Results from Minsk Open 2011 - IDSF International Open Standard 15. tammikuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Minsk Open 2011
Valko-Venäjä - Minsk 15. tammikuuta 2011

IDSF International Open Standard 15. tammikuuta 2011

Finaali

1  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Venäjä
2  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
3  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
4  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Valko-Venäjä
5  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Venäjä
6  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
7  Andrei Motyl & Diana Korotina Viro
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia
9  [17] Artem Bronnikov & Darya Grishko Venäjä
9  [17] Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Valko-Venäjä
11  [15] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Venäjä
12  [14] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Venäjä
13  [10] Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldova

Neljännesfinaali

14  [26] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraina
14  [26] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Valko-Venäjä
16  [25] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Valko-Venäjä
17  [24] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Viro
17  [24] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italia
19  [22] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Slovakia
20  [16] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukraina
21  [13] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Valko-Venäjä
22  [11] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
23  [10] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraina
23  [10] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Latvia
25  [6] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Valko-Venäjä

2. Kierros (36 parasta)

26  [39] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Venäjä
27  [34] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Venäjä
28  [33] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Valko-Venäjä
29  [29] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Venäjä
29  [29] Edgars Kravalis & Laura Valta Latvia
31  [26] Anton Silantev & Olga Akopova Venäjä
32  [24] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
33  [21] Roman Usmanov & Valeria Rymareva Valko-Venäjä
34  [15] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Viro
35  [8] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Viro
36  [4] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Ukraina

1. kierros (54 parasta)

37  [25] Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Venäjä
37  [25] Yahor Savostau & Darya Polischuk Valko-Venäjä
39  [18] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Viro
40  [17] Sergey Arekhovskiy & Alina Buyko Valko-Venäjä
41  [12] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Latvia
41  [12] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Liettua
41  [12] Roman Lobarev & Daria Konokhova Valko-Venäjä
44  [10] Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Ukraina
45  [7] Alexey Kucik & Anastasiya Zvereva Ukraina
45  [7] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Valko-Venäjä
47  [5] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Valko-Venäjä
48  [4] Ilya Tikhomirov & Valeriya Lobach Valko-Venäjä
49  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Valko-Venäjä
50  [2] Egor Moskalyuk & Evgeniya Sokha Ukraina
51  [1] Andrei Mitinian & Ketevan Onoprich Georgia
51  [1] Evgeniy Yarmoshko & Darya Yarmoshko (aka Tumanova) Valko-Venäjä
53  Vladimir Belovodskyy & Mariya Dyachenko Ukraina
53  Evgeniy Nazarenko & Margarita Shloyda Valko-Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}