Results from Kyiv Open 2003 - IDSF International Open Latin 9. marraskuuta 2003
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Kyiv Open 2003
Ukraina - Kyiv 8. marraskuuta 2003

IDSF International Open Latin 9. marraskuuta 2003

Finaali

1  Alexei Silde & Anna Firstova Venäjä
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraina
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Saksa
5  Kirill Nikitin & Irina Naumova Venäjä
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Roman Stepanov & Polina Teplenko Venäjä
8  Benedetto Capraro & Marta Faiola Italia
9  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Latvia
10  Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Puola
11  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldova
11  Heiko Straile & Daniela Beckmann Saksa
13  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Puola
13  Tomas Hosek & Simona Svrckova Tšekki

Neljännesfinaali

15  Vladimir Baklanov & Leila Agaeva Venäjä
16  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Saksa
17  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
18  Stasys Brilis & Carolin Neumann Viro
18  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Venäjä
20  Ilia Russo & Yulia Russo Valko-Venäjä
21  Artem Epifanov & Maria Kirillova Venäjä
22  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Venäjä
22  Konstantyn Voynarovskiy & Tetyana Kuzmenko Ukraina
24  Kiril Malovanyy & Olga Malovanaya Ukraina
24  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldova
26  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Itävalta
27  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
28  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Romania

2. Kierros (59 parasta)

29  Anton Baurov & Yulia Posmygaeva Venäjä
30  Oleg Konnov & Elena Kazantseva Venäjä
31  Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraina
32  Artur Akautdinov & Yaroslava Danilenko Venäjä
32  Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Puola
34  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgia
35  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Venäjä
36  Mykhaylo Samoshchenko & Nataliya Maidiuk Ukraina
37  Sergiy Kvashyn & Liudmyla Bobrysheva Ukraina
38  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Venäjä
39  Oleksey Gotsuliak & Yuliya Penkovska Ukraina
39  Róbert Magyari & Nanda Wolf Unkari
39  Viktor Paliy & Veronika Burtova Ukraina
42  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraina
43  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Suomi
44  Anton Nesmelov & Evgenia Strizak Venäjä
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Puola
46  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Venäjä
46  Vitaliy Rudenko & Iryna Levit Ukraina
46  Yuriy Sokyrko & Kateryna Silchenko Ukraina
49  Yevgen Borovik & Olena Martyshenko Ukraina
49  Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraina
51  Vasile Constantin & Geanina Niculae Romania
51  Maxym Litiyushkin & Ganna Yaskevich Ukraina
53  Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukraina
53  Artur Samofalov & Yevgenia Rudenko Ukraina
53  Ilia Sidorenko & Katerina Starchak Ukraina
56  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukraina
56  Mykhailo Fedoruk & Julia Eremenko Ukraina
56  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Sveitsi
56  Oleksii Zahorujko & Kateryna Leonenko Ukraina

1. kierros (92 parasta)

60  Damian Danielski & Agnieszka Kolanko Puola
60  Yevgen Stadnyk & Oksana Sidak Ukraina
62  Andrey Chuvaev & Elena Safronova Venäjä
62  Petr Knesl & Vladimira Matouskova Tšekki
62  Manuchar Manjavidze & Laura Kveladze Georgia
65  Mykhaylo Kandzyuba & Liliya Dmytrash Ukraina
65  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukraina
67  Oleksandr Rondal & Olena Biliy Ukraina
68  Gleb Gorshkov & Olesia Gudyma Venäjä
69  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraina
70  Mykyta Paladin & Oleksandra Sazonenko Ukraina
71  Yevgen Lapin & Olena Sokalska
71  Daniel Wiecek & Justyna Pieta Puola
73  Aleksandr Anufriev & Alina Smirnova Venäjä
73  Sergiy Arnautov & Anna Chamata Ukraina
73  Konstantin Buryak & Kateryna Katerynchyk Ukraina
73  Artem Chernysh & Olga Gryshchuk Ukraina
73  Oleksandr Karayvan & Tetiana Dzhala Ukraina
73  Igor Pylayy & Yevgenia Sorokina Ukraina
79  Volodymyr Akhlomov & Ruslana Karluchenko Ukraina
79  Evgen Safronov & Lena Butko Ukraina
79  Maxim Selikov & Katerina Simakina Ukraina
79  Andriy Volkov & Yana Kolobova Ukraina
83  Alexey Boychun & Oleksandra Knyzhko Ukraina
83  Vitaliy Gorgol & Kateryna Nosenko Ukraina
83  Igor Kremenchuk & Kateryna Marchuk Ukraina
83  Dmytro Kucher & Anastasiya Musiyaka Ukraina
83  Vyacheslav Mostsevoy & Maria Avrashko Ukraina
83  Oleksandr Prokopenko & Maryna Karpenko Ukraina
83  Vadym Pustovyy & Yuliya Misnyk Ukraina
83  Vadim Shabanov & Irina Gamzatova Azerbaidžan
83  Maksym Sidak & Olena Prymostko Ukraina
83  Tamer Uzgun & Aylan Vardar-uzgun Turkki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}