Results from Nevsky Cup - 2011 - WDSF Open Latin 1. lokakuuta 2011
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Nevsky Cup - 2011
Venäjä - St Petersburg 1. lokakuuta 2011

WDSF Open Latin 1. lokakuuta 2011

Finaali

1  Dmitriy Pugachev & Anastasia Kiseleva Venäjä
2  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Venäjä
3  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Latvia
4  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
5  Igor Makarov & Anna Baklanova Venäjä
6  Kirill Kolpashchikov & Maria Kamenskaya Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [27] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Viro
8  [51] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Venäjä
9  [13] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
10  [60] Evgeniy Korotonozhkin & Elizaveta Tuchkova Venäjä
11  [9] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Venäjä
12  [50] Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Venäjä

Neljännesfinaali

13  [27] Denis Nechaev & Kristina Androsenko Venäjä
14  [45] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Venäjä
15  [23] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Venäjä
16  Anton Goncharov & Olga Andrianova Venäjä
17  [20] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Venäjä
18  Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Venäjä
19  [61] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
19  [46] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Venäjä
19  [16] Ilya Beloborodov & Yuliya Luzina Venäjä
19  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Venäjä
19  [16] Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Venäjä
24  [55] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

25  [31] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Venäjä
26  [61] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Venäjä
27  [28] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Viro
28  [50] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Venäjä
29  [22] Eduard Khayrulin & Svetlana Karavaeva Venäjä
30  [61] Sergey Grigorev & Arina Lobasheva Venäjä
30  [61] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Venäjä
30  [21] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
33  [20] Ivan Smirnov & Valeria Koroleva Venäjä
34  [52] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Venäjä
35  [18] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Venäjä
35  Aleksandr Nyukhalov & Karina Poddubrovskaya Venäjä
37  [15] Nikita Evstafiev & Angelina Batrasheva Venäjä
38  [37] Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Venäjä
38  [13] Daniil Lunyev & Victoria Nikulshina Venäjä
40  [11] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Venäjä
40  Aleksey Korolev & Yuliya Skalaba Venäjä
42  [54] Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Venäjä
43  [9] Aleksey Doronin & Arina Seredkina Venäjä
43  [9] Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Venäjä
43  Andrey Gulnik & Viktoriya Velikanova Venäjä
46  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Venäjä
47  [4] Vladislav Moshanin & Diana Bykova Venäjä
48  [58] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Venäjä

2. Kierros (81 parasta)

49  [32] Artem Syzdykov & Ekaterina Neustroeva Venäjä
49  Vasiliy Tyukhtin & Evgeniya Tokareva Venäjä
51  [30] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Venäjä
52  [50] Dmitriy Prikhodko & Anna Ivanova Venäjä
53  [55] Roman Korolkov & Darya Egorova Venäjä
53  [27] Ivan Nikitin & Polina Baurina Venäjä
55  [26] Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Venäjä
56  Denis Lopatin & Anna Gubantseva Venäjä
57  [46] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Venäjä
57  [24] Daniil Egorenko & Maria Milyuchenko Venäjä
57  [24] Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Venäjä
60  [54] Maxim Starovoytov & Elizaveta Sokolova Venäjä
60  [22] Maksim Pavlov & Irina Danilina Venäjä
60  Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Venäjä
63  [19] Kaspar Mätas & Kaisa Lepik Viro
64  Anton Koznov & Svetlana Koznova Venäjä
65  [16] Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Venäjä
65  [16] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Venäjä
65  Nazar Khusnutdinov & Elizaveta Zhuravleva Venäjä
68  [15] Igor Nikolaev & Maria Konus Venäjä
68  Artem Valiev & Polina Victorova Venäjä
70  [45] Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Venäjä
71  [12] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Venäjä
71  [12] Artem Ostapchuk & Svetlana Sokolova Venäjä
71  Stanislav Guschin & Kristina Terentieva Venäjä
74  [51] Roman Lukyanenko & Alina Torbunova Venäjä
74  [11] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Venäjä
76  Dmitriy Saenko & Darya Povalikhina Venäjä
77  [8] Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Venäjä
78  Aleksey Timchenko & Kseniya Fedorova Venäjä
79  [6] Ivan Antonov & Mariya Boykova Venäjä
80  [39] Andrey Chulanov & Alina Saratova Venäjä
81  [4] Sergey Andreev & Olga Galinina Venäjä

1. kierros (123 parasta)

82  [36] Dmitriy Martynyuk & Polina Korsunskaya Venäjä
83  [33] Vyacheslav Kolesnitskiy & Viktoriya Li Venäjä
83  Sergey Mayorov & Viktoriya Klimova Venäjä
85  [32] Denis Trubin & Maria Nikitina Venäjä
85  Alexey Korablev & Elena Guseva Venäjä
87  Antons Goncarovs & Ruta Zviedre Latvia
88  [30] Aleksandr Okishev & Natalya Nikolaeva Venäjä
89  [28] Maksim Kutin & Olga Sevostyanova Venäjä
89  Vladimir Tochmin & Polina Dashina Venäjä
91  Ivan Babashko & Anna Kalimulina Venäjä
92  [26] German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Venäjä
93  Evgeniy Polkhovskoy & Ekaterina Burova Venäjä
94  [24] Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Venäjä
94  [24] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Venäjä
94  Bogdan Temnokhudov & Anna Kvashninova Venäjä
94  Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Venäjä
98  [22] Andrey Filatov & Darya Kirsanova Venäjä
98  Vsevolod Frolenko & Ekaterina Bakunovich Venäjä
100  [21] andrey potapov & Polina Koroleva Venäjä
101  Andrey Reshetnikov & Anna Khokhryakova Venäjä
102  [19] Artem Denisov & Evgeniya Chekurina Venäjä
103  Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Venäjä
104  [17] Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Venäjä
105  [16] Anatoliy Kostoglodov & Anastasiya Pronina Venäjä
105  Leonid Khomko & Elizaveta Titova Venäjä
107  Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Venäjä
108  [14] Pavel Smirnov & Polina Samuylova Venäjä
109  Artem Alekseev & Anna Kochetkova Venäjä
110  [12] Ilya Sergeev & Svetlana Krivosheeva Venäjä
111  [10] Vitali Panteleev & Ekaterina Bondarenko Venäjä
111  Maksim Chernov & Yanina Filatova Venäjä
111  Aleksandr Reznik & Anna Kerova Venäjä
114  [9] Aleksey Annenkov & Viktoriya Timchenko Venäjä
114  Ivan German & Kseniya Kostenko Venäjä
116  [8] Aleksandr Sundukov & Yuliya Stryuchenko Venäjä
116  Ilya Koshelev & Lyubov Rybalkina Venäjä
118  [7] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Venäjä
118  Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Venäjä
120  [6] Aleksandr Komarov & Ekaterina Pekush Venäjä
121  Dmitriy Gnedov & Anastasiya Lavrova Venäjä
121  Dmitriy Ilin & Polina Vikulova Venäjä
123  Semen Kolchin & Mariya Yasinskaya Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}