Results from Line of Dance Cup 2012 - WDSF World Open Latin 10. marraskuuta 2012
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Line of Dance Cup 2012
Venäjä - Moscow 9. marraskuuta 2012

WDSF World Open Latin 10. marraskuuta 2012

Finaali

1  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Venäjä
2  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Venäjä
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukraina
4  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Venäjä
5  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
6  Dario Pizzo & Karen D'albundo Ranska
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Venäjä
8  Artem Semerenko & Maria Kamenskaya Valko-Venäjä
9  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israel
10  Igor Makarov & Anna Baklanova Venäjä
10  Dmitry Sorokin & Mariya Raevskaya Venäjä
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Venäjä
12  Denys Popov & Darya Ryzhonina Venäjä

Neljännesfinaali

14  Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Georgia
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Venäjä
16  Aleksey Polovnikov & Mariya Potemkina Venäjä
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Venäjä
18  Anton Korolenko & Elena Yakimchuk Venäjä
19  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Venäjä
19  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Venäjä
21  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Venäjä
22  Nikolaj Lund & Marta Kocik Tanska
23  Yan Diordiev & Ekaterina Belyaeva Venäjä
24  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Venäjä
25  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Venäjä
26  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

27  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldova
27  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Venäjä
29  Roman Zotov & Anna Pozdnyakova Venäjä
30  Ilya Malyshev & Anna Popova Venäjä
31  Sergey Bliznyuk & Alisa Sadovnikova Venäjä
31  Andrey Noskov & Anastasiya Gimazova Venäjä
33  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Venäjä
33  Eduard Yunets & Anastasiya Davydova Venäjä
35  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
36  Ilia Feldman & Irina Ivanova Venäjä
37  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Venäjä
38  Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Venäjä
39  Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Venäjä
40  Marek Bures & Ekaterina Kalish Tšekki
40  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Venäjä
42  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Venäjä
43  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Venäjä
44  Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Venäjä
45  Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Venäjä
46  Filipp Elizarov & Polina Filatova Venäjä
47  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Saksa
48  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Venäjä

1. kierros (96 parasta)

49  Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Venäjä
49  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Venäjä
51  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Venäjä
52  Denis Ruchka & Mariya Yasinskaya Venäjä
53  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Venäjä
54  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Suomi
54  Viktor Szabó & Vanja Vujic Kroatia
56  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Venäjä
56  Aleksey Pieiganovich & Veronika Gushca Valko-Venäjä
58  Ilya Schegolev & Kseniya Lapkina Venäjä
59  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Venäjä
60  Gurshad Mamedov & Elizaveta Grigoreva Venäjä
61  Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Venäjä
62  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Venäjä
62  Oleg Arapov & Kseniya Garaeva Venäjä
64  Dmitriy Kovalevskiy & Nadezhda Grekova Venäjä
64  Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Venäjä
66  Roman Korolkov & Darya Eremina Venäjä
66  Sergey Panchenko & Natalya Zakrevskaya Venäjä
68  Linar Siraziev & Tatiana Borisovskaya Venäjä
69  Evgeniy Denisov & Irina Belyaeva Venäjä
69  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Venäjä
69  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Venäjä
69  Sergey Nikushin & Daria Matiukhina Venäjä
73  Vasily Chulkov & Maria Chernik Venäjä
73  Ilya Gordeev & Olga Sadkova Venäjä
73  Denis Kopytin & Elena Nesterova Venäjä
73  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Venäjä
73  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Venäjä
73  Mikhail Salamatov & Lalita Skazalova Venäjä
73  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Venäjä
80  Mikhail Akhmedov & Tatyana Isakova Venäjä
80  Aleksandr Belyaev & Marina Shumenko Venäjä
80  Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Venäjä
80  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Venäjä
80  Ruslan Elsiev & Anna Truhan Venäjä
80  Filipp Galatov & Yuliya Kalmykova Venäjä
80  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Venäjä
80  Alexey Lukianov & Anna Kalenchenko Venäjä
80  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Venäjä
80  Maxsim Morskoy & Polina Nagikh Venäjä
80  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Venäjä
80  Vladislav Shatyy & Alina Kuchumova Venäjä
80  Mihail Startsev & Evgeniya Kalugina Venäjä
80  Nikita Stepanov & Kseniya Zubkova Venäjä
80  Anton Timofeev & Kristina Bukulova Venäjä
80  Sergey Trushin & Marina Volkotrub Venäjä
80  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}