Results from "Latin Kvartal" Cup - Juvenile II Combination 1. maaliskuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

"Latin Kvartal" Cup
Venäjä - Moscow 1. maaliskuuta 2008

Juvenile II Combination 1. maaliskuuta 2008

Finaali

1  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Venäjä
2  Maksim Panov & Violeta Rayskina Venäjä
3  Svyatoslav Anchukov & Anastasiya Larchenko Venäjä
4  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Venäjä
5  Andrey Kovalev & Ekaterina Shelekhova Venäjä
6  Vladislav Kolesnikov & Darina Pobegaylo Venäjä
7  Aleksandr Reshetov & Ekaterina Malyakshina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Andrey Vysloukh & Darya Nelina Venäjä
9  Andrey Pilipenko & Kristina Liventseva Venäjä
10  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Venäjä
11  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Venäjä
11  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Venäjä
13  Artiom Yarovoy & Alina Pavlikova Venäjä

Neljännesfinaali

14  Valeriy Kravchenko & Sofya Shmukler Venäjä
15  Igor Gogichaev & Arina Smirnova Venäjä
16  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Venäjä
17  Svyatoslav Abanosimov & Anastasiya Trachuk Venäjä
18  Sergey Novoseltsev & Luiza Edigaryan Venäjä
19  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Venäjä
20  Fedor Voronov & Anna Bukhalina Venäjä
21  Mark Glushko & Polina Semenova Venäjä
21  Aleksandr Kuznetsov & Elizaveta Kaygorodova Venäjä
23  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Venäjä
23  Vladimir Zhadan & Ekaterina Gorshkova Venäjä

2. Kierros (49 parasta)

25  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Venäjä
26  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Venäjä
27  Dmitriy Denisov & Kristina Voznesenskaya Venäjä
28  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Venäjä
28  Konstantin Zamigulin & Mariya Gruzdeva Venäjä
30  Aleksandr Vasetskiy & Yuliya Sumbaeva Venäjä
30  Kirill Zakatov & Valeriya Smirnova Venäjä
32  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Venäjä
33  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Venäjä
34  Nikolay Trusevskiy & Olga Kovner Venäjä
35  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Venäjä
36  Aleksey Derbilov & Veronika Vorobeva Venäjä
36  Egor Gudkov & Vera Duganova Venäjä
36  Mikhail Parfenov & Anastasiya Kuzina Venäjä
39  Nikita Murzin & Kseniya Trufanova Venäjä
40  Danila Vasnev & Alina Dautova Venäjä
41  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Venäjä
42  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Venäjä
43  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Venäjä
43  Maksim Novoseltsev & Darya Bondareva Venäjä
45  Nikita Melnikov & Polina Gamzaeva Venäjä
45  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Venäjä
47  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Venäjä
48  Ali Tayekh & Darina Lapshina Venäjä
48  Artem Toporov & Natalya Guseva Venäjä

1. kierros (59 parasta)

50  Dzhon Mnatsakanyan & Tamara Mkrtumyan Venäjä
51  Ilya Finogenov & Ekaterina Rybalchenko Venäjä
52  Maksim Kalinin & Kristina Grishina Venäjä
53  Danila Dudin & Yuliya Gaydova Venäjä
54  Dmitriy Vyatkin & Evgeniya Spektor Venäjä
55  Daniil Kondratev & Anastasia Maksimova Venäjä
55  Denis Raev & Svetlana Zhukova Venäjä
57  Daniil Moskalenko & Valeriya Musina Venäjä
58  Ilya Buturlin & Nataliya Razina Venäjä
59  Sergey Driga & Aleksandra Fetisova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}