Results from Maximum Tournament - Junior I D Combi 23. syyskuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Maximum Tournament
Venäjä - Moscow 23. syyskuuta 2012

Junior I D Combi 23. syyskuuta 2012

Finaali

1  Andrey Metelskiy & Yuliya Arseeva Venäjä
2  Pavel Shchepletsov & Anastasiya Kazakova Venäjä
3  Aleksandr Vorontsov & Veronika Soloveva Venäjä
4  Elisey Martsyshevskiy & Varvara Drujinina Venäjä
5  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Venäjä
6  Artem Babenov & Anastasiya Petrikeeva Venäjä
7  Anatoliy Zaytsev & Anastasiya Malyarevich Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Ivan Guschin & Aleksandra Chernykh Venäjä
9  Aleksandr Gvozdikovskij & Aleksandra Zagneteva Venäjä
10  Timofey Zavidnyy & Aleksandra Bukhmostova Venäjä
11  Ilya Butkovskij & Diana Kugusheva Venäjä
11  Danila Voropaev & Anna Korotkova Venäjä
13  Aleksandr Kislyakov & Liliya Fadeeva Venäjä
14  Artem Anikin & Yuliya Kolikova Venäjä

Neljännesfinaali

15  Svyatoslav Arestov & Sofya Khorkina Venäjä
15  Aleksej Kolesov & Anna Kharicheva Venäjä
15  Daniil Lesenkov & Vera Rasskazova Venäjä
18  Anton Kotsenko & Veronika Zhuzhgina Venäjä
18  Ivan Lebed & Elizaveta Puzikova Venäjä
20  Artem Zhikharev & Milana Zakharova Venäjä
21  Anton Morgunov & Elizaveta Vorontsova Venäjä
22  Vladislav Gritsenko & Polina Kolmychkova Venäjä
22  Filipp Parfenov & Valeriya Lebedeva Venäjä
24  Konstantin Andreev & Mariya Kozlova Venäjä
25  Feliks Mayorov & Arina Ivanchuk Venäjä

2. Kierros (41 parasta)

26  Daniil Kochetkov & Anastasiya Bubnova Venäjä
26  Vyacheslav Nazarov & Sofya Gutorova Venäjä
26  Maksim Sholotonov & Yaroslava Chashina Venäjä
26  Kirill Zakharov & Tatyana Eremina Venäjä
30  German Krapiventsev & Aleksandra Nikiforova Venäjä
30  Arseniy Svetskiy & Kamila Murvatova Venäjä
32  Mihail Tsejko & Anna Zabolotskaya Venäjä
33  Mikhail Chizhov & Darya Nikolaeva Venäjä
34  Viktor Krasnikov & Tatyana Denisova Venäjä
34  Denis Samsonov & Yuliya Krauze Venäjä
34  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Venäjä
37  Artem Pavlinov & Alena Nechaeva Venäjä
37  Stanislav Tyulenev & Anna Ivanova Venäjä
39  Daniil Bychkov & Darya Blinova Venäjä
39  Kirill Savitskiy & Aleksandra Shipilova Venäjä
41  Evgenij Korchaka & Irina Zaytseva Ukraina

1. kierros (62 parasta)

42  Arsenij Gordeev & Viktoriya Tyutlyaeva Venäjä
42  Maksim Kalimulin & Anna Efremova Venäjä
42  Aleksandr Smirnov & Ekaterina Papunova Venäjä
45  Pavel Skiba & Anna Vovnenko Venäjä
45  Ruben Unanyan & Veronika Tsarenkova Venäjä
47  Andrey Lopatin & Valentina Rudakova Venäjä
47  Aleksey Oderiy & Mariya Kruglova Venäjä
47  Dmitriy Rozhkov & Viktoriya Shuravkina Venäjä
47  Vadim Sosnin & Anastasiya Zharkova Venäjä
51  Arkadiy Lvovskiy & Gulnara Yakubova Venäjä
52  Nikita Danshin & Ekaterina Agapkina Venäjä
53  Dmitriy Brusov & Anastasiya Blaschuk Venäjä
54  Ilya Vukolkin & Alina Vasalatij Venäjä
55  Danila Grishanov & Mariya Melihova Venäjä
55  Aleksandr Karpov & Marina Kovaleva Venäjä
57  Dmitriy Kozlov & Inna Levchuk Venäjä
57  Dmitriy Maklakov & Ekaterina Bogatyreva Venäjä
59  Yaroslav Tretyakov & Sofya Valyaeva Venäjä
60  Aleksey Malakhov & Aleksandra Khabidulina Venäjä
61  Kirill Anureev & Evelina Sadyhova Venäjä
61  Grigoriy Savushkin & Anastasiya Selivanova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}