Results from Kistelek Open 2012 - WDSF World Junior II Latin 22. syyskuuta 2012
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Kistelek Open 2012
Unkari - Kistelek 22. syyskuuta 2012

WDSF World Junior II Latin 22. syyskuuta 2012

Finaali

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Venäjä
2  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraina
3  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Venäjä
4  Luigi Battaglia & Emilia Paolicelli Italia
5  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Puola
6  Dawid Podgajny & Oliwia Popek Puola
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Nino Kleindienst & Urska Bencak Slovenia
8  Leonardo Lini & Mia Gabusi Italia
9  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldova
10  Jure Bergant & Ana Mesec Slovenia
10  Stefan Malin Sofroni & Alexandra Lacramioara Acatrinei Romania
12  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Saksa
13  Igor Reznik & Kristina Godunova Ukraina

Neljännesfinaali

14  Alexandru Valentin Dumitru & Cezara Banu Romania
15  Adam Hathazi & Nika Stefanic Unkari
15  Patryk Ploszaj & Anna Kaczmarski Yhdysvallat
17  Vedran Sraga & Iva Risek Kroatia
18  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Viro
18  Nikola Novak & Klara Adamova Tšekki
20  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Viro
20  Mishael Omri & Liel Moreinis Israel
20  Nicholas Stevens & Alexandra Gutkovich Yhdysvallat
20  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Liettua
24  Konstantin Selin & Svetlana Dulub Valko-Venäjä
25  Dan Sramek & Barbora Horakova Tšekki
26  Petur Fannar Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Islanti

2. Kierros (49 parasta)

27  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Tanska
27  Nikita Lipen & Elizaveta Umrihina Valko-Venäjä
27  David Ovsievitch & Maria Sedin Saksa
27  Lari Urevich & Yael Pasternak Israel
31  Lauri Linnaranta & Melis Görsoy Suomi
32  David Bjarni Chiarolanzio & Helga Sigrun Hermannsdottir Islanti
32  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Latvia
32  Alexander Georgiev & Ventzislava Bormanlilska Bulgaria
32  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldova
36  Tin Sanjkovic & Lucija Sabolek Kroatia
37  Baurzhan Beken & Nargiza Sarsebekova Kazakstan
37  Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva Bulgaria
39  Lucas Samuel Lopez & Mar Albelda Espanja
40  Emil Kabirov & Karolina Plaziy Ranska
40  Daniel Toth & Zuzana Povinska Slovakia
42  Everts Gulbis & Gunta-Anda Zabrauska Latvia
43  Kazuki Sugawara & Sakura Mitsuhashi Japani
44  Hugo Gustafsson & Anna Götborg Ruotsi
44  Dominik Jasiczek & Sharon Bron Itävalta
46  Lucas Felici & Lisa Laffargue Ranska
46  Sergi Pons Duran & Natalia Atilano Barcelo Espanja
48  Özgün Dogan & Nursen Özhan Turkki
49  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazakstan

1. kierros (65 parasta)

50  Mihály Pellei & Zsuzsanna Hercsik Unkari
51  Dominik Fus & Andrea Feher Itävalta
51  Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Tanska
51  Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Liettua
55  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japani
55  Sinan Ozcan & Damla Koken Turkki
57  Quentin Chippaux & Elsa Bois Ranska
58  Arthemy Kokhanov & Abigail Xinkas Kanada
59  Nedeljko Kraljevic & Nora Cavkunovic Jugoslavia
59  Jordan Maguire & Laura Robinson Englanti
61  Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Ruotsi
62  Benjamin Lindstrom & Emma-jemina Liljestrand Suomi
63  Mathew Duffin & Jade McCabe Englanti
64  Ivan Bokor & Lena Josivljevic Jugoslavia
65  Christopher Mejia & Camila Arboleda Ecuador
66  Alexander Mikhaylov & Alexandra Nozdrina Belgia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}