Results from New Year Kaleidoscope 2008 - IDSF Open Standard 19. tammikuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

New Year Kaleidoscope 2008
Venäjä - Ryazan 19. tammikuuta 2008

IDSF Open Standard 19. tammikuuta 2008

Finaali

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Venäjä
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Venäjä
3  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Venäjä
4  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Venäjä
5  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Venäjä
6  Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Andrei Filippov & Alina Agafonova Venäjä
8  Anton Nedotsukov & Aliaksandra Davydava Venäjä
9  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Venäjä
9  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Venäjä
11  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Venäjä
12  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Venäjä
13  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Venäjä

Neljännesfinaali

14  Fedor Isaev & Anna Zudilina Venäjä
15  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Venäjä
16  Evgeniy Sikorskiy & Valeriya Oleksyuk Venäjä
17  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Venäjä
17  Artem Mikhaylov & Arina Tikhomirova Venäjä
17  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Venäjä
17  Mark Volynschikov & Valeriya Yakunchikova Venäjä
21  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Venäjä
21  Pavel Lopatin & Olga Lillo Venäjä
23  Gennadiy Geraskin & Ekaterina Dontsova Venäjä
24  Andrei Linev & Maria Matazova Venäjä
25  Eduard Khayrulin & Ekaterina Nikolaeva Venäjä
25  Aleksey Kiselev & Alina Saydasheva Venäjä

2. Kierros (49 parasta)

27  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Venäjä
27  Aleksey Shishlenkov & Irina Kopytina Venäjä
29  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Venäjä
29  Vladimir Komatovskiy & Mariya Tikhonova Venäjä
29  Alexander Rjaguzov & Yulia Tumanova Venäjä
32  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Venäjä
32  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Venäjä
34  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Venäjä
35  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Venäjä
35  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Venäjä
37  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Venäjä
38  Dmitriy Neumytov & Yuliya Lashmanova Venäjä
38  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Venäjä
40  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Venäjä
40  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Venäjä
40  Evgeniy Sokolov & Aleksandra Skibinskaya Venäjä
43  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Venäjä
43  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Venäjä
45  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Venäjä
46  Mark Makhov & Vera Drogobetskaya Venäjä
46  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Venäjä
46  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Venäjä
49  Vadim Rodionov & Olga Nikiforova Venäjä

1. kierros (69 parasta)

50  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Venäjä
51  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Venäjä
52  Maksim Zaverkin & Anna Larikova Venäjä
53  Aleksandr Meleshkov & Ekaterina Scherbacheva Venäjä
53  Oleg Truskal & Valeriya Shashkova Venäjä
55  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Venäjä
55  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Venäjä
57  Artem Uzhva & Polina Maksina Venäjä
58  Aleksey Samarin & Mariya Kruchina Venäjä
59  Sergey Zolotarev & Elena Fedko Venäjä
60  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Venäjä
60  Yuriy Vedernikov & Lyudmila Vedernikova Venäjä
62  Maksim Sazhinov & Irina Kvach Venäjä
63  Vladislav Kapustin & Natalya Burmaka Venäjä
64  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Venäjä
64  Aleksandr Denisov & Sofya Ermolaeva Venäjä
66  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Venäjä
66  Evgeniy Lutsenko & Anastasia Moseycheva Venäjä
66  Ilia Potapov & Inna Semashko Venäjä
69  Sergey Sokolov & Svetlana Illarionova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}