Results from Lights of Moscow 2009 - Junior 1 Open Latin 27. syyskuuta 2009
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Lights of Moscow 2009
Venäjä - Moscow 26. syyskuuta 2009

Junior 1 Open Latin 27. syyskuuta 2009

Finaali

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Venäjä
2  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Venäjä
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
5  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Venäjä
6  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Venäjä
7  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [23] Aleksey Ermilov & Anna Ilina Venäjä
9  [18] Egor Dyakov & Regina Naumova Venäjä
10  [17] Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Venäjä
11  [16] Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Venäjä
12  [15] Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Venäjä
13  [11] Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Venäjä
13  [11] Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Venäjä
13  [11] Aleksey Usanov & Yana Petukhova Venäjä

Neljännesfinaali

16  [27] Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Venäjä
17  [26] Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazakstan
18  [21] Anton Rakov & Kristina Liventseva Venäjä
18  [21] Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Venäjä
20  [19] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Venäjä
20  [19] Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Venäjä
22  [16] Ilya Kashirkin & Anna Mayorova Venäjä
23  [13] Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Venäjä
23  [13] Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Venäjä
25  [11] Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Venäjä

3. Kierros (50 parasta)

26  [30] Maksim Panov & Sofya Shmukler Venäjä
26  [30] Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Venäjä
28  [28] Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Venäjä
29  [26] Artem Ananchenko & Vera Alkevich Venäjä
29  [26] Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Venäjä
29  [26] Vyacheslav Pryazhnikov & Yuliya Gerasimenko Venäjä
32  [25] Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Venäjä
33  [22] Ivan Ivanov & Diana Baranova Venäjä
34  [20] Sergey Chuyko & Yuliya Egorova Venäjä
35  [19] Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Venäjä
35  [19] Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Venäjä
35  [19] Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Venäjä
38  [17] Maksim Salnikov & Yulia Salnikova Venäjä
39  [16] Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Venäjä
40  [15] Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Venäjä
40  [15] Ilya Luchina & Irina Alekseeva Venäjä
40  [15] Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Venäjä
40  [15] Artur Zelev & Diana Kochurova Venäjä
44  [14] Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Venäjä
45  [13] Gleb Tipsin & Olga Korolko Venäjä
46  [10] Sergey Aleynikov & Irina Zasko Venäjä
46  [10] Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Venäjä
46  [10] Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Venäjä
46  [10] Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Venäjä
50  [7] Andrey Pilipenko & Veronika Vorobeva Venäjä

2. Kierros (70 parasta)

51  [36] Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Venäjä
51  [36] Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Venäjä
53  [34] Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Venäjä
54  [33] Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Venäjä
55  [32] Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Venäjä
56  [30] Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Venäjä
56  [30] Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Venäjä
58  [24] Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Venäjä
58  [24] Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Venäjä
60  [23] Ilya Popov & Anna Lobanova Venäjä
61  [20] Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Venäjä
61  [20] Bogdan Petukhov & Ulyana Kuchina Venäjä
63  [19] Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Venäjä
64  [18] Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Venäjä
65  [14] Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Venäjä
66  [11] Aleksey Konev & Ekaterina Baruseeva Venäjä
67  [10] Fedor Chistov & Karina Sheina Venäjä
68  [6] Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Venäjä
69  [4] Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Venäjä
70  [3] Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Venäjä

1. kierros (106 parasta)

71  [36] Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Venäjä
72  [35] Timur Minnebaev & Diana Krasilnikova Venäjä
72  [35] Daniil Petrov & Anna Sytina Venäjä
72  [35] Vladislav Raykov & Margarita Rybalova Venäjä
72  [35] Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Venäjä
76  [33] Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Venäjä
76  [33] Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Venäjä
76  [33] Kirill Lisenkov & Anastasiya Nagornaya Venäjä
76  [33] Artem Stepanov & Polina Teleshova Venäjä
80  [31] Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Venäjä
81  [30] Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Venäjä
82  [29] Khariton Nagornov & Ekaterina Kutergina Venäjä
83  [28] Roman Vlasov & Elena Mitina Venäjä
84  [27] Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Venäjä
85  [25] Aleksandr Vasilenko & Alina Bogomolova Venäjä
86  [23] Aleksandr Grachev & Darya Petrova Venäjä
87  [22] Nikita Petrov & Oksana Kononova Venäjä
88  [20] Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Venäjä
89  [19] Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Venäjä
90  [17] Mikhail Schukin & Valeriya Semikolenova Venäjä
91  [16] Dmitriy Bokov & Polina Kutina Venäjä
91  [16] Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Venäjä
93  [15] Sergey Volkov & Darina Pavley Venäjä
94  [14] Gleb Polischuk & Yana Popova Venäjä
95  [13] Daniil Arutyunov & Kira Budantseva Venäjä
96  [12] Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Venäjä
96  [12] Aleksey Yablokov & Angelina Pavlova Venäjä
98  [11] Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Venäjä
99  [10] Vasiliy Skurydin & Marina Necheporenko Venäjä
100  [7] Aleksey Danilov & Yana Rutkovskaya Venäjä
100  [7] Aleksandr Tseplyanov & Anastasiya Shemyakina Venäjä
102  [6] Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Venäjä
103  [5] Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Venäjä
103  [5] Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Venäjä
105  [2] Georgiy Koshechkin & Viktoriya Vdovina Venäjä
105  [2] Daniil Teslinov & Mariya Teslinova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}