Results from Karkonosze Open 2011 - WDSF International Open Latin 24. syyskuuta 2011
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Karkonosze Open 2011
Puola - Jelenia Gora 24. syyskuuta 2011

WDSF International Open Latin 24. syyskuuta 2011

Finaali

1  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Puola
2  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Puola
3  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Romania
4  Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Venäjä
5  Rodion Khromov & Stasa Berkopec Slovenia
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Valko-Venäjä
7  Ales Petran & Tatiana Dorina Tšekki
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [22] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Puola
9  [21] Eric Damian & Greta Kisielewska Puola
9  [21] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola
11  [20] Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Tšekki
12  [18] Adam Fedko & Paulina Dabek Puola

Neljännesfinaali

13  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Venäjä
14  [28] Filip Swetik & Lenka Kominkova Tšekki
15  [27] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Liettua
16  [26] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Puola
16  [26] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraina
18  [25] Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Puola
19  [24] Michal Galek & Klaudia Kedzierska Puola
20  [18] Domenik Herrmann & Anna Walz Saksa
21  [16] Tomasz Bienioszek & Magdalena Rynka Puola
22  [14] Igor Wilczynski & Karolina Urban Puola
23  [11] Sergiy Bezprozvannyy & Olesya Sytnyk Ukraina
24  [9] Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Tšekki

2. Kierros (49 parasta)

25  [35] Mateusz Smikiel & Maria Sielicka Puola
26  [34] Jeremy Alimi & Joanna Kupczak Ranska
27  [33] Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Puola
28  [32] Gennadiy Tsynkevich & Mzia Orvelashvili Georgia
29  [31] Damian Straczek & Patrycja Zbrzezna Puola
30  [29] Ernest Jelen & Anna Khrycheva Puola
31  [28] Dusan Lamos & Lenka Lopasovska Slovakia
31  [28] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Puola
33  [26] Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Tšekki
34  [24] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Puola
35  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Puola
36  [16] Maciej Milcarz & Klaudia Zaniewska Puola
37  [14] Jonatan Chmielewski & Kaja Rapinczyk Puola
38  [13] Patrizio Pirola & Carola Terraneo Italia
39  [11] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Puola
39  [11] Martin Pragr & Denisa Galandzarova Tšekki
41  [10] Martin Janicek & Livia Melnikova Slovakia
41  [10] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Puola
43  [9] Adam Matecki & Sara Janicka Puola
44  [7] Bartosz Burka & Agata Nawoj Puola
44  [7] Kamil Kuroczko & Anna Siwek Puola
44  [7] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Puola
47  [5] Wojciech Sar & Paulina Szmid Puola
48  [4] Pawel Sieradzki & Iwona Olszewska Puola
49  [2] Tomasz Jaszewski & Iwona Golinska Puola

1. kierros (72 parasta)

50  [29] Lukas Doubrav & Daniela Cerna Tšekki
50  [29] Adrian Kopczynski & Magdalena Baranowska Puola
52  [28] Edgar Sztuce vel Stuzmania & Justyna Barycka Puola
53  [24] Josef Kukan & Renata Smidova Tšekki
53  [24] Michal Wroniszewski & Malgorzata Baranska Puola
55  [22] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Puola
55  [22] Kirill Volkov & Ksenia Nasterenko Venäjä
57  [20] Tomasz Niedzielski & Wiktoria Zieta Puola
58  [19] Kamil Andrzejewski & Julia Kopystecka Puola
58  [19] Kamil Mroz & Paulina Gawel Puola
58  [19] Damian Pawlowski & Agnieszka Osrodka Puola
61  [18] Petr Krol & Anna Sadilkova Tšekki
61  [18] Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukraina
63  [16] Krzysztof Kozyra & Katarzyna Wilkonska Puola
64  [15] Michal Pamula & Magdalena Zybura Puola
65  [14] Pawel Labryga & Sonia Szarkowicz Puola
65  [14] Michal Majkut & Joanna Panek Puola
67  [11] Piotr Czekaj & Justyna Hajkiewicz Puola
68  [7] Przemil Bilat & Joanna Twardziszewska Puola
68  [7] Oskar Kusztal & Weronika Kucharska Puola
70  [4] Jan Maciolka & Agnieszka Maciolka Puola
70  [4] Robert Zbrzezny & Jolanta Zbrzezna Puola
72  [3] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}