Results from Lights of Moscow 2009 - Youth Open Standard 27. syyskuuta 2009
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Lights of Moscow 2009
Venäjä - Moscow 26. syyskuuta 2009

Youth Open Standard 27. syyskuuta 2009

Finaali

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Venäjä
2  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Venäjä
3  Filipp Borisenok & Olga Tarasova Venäjä
4  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Venäjä
5  Aleksandr Volodin & Anna Manaenkova Venäjä
6  Fedor Isaev & Anna Zudilina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [33] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Venäjä
8  [26] Aleksey Tsarev & Yuliya Burenicheva Venäjä
9  [16] Vagan Tumasyan & Viktoriya Dudinova Venäjä
10  [12] Timofey Kulikov & Olga Gandembul Venäjä
11  [11] Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Venäjä
12  [8] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä
13  [3] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Venäjä

Neljännesfinaali

14  [31] Sergey Anurichev & Aleksandra Atamantseva Venäjä
14  [31] Artem Braylovskiy & Anastasiya Guseva Venäjä
16  [27] Nikita Matvienko & Anna Dyachuk Venäjä
16  [27] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Venäjä
18  [23] Mikhail Struzhanov & Anastasiya Bakhareva Venäjä
19  [21] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Venäjä
20  [20] Ilya Dvortsov & Yuliya Motygina Venäjä
21  [18] Mikhail Shikhovtsev & Dana Spitsyna Venäjä
21  [18] Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Venäjä
23  [13] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Venäjä
24  [12] Konstantin Andreev & Darya Parshina Venäjä
25  [11] Filipp Zholudev & Irina Khanova Venäjä

2. Kierros (49 parasta)

26  [31] Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Venäjä
27  [30] Nikita Khudyakov & Arina Tikhomirova Venäjä
28  [29] Sergey Mazyaev & Olesya Podshivalova Venäjä
29  [27] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Venäjä
29  [27] Vsevolod Sadovnichiy & Anastasiya Kulepova Venäjä
31  [26] Sergey Zorin & Aleksandra Denisevich Venäjä
32  [25] Adel Gumerov & Kamilla Minnullina Venäjä
32  [25] Denis Shardin & Yuliya Guseva Venäjä
34  [23] Mikhail Sverdlik & Ekaterina Barabanova Venäjä
35  [22] Aleksandr Milovatskiy & Margarita Amosova Venäjä
36  [19] Danil Preobrazhenskiy & Anastasiya Filyushina Venäjä
37  [18] Sergey Sergeev & Irina Ivakina Venäjä
38  [16] Vladimir Zverev & Margarita Chumutina Venäjä
39  [15] Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Venäjä
39  [15] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Venäjä
41  [12] Boris Sorokin & Irina Polovikova Venäjä
42  [10] Pavel Borisov & Ekaterina Kovaleva Venäjä
42  [10] Evgeniy Klochkov & Aleksandra Demina Venäjä
44  [9] Petr Gorbienko & Darya Kopkova Venäjä
45  [8] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Venäjä
46  [4] Nikita Bykov & Ulyana Kashurina Venäjä
47  [3] Roman Navasardyan & Liana Kerselyan Venäjä
47  [3] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Venäjä
49  [2] Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Venäjä

1. kierros (86 parasta)

50  [28] Anastasiya Gotovchik & Konstantin Semenov Venäjä
50  [28] Viktor Povolotskiy & Kseniya Dudkina Venäjä
52  [27] Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Venäjä
52  [27] Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Venäjä
54  [25] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Venäjä
54  [25] Artashes Oganyan & Valeriya Dmitrieva Venäjä
54  [25] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Venäjä
57  [24] Sergey Golubev & Ekaterina Mishina Venäjä
57  [24] Maksim Popov & Valeriya Fedorenko Venäjä
59  [23] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Venäjä
59  [23] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Venäjä
61  [22] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Venäjä
62  [21] Vladimir Gerasimov & Aleksandra Anisimova Venäjä
63  [20] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Venäjä
63  [20] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Venäjä
65  [18] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Venäjä
65  [18] Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Venäjä
67  [16] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Venäjä
68  [14] Viktor Katerinich & Sofia Edikhanova Venäjä
68  [14] Aleksandr Kaverzin & Alina Mekhraban Venäjä
68  [14] Rustam Khasanov & Adelia Gaivoronskaya Venäjä
71  [13] Dmitriy Kuznetsov & Valeriya Luchnikova Venäjä
72  [12] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Venäjä
73  [10] Dmitriy Shokhin & Anna Dedova Venäjä
73  [10] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Venäjä
73  [10] Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Venäjä
76  [9] Alexey Korablev & Diana Narbikova Venäjä
76  [9] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Venäjä
78  [8] Igor Lisitsyn & Lyubov Lavrinova Venäjä
79  [7] Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Venäjä
79  [7] Anatoliy Zharinov & Veronika Nelyubina Venäjä
81  [5] Vladislav Artyushkov & Natalya Turchaninova Venäjä
81  [5] Danila Chechetkin & Anastasiya Golopolosova Venäjä
83  [3] Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Venäjä
84  [2] Kirill Ionin & Viktoriya Botkova Venäjä
85  [1] Umed Shamsi-zade & Anastasiya Schekina Venäjä
86  Artem Angudovich & Valeriya Guzhva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}