Results from Kharkiv Open 2006 - IDSF International Open Latin 3. joulukuuta 2006
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Kharkiv Open 2006
Ukraina - Kharkiv 2. joulukuuta 2006

IDSF International Open Latin 3. joulukuuta 2006

Finaali

1  Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Venäjä
2  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Venäjä
3  Pavel Ivanov & Olga Barannikova Venäjä
4  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldova
5  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Venäjä
6  Oleg Shik & Anna Fernebok Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Albert Akopian & Natalya Abramova Armenia
8  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko Ukraina
9  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Venäjä
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Valko-Venäjä
11  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukraina
12  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina

Neljännesfinaali

13  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Venäjä
14  Alexander Andreev & Irina Domokurova Yhdysvallat
14  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Venäjä
14  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukraina
17  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Venäjä
17  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Valko-Venäjä
19  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Venäjä
20  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Venäjä
21  Anton Beregovoy & Kamilla Kerimhanova Viro
22  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Venäjä
23  Dmytro Morozov & Olena Pul Ukraina
24  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukraina

2. Kierros (38 parasta)

25  Andrey Lagzdinsh & Irina Leshchenko Ukraina
25  George Osadchy & Elizaveta Tavrovskaya Venäjä
27  Oleg Kireev & Maria Poklady Ukraina
27  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Venäjä
27  Dmytro Shylov & Khrystyna Moshenska Ukraina
30  Aleksandr Pochtarenko & Krystyna Vysokos Ukraina
31  Sergiy Tyutkalo & Yana Rusenyuk Ukraina
32  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Venäjä
33  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Venäjä
34  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukraina
35  Maksym Brenda & Anna Shkuropatova Ukraina
36  Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukraina
37  Nazar Alekseev & Natalya Ryabtseva Ukraina
37  Anton Scherban & Olga Koshienko Ukraina

1. kierros (57 parasta)

38  Artem Pohribnyy & Iuliana Dzhulai Ukraina
39  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Venäjä
40  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukraina
41  Stanislav Statiev & Elena Zaytseva Ukraina
42  Vitaliy Medyanik & Natalya Leshchenko Ukraina
43  Dmitriy Semyenuk & Ganna Krapivnitska Ukraina
44  Denys Dyachenko & Alina Lyubetska Ukraina
44  Alex Malashenko & Nataliya Zhook Ukraina
46  Ivan Kurganskiy & Alina Sivatchenko Ukraina
46  Alexandr Lupalov & Liubov Melnik Ukraina
48  Alexandr Marchenko & Margaryta Garmash Ukraina
49  Artem Balabaev & Anastasiya Sotynova Ukraina
49  Vitaliy Burkaltsev & Yana Vasilenko Ukraina
49  Konstantin Buryak & Darya Shedova Ukraina
49  Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukraina
53  Dimitri Gutkov & Lena Levada Ukraina
53  Paul Remenyk & Kristina Gladchenko Ukraina
55  Dmytro Stepanenko & Olena Lubyanitska Ukraina
55  Jurij Sugar & Ekaterina Sivolap Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}