Results from Moscow 2004 - IDSF Open Standard 10. huhtikuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Moscow 2004
Venäjä - Moscow 8. huhtikuuta 2004

IDSF Open Standard 10. huhtikuuta 2004

Finaali

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Venäjä
2  Marko Mehine & Maria Fessai Viro
3  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Venäjä
4  Anton Efremov & Oxana Landyreva Venäjä
5  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Venäjä
6  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgaria
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Venäjä
8  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Venäjä
9  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Venäjä
10  Dmitri Bulanov & Yulia Artemyeva Venäjä
10  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Venäjä
10  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Venäjä
13  Erik Narjas & Petra Cernakova Slovakia

Neljännesfinaali

14  Anatoli Baikov & Olga Bakushina Venäjä
15  Pavel Eydinov & Julia Pyrkhova Venäjä
15  Pavel Ivanov & Svetlana Orlova Venäjä
15  Alexander Sokolov & Tatiana Boiko Venäjä
18  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Venäjä
19  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Venäjä
20  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia
21  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Venäjä
21  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Venäjä
23  Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä
24  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Venäjä

3. Kierros (49 parasta)

25  Stanislav Ivanov & Olga Kim Venäjä
26  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Venäjä
27  Evgeni Sokolov & Maria Galtseva Venäjä
28  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Venäjä
29  Aleksey Gayduk & Tatiana Donskova Venäjä
29  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Venäjä
31  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Venäjä
31  Dmitri Shcheblinov & Elena Ponomareva Venäjä
33  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Venäjä
33  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Venäjä
35  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Puola
36  Alexei Danilin & Kseniya Gladkikh Venäjä
37  Aleksei Yazykov & Kamilla Andreeva Venäjä
38  Andrey Dementiev & Anastasia Kazmina Venäjä
38  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Suomi
38  Sergei Krivov & Daria Orlova Venäjä
41  Anton Petrov & Irina Kotlyarenko Venäjä
41  Igor Potovin & Irina Shimina Venäjä
43  Roman Popov & Alina Kokorina Venäjä
44  Alexey Ushakov & Jana Riabova Venäjä
44  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Valko-Venäjä
46  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Venäjä
46  Konstantin Kokora & Darya Garmash Venäjä
48  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Venäjä
49  Aleksandr Zorin & Yulia Ovchinnikova Venäjä

2. Kierros (92 parasta)

50  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Venäjä
50  Anatoly Kupchik & Tatyana Perfilieva Venäjä
52  Vladislav Shakhov & Olga Tarasova Venäjä
52  Leonid Tarasov & Nataly Solyar Venäjä
52  Mihail Volkov & Ekaterina Kudryavtseva Venäjä
55  Dmitri Okutin & Ekaterina Kolesnikova Venäjä
55  Roman Zedan & Marian Zedan Romania
57  Evgeni Vanin & Alla Zveryeva Venäjä
58  Stanislav Fursov & Alina Agafonova Venäjä
58  Albert Maslov & Anna Kiseleva Venäjä
58  Yaroslav Sysoev & Ekaterina Fedotkona Venäjä
61  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Venäjä
61  Kirill Krapchatov & Natalia Goncharova Venäjä
61  David Kulumbegashvili & Ia Kvirikashvili Georgia
61  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Venäjä
61  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Venäjä
61  Lev Sidelnikov & Natalia Korionova Venäjä
67  Alexei Seredin & Elena Mukhina Venäjä
68  Rozalin Siraziev & Ekaterina Surkova Venäjä
69  Dmitri Divtsov & Ekaterina Nazarkina Venäjä
70  Dmitriy Bodrov & Ksenia Salova Venäjä
70  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Venäjä
72  Pavel Kalashnik & Darya Khoroshilova Venäjä
72  Aleksei Vlasov & Viktoria Chibrikova Venäjä
74  Sergey Savitskiy & Vera Zugrova Venäjä
74  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Venäjä
76  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Venäjä
77  Yuri Dasov & Tatiana Mescheriakova Venäjä
77  Vitaliy Kozhevnikov & Olga Danilova Venäjä
77  Aleksandr Sorokin & Alexandra Zakharova Venäjä
80  Andrey Besschetnov & Ekaterina Cherkashina Venäjä
80  Mikhail Markov & Nadezda Voronkova Venäjä
80  Juri Stefanskiy & Galina Sinenko Venäjä
83  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Venäjä
83  Alexei Petrov & Evgenia Veprintseva Venäjä
83  Oleg Rokshin & Marta Gorlanova Venäjä
83  Maxim Volkov & Ekaterina Zinova Venäjä
87  Alexei Nestruev & Yulia Satonova Venäjä
87  Ivan Statsenko & Maria Lebedeva Venäjä
89  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Venäjä
90  Dmitriy Blagov & Irina Aleshina Venäjä
90  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Venäjä
90  Viktor Kurenkov & Anna Loseva Venäjä

1. kierros (165 parasta)

93  Vadim Rudenko & Yulia Krel Venäjä
94  Rostislav Chechik & Yulia Kozyreva Venäjä
94  Anatoliy Samotorov & Anastazja Matrosova Venäjä
96  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Venäjä
97  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Venäjä
97  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Venäjä
97  Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Venäjä
100  Grigoriy Chevakin & Mariya Makarenko Venäjä
100  Evgeniy Selin & Darya Egorova Venäjä
102  Ruslan Bektimirov & Olga Menshikhina Venäjä
102  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Venäjä
104  Mikhail An & Anna Zueva Venäjä
104  Jakub Danis & Katarina Capova Slovakia
104  Ruslan Uksanov & Kristina Romanenko Venäjä
104  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Venäjä
108  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Venäjä
108  Evgeniy Popov & Vera Sekistova Venäjä
108  Dmitri Zhilinski & Maria Makhlina Venäjä
111  Evgeni Menshikov & Elena Filippova Venäjä
111  Stanislav Paril & Tamara Sorokina Venäjä
113  Andrey Bazanov & Aleksandra Oschepkova Venäjä
113  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Venäjä
115  Sergey Tanchev & Olga Akopova Venäjä
116  Denis Petrov & Aleksandra Kul Venäjä
116  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Venäjä
118  Ruslan Gubarev & Yuliya Serralta Venäjä
118  Maksim Khodchenkov & Anastasia Shap Venäjä
118  Sergey Voytovich & Valentina Lebedeva Venäjä
121  Oleg Burlakov & Maria Naidenova Venäjä
121  Pavel Grivennyy & Vlada Goncheva Venäjä
121  Ivan Kirin & Elizaveta Orlovskaya Venäjä
124  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Venäjä
124  Aleksandr Berezovskiy & Ekaterina Tropinskaya Venäjä
124  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Venäjä
124  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Venäjä
124  Daniil Vasilev & Viktoria Vorotyntseva Venäjä
129  Zurab Kikabidze & Tiniko Gugava Georgia
129  Alexei Poliakov & Natalia Poliakova Venäjä
129  Andrey Rodkin & Svetlana Vorobeva Venäjä
132  Evgeni Arutiunian & Oksana Kolotushkina Venäjä
132  Svyatoslav Lobanov & Ekaterina Kuts Venäjä
134  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Venäjä
134  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Venäjä
134  Dmitriy Marinin & Vladislava Belkovskaya Venäjä
134  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Venäjä
138  Dmitriy Bushnyakov & Sofiya Bunegina Venäjä
138  Alexander Islamov & Maria Filyakina Venäjä
138  Evgeniy Lagutin & Anna Zaboeva Venäjä
138  Nikita Suvorov & Marina Mamaeva Venäjä
142  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Venäjä
143  Dmitri Golochalov & Ekaterina Korneeva Venäjä
143  Igor Markin & Elena Kurtseva Venäjä
143  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Venäjä
146  Rafael Apanikyan & Nino Kotolashvili Georgia
146  Maksim Babaskin & Mariya Lukashenko Venäjä
146  Viktor Beshentsev & Alina Gordich Venäjä
146  Denis Chepizubov & Ekaterina Kuleva Venäjä
146  Konstantin Frolov & Inna Shalygina Venäjä
146  Kirill Gluschenko & Natalya Zhuravleva Venäjä
146  Denis Knyazev & Vera Vybornova Venäjä
146  Ivan Korzun & Yanina Toropova Venäjä
146  Ilya Kunitsyn & Darya Lysenko Venäjä
146  Anton Oleynov & Anastasiya Oleynova Venäjä
146  Vitaliy Surma & Evgeniya Ivanova Venäjä
157  Danila Vasilevskiy & Ekaterina Kumitskaya Venäjä
158  Andrey Bubnov & Tatyana Suprun Venäjä
158  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Venäjä
158  Konstantin Turlaev & Kseniya Shirokova Venäjä
158  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Venäjä
162  Temir Dzhabrailov & Anna Obkhodova Venäjä
162  Aleksandr Mednikov & Alina Polyanskaya Venäjä
162  Evgeniy Sklyarov & Liliya Bushina Venäjä
162  Sergey Yartsev & Mariya Bobrikhina Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}