Results from Linz Open 2008 - IDSF Open Standard 19. huhtikuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Linz Open 2008
Itävalta - Linz 19. huhtikuuta 2008

IDSF Open Standard 19. huhtikuuta 2008

Finaali

1  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
2  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Liettua
3  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Venäjä
4  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Itävalta
5  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraina
6  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Christoph Santner & Maria Santner Itävalta
8  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italia
9  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Italia
9  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Venäjä
11  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italia
12  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Venäjä

Neljännesfinaali

13  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Saksa
14  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Saksa
15  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Puola
16  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Viro
16  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Puola
18  Dávid Kreiter & Szilvia Telek Unkari
19  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Venäjä
19  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Latvia
21  Jindrich Cincura & Iva Langerova Tšekki
22  Nicola Pascon & Anna Tondello Italia
23  Vincenzo Canale & Simona Carafa Italia
24  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Viro

2. Kierros (49 parasta)

25  David Moretti & Francesca Sfascia Italia
26  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovakia
27  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tšekki
28  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovakia
29  Sergei Dementiev & Anamarija Novak Slovenia
30  Michal Drha & Lenka Matouskova Tšekki
30  Jiri Koci & Dominika Kocova Tšekki
32  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenia
33  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tšekki
34  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slovakia
35  Nikita Kolomeets & Linda Boskova Tšekki
36  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Saksa
37  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Alankomaat
38  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Italia
38  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Itävalta
40  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Venäjä
40  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tšekki
42  Alessio Capecci & Tania De Angelis Italia
43  Eugen Korda & Petra Jurcovicova Slovakia
43  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slovakia
43  Daniel Radu & Eliz Beata Orban Romania
46  Marco Rizzotto & Chiara Mancini Italia
47  Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Italia
47  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Tšekki
49  Petr Novobilsky & Michaela Volna Tšekki

1. kierros (75 parasta)

50  Deni Banic & Sara Biskic Kroatia
51  Thomas Sedminek & Linda Strelen Itävalta
52  Vincenzo Ruggiero & Ada Spinetta Italia
53  Tim Bonkowski & Stephanie Elkeles Saksa
53  Petr Pohlodek & Alena Cecatkova Tšekki
55  Wilhelm Gabalier & Barbara Koitz Itävalta
55  Jan Srubar & Petra Kofronova Tšekki
57  Sorin Simon & Raluca Moldovan Romania
58  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Saksa
59  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Itävalta
60  Rene Rak & Zarina Simkovicova Slovakia
61  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Itävalta
62  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Itävalta
63  Michael Boltz & Veronika Boltz Itävalta
64  Mikulas Kevey & Dana Pisoftova Slovakia
65  Rene Friedrichs & Nicole Freitag Saksa
65  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Itävalta
65  Martin Gütlbauer & Jolanda Münzel Itävalta
65  Jörg Kügler & Julia Greunz Itävalta
65  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Saksa
70  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Saksa
70  Pavel Haman & Edita Dufkova Tšekki
70  Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Itävalta
70  Andreas Langer & Nina Stumpner Itävalta
70  Nikita Sokolov & Larisa Lazareva Venäjä
70  Michael Vracevic & Martina Walter Itävalta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}