & Daiana Mura Italia
17  Antonio Saulle & Genny Rossiello Italia
20  Giuseppe Lo Turco & Valentina Abate Italia
21  Antonio De Vita & Letizia De Santis Italia
21  Pasquale Ruggieri & Elena Formisano Italia
23  Andrea Frediani & Sara Iozzia Italia
24  Thomas Fusetto & Laura Brugin Italia

2. Kierros (49 parasta)

25  Marco Festa & Ilaria Impemba Italia
25  Alessandro Ursi & Martina Chiarore Italia
27  Francesco Cozzolino & Jennifer Metallo Italia
27  Davide Di Nezza & Ilaria Butera Italia
29  Davide Camera & Veronica Negri Italia
30  Simone Forte & Debora Martorana Italia
30  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Italia
30  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Italia
30  Manuel Rosellini & Raissa Capuano Italia
34  Claudio Cannao & Cristina Conigliello Italia
34  Valerio Monaco & Veronica Monaco Italia
36  Vincenzo Pierri & Carmen Izzo Italia
36  Vito Vece & Francesca Vece Italia
38  Salvatore Compagnone & Alessandra Compagnone Italia
38  Danilo Picciallo & Marika Mascellaro Italia
40  Guido Corvino & Raffaella Corvino Italia
40  Giovanni Occhipinti & Sharon Bonomo Italia
42  Nico Colucci & Maria Grazia Palmieri Italia
42  Pasquale Policino & Maria Policino Italia
44  Andrea Bellomo & Manuela Sodini Italia
44  Marco Minnella & Ilaria Puce Italia
44  Armando Segreto & Stefania Valente Italia
47  Simone Santoro & Veronica Avagliano Italia
48  Danilo Pesciarelli & Sabrina De Luca Italia
49  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Italia

1. kierros (75 parasta)

50  Gennaro Diaco & Ilenia Diaco Italia
50  Marco Fanizzi & Maddalena Liso Italia
52  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Italia
52  Matteo Cicchitti & Valentina Peca Italia
52  Marco Floccari & Chiara Vernile Italia
52  Cristian Montagner & Ilenia Crosariol Italia
52  Carmine Russo & Rossella Liardo Italia
57  Michael Barone & Serena Saccaro Italia
58  Francesco Andreani & Elisa Angelani Italia
58  Pasquale Farina & Vincenza Napolitano Italia
58  Fabio Malacrida & Mara Salvadore Italia
61  Manuel Cardone & Shana Barchetti Italia
61  Agostino Tripaldi & Demelza Marino Italia
63  Fabio Di Lillo & Angela Natale Italia
63  Giuseppe Modafferi & Rita Pizzimenti Italia
65  Marco Barchiesi & Agnese Tomassini Italia
66  Alessandro Giampaoletti & Federica Tagliaventi Italia
66  Damiano Soldati & Noemi Taglioni Italia
68  Alberto Gardin & Alice Dalla Torre Italia
68  Domenico Nisi & Rossella Carriero Italia
68  Emanuele Rossi & Jennifer Mercuri Italia
71  Giovanni Tota & Annamaria Manfredi Italia
72  Mariano Riccio & Clelia Scordamaglia Italia
73  Salvatore Bellavita & Nausicaa Cortesi Italia
74  Simone Giusti & Beneditta Di Magno Italia
75  Fabio Sestili & Martina Sestili Italia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}