Results from Linz Open 2010 - IDSF World Youth Latin 24. huhtikuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Linz Open 2010
Itävalta - Linz 24. huhtikuuta 2010

IDSF World Youth Latin 24. huhtikuuta 2010

Finaali

1  Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Puola
2  Evgeni Kuzin & Elina Popova Venäjä
3  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Venäjä
4  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Puola
5  Eric Testa & Marta Cogno Italia
6  Vito Coppola & Vera Bondareva Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
8  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Liettua
9  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
10  Andraz Erzin & Sofya Shutkina Slovenia
11  Vyatseslav Molkin & Yulia Steshenko Viro
12  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islanti
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Romania

Neljännesfinaali

14  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
15  Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Espanja
16  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tšekki
16  Sergiu Maruster & Justine Reynaud Ranska
18  Marek Bures & Junona Fisman Tšekki
18  Frank Zegels & Danique Zegels Alankomaat
20  Jason Chao Dai & Patrycja Golak Yhdysvallat
21  Nam Giyong & Choi Marg-eun Korean tasavalta
22  Edgars Orda & Valerija Tormozova Latvia
22  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
24  Mathias Allain & Cyrielle Mattana Ranska
24  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina

2. Kierros (49 parasta)

26  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Romania
26  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tšekki
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Tanska
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Slovakia
29  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Tanska
31  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazakstan
31  Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Liettua
33  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Latvia
34  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgaria
35  Robert Veskus & Kristiina Prants Viro
36  Filip Cipar & Janka Cizikova Slovakia
37  Aleksei Sharamed & Ekaterina Plaksa Valko-Venäjä
38  Allen Rudman & Michelle Tuzman Yhdysvallat
39  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Unkari
39  Barna Sztoján & Eszter Babos Unkari
41  Taras Skuratov & Darya Arkhipova Itävalta
42  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Korean tasavalta
43  Peter Pipp & Eva Osolnik Slovenia
43  Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Suomi
43  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulgaria
46  Albert Fuentes Martinez & Montse Martin Sans Espanja
47  Lo Chi Chong & Mui Lin Macao
48  Thabang Brian Baloyi & Jessica Bethel Australia
49  Andre Lundal Nilsen & Marie Grung Norja

1. kierros (70 parasta)

50  Beniamin Bregman & Alina Turchinski Israel
51  Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Ruotsi
52  Björn Ymisson & Hrefna Halldorsdottir Islanti
53  Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
54  Petter Engan & Kine Mardal Norja
55  Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turkki
56  Dino Alic & Dina Imamovic Bosnia ja Hertsegovina
57  Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
57  Peter Udvary & Louise Ragnar Ruotsi
59  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Kroatia
59  Adam Brunyee & Sophie Denton Englanti
59  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Suomi
62  Callum Sanderson & Natasha Jackson Englanti
63  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosnia ja Hertsegovina
63  Chi Tong Lam & Wun Pun Macao
65  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Jugoslavia
65  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Itävalta
67  Kamil Guliyev & Alina Gondareva Azerbaidžan
67  Daniel Turcan & Helene Buchner Itävalta
69  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turkki
69  Dario Zunec & Adriana Musanovic Kroatia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}