Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior II Standard 1. joulukuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Nikolay Ozerov Cup
Venäjä - Moscow 1. joulukuuta 2012

Junior II Standard 1. joulukuuta 2012

Finaali

1  Vyacheslav Samokhin & Marina Zakharova Venäjä
2  Ilya Gavryukhin & Kristina Garifullina Venäjä
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Venäjä
4  Dmitriy Kulebakin & Karina Nikolaeva Venäjä
5  Egor Starchenko & Darya Rodina Venäjä
6  Ivan Ivanov & Diana Baranova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Mikhail Nikitin & Viktoriya Litvinov Venäjä
8  Georgiy Kalashnikov & Arina Schepina Venäjä
9  Daniil Bochkarev & Viktoriya Kozak Venäjä
10  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Venäjä
11  Pavel Kosterin & Dana Makarova Venäjä
12  Aleksey Korobchenko & Anait Abramyan Venäjä
13  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Venäjä

Neljännesfinaali

14  Anton Kandaurov & Aleksandra Teslyuk Venäjä
14  Dmitri Oleynikov & Anastasiya Orlovskaya Venäjä
16  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Venäjä
17  Valeriy Zirin & Viktoriya Rozhina Venäjä
18  Mikhail Shlenskiy & Anastasiya Konyukhova Venäjä
19  Andrey Bakhterov & Yuliya Nam Venäjä
20  Aleksandr Zakharov & Yana Rutkovskaya Venäjä
21  Dmitriy Kopytov & Mariya Nikonova Venäjä
22  Dmitriy Stashko & Kristina Shopina Venäjä
23  Artem Goryunov & Aleksandra Kovaleva Venäjä
23  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Venäjä
25  Vasiliy Yutanov & Aleksandra Basharova Venäjä
26  Nikita Savushkin & Viktoriya Scheglova Venäjä

2. Kierros (50 parasta)

27  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Venäjä
28  Dmitriy Pavlov & Alina Demkina Venäjä
29  Ilya Anosov & Regina Kustova Venäjä
29  Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Venäjä
29  Kirill Krasnobaev & Mariya Shestun Venäjä
29  Maksim Lavrikov & Darya Kashapova Venäjä
33  Andrey Pugachev & Ekaterina Ivanova Venäjä
34  Dmitriy Ivakhnenko & Anastasiya Volostnykh Venäjä
35  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Venäjä
35  Artem Makarov & Alisa Kostyuk Venäjä
35  Maksim Yakimov & Valentina Chakina Venäjä
38  Mikhail Bazhenov & Anna Soloduhina Venäjä
38  Sergey Driga & Margarita Tikhomirova Venäjä
40  Pavel Starostin & Valeriya Voroshilova Venäjä
41  Mark Glushko & Kristina Kovsh Venäjä
41  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Venäjä
43  Sergey Nazarov & Kristina Shevchenko Venäjä
43  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Venäjä
45  Daniil Afanasev & Evgeniya Spektor Venäjä
45  Ilya Drobyshev & Anna Popova Venäjä
47  Nikita Perminov & Karolina Tsarik Venäjä
48  Boris Martynov & Olga Saveleva Venäjä
48  Evgeniy Smirnov & Elizaveta Oreshina Venäjä
50  Artem Vorobev & Ekaterina Solomeina Venäjä

1. kierros (65 parasta)

51  Ilya Ovchinnikov & Yuliya Zelenova Venäjä
51  Aleksandr Ryakhovskiy & Veronika Poselova Venäjä
53  Aleksandr Sokolov & Mariya Dudkina Venäjä
54  Denis Korovin & Kristina Sukhova Venäjä
54  Vladislav Zakamskiy & Alena Semenova Venäjä
56  Aleksey Zubok & Liliya Blinova Venäjä
57  Matvey Malkov & Yuliya Samoylova Venäjä
57  Mikhail Podkopaev & Darya Demchenko Venäjä
59  Vitaliy Cherepanov & Alena Lubkova Venäjä
60  Anton Andreev & Yuliya Nazarova Venäjä
60  Nikita Reshetov & Polina Rybakova Venäjä
62  Aydar Aleshin & Mariya Shustova Venäjä
63  Pavel Zhivotov & Irina Barinova Venäjä
64  Anton Azarov & Anastasiya Kukarina Venäjä
65  Maksim Ermakov & Veronika Lazko Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}