Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior I Latin Championship 1. joulukuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Nikolay Ozerov Cup
Venäjä - Moscow 1. joulukuuta 2012

Junior I Latin Championship 1. joulukuuta 2012

Finaali

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Venäjä
2  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Venäjä
3  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Venäjä
4  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Venäjä
5  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Venäjä
6  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Venäjä
7  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Venäjä
9  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Venäjä
10  Anton Filippenko & Anna Maslova Venäjä
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Venäjä
12  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Venäjä
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Venäjä

Neljännesfinaali

14  Nikita Shevchenko & Aleksandra Grishantsova Venäjä
15  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Venäjä
15  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Venäjä
17  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukraina
18  German Zernov & Anastasiya Belyakova Venäjä
19  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Venäjä
20  Yaroslav Apryatkin & Arina Shalaumova Venäjä
21  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Venäjä
22  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Venäjä
22  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Venäjä
24  Ilya Gordievskiy & Vladislava Fedotova Venäjä
25  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Venäjä

3. Kierros (53 parasta)

26  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Venäjä
27  Murat Medzhidov & Darya Zolotareva Venäjä
28  Vladislav Stepanov & Albina Makina Venäjä
28  Andrey Stepanov & Polina Makieva Venäjä
30  Nikolay Laptev & Valeriya Panchenko Venäjä
31  Ivan Ishanov & Veronika Gilmanova Venäjä
31  Boris Voznesenskiy & Aleksandra Valieva Venäjä
33  Daniil Savin & Agata Pugacheva Venäjä
34  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Venäjä
34  Sergey Novikov & Olesya Shabanova Venäjä
36  Vladimir Terentev & Elizaveta Savenko Venäjä
37  Mark Babinskiy & Mariya Golikova Venäjä
37  Egor Beketov & Yuliya Sapina Venäjä
39  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Venäjä
39  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Venäjä
41  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Venäjä
41  Dmitriy Chelpanov & Anastasiya Plekhova Venäjä
41  Nikolay Reshetnikov & Elizaveta Kireeva Venäjä
41  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Venäjä
45  Damir Khayrullin & Darya Cherepanova Venäjä
45  Igor Mikhaylovskiy & Yuliya Zhivova Venäjä
45  Aleksey Serzhantov & Sofya Vilkova Venäjä
48  Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Venäjä
48  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Venäjä
50  Kirill Butakov & Alena Borisova Venäjä
51  Anton Kazantsev & Mariya Litsoeva Venäjä
52  Artem Morin & Valeria Kogan Venäjä
53  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Venäjä

2. Kierros (96 parasta)

54  Aleksandr Goryakin & Aleksandra Sytchenko Venäjä
54  Lev Mordvinkin & Polina Ponosova Venäjä
54  Mikhail Savinov & Elizaveta Lopatina Venäjä
54  Nikita Titov & Ilvina Nenasheva Venäjä
58  Yuriy Buslovskiy & Marianna Butuzova Venäjä
58  Aleksey Nikolaenko & Kristina Ovchinnikova Venäjä
58  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Venäjä
58  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Venäjä
62  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Venäjä
62  Viktor Spiridonov & Alina Bulanova Venäjä
62  Daniil Udin & Valeriya Rodimova Venäjä
62  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Venäjä
66  Nikita Zakharov & Darya Kondyurina Venäjä
67  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Venäjä
67  Maksim Bagin & Polina Dymshakova Venäjä
67  Artem Erkaev & Darya Bondareva Venäjä
67  Denis Golovachuk & Aleksandra Tyutrina Venäjä
67  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Venäjä
72  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Venäjä
72  Aleksey Groo & Kristina Cherepneva Venäjä
72  Mikhail Kornev & Dariya Chursina Venäjä
75  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Venäjä
75  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Venäjä
77  Danila Akhmetov & Sofiya Kudinova Venäjä
77  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Venäjä
77  Grigoriy Belyaev & Mariya Krasheninnikova Venäjä
77  Dmitriy Belyakov & Kristina Erkhan Venäjä
77  Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Venäjä
82  Maksim Komolov & Vera Panevkina Venäjä
82  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Venäjä
84  Kirill Bakhmetev & Darya Chebotareva Venäjä
84  Artem Shevchenko & Sabina Brul Venäjä
84  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Venäjä
87  Ivan Bakhtin & Oksana Mironova Venäjä
87  Nikolay Betin & Olga Grishina Venäjä
87  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Venäjä
90  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Venäjä
90  Vladimir Bolshih & Mariya Merkulova Venäjä
90  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Venäjä
90  Adam Larin & Jaroslava Zinina Venäjä
90  Rustam Sharipov & Alisa Lemasova Venäjä
90  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Venäjä
96  Oleg Anyushonkov & Milena Antyukhova Venäjä

1. kierros (190 parasta)

97  Sergey Buranov & Marina Eysan Venäjä
97  Egor Marichev & Arina Shakina Venäjä
97  Roman Mokienko & Polina Korotkova Venäjä
97  Albert Mozhaev & Valeriya Kysina Venäjä
97  Gleb Naumkin & Liliya Shevchenko Venäjä
97  Vladislav Volobuev & Kristina Minakova Venäjä
103  Evgeniy Abramov & Polina Doroschenkova Venäjä
103  Andrey Kharitonov & Violetta Kurnosova Venäjä
103  Vladislav Klimov & Polina Prozorova Venäjä
103  Felat Kurt & Kristina Udartseva Venäjä
103  Dmitriy Nekrasov & Ekaterina Onyanova Venäjä
103  Andrey Obrezumov & Kristina Titova Venäjä
103  Nikita Spiridonov & Sofiya Pinaeva Venäjä
110  Vasiliy Dunaev & Olga Fursenko Venäjä
110  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Venäjä
112  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Venäjä
112  Mikhail Piterskiy & Darya Litvin Venäjä
112  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Venäjä
112  Danila Vinokurov & Olga Yaranova Venäjä
112  Vladimir Zvarko & Anastasiya Stepanyan Venäjä
117  Bogdan Poroshin & Ekaterina Bukina Venäjä
117  Nikita Pulkin & Arina Polozkova Venäjä
117  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Venäjä
120  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Venäjä
120  Maksim Koval & Natella Davtyan Venäjä
120  Evgeniy Mironov & Mariya Bozhevskaya Venäjä
120  Grigoriy Romanyugo & Anna Valavina Venäjä
124  Anton Burkhanov & Eva Kamchatnaya Venäjä
124  Roman Korenskiy & Anastasiya Loseva Venäjä
126  Maksim Kirsa & Aleksandra Demchenko Venäjä
126  Yakov Makhinov & Vlada Kopylova Venäjä
126  Denis Shaltin & Elena Krasnova Venäjä
126  Sergey Skakun & Margarita Shults Venäjä
130  Nikita Bazanov & Karina Ponomareva Venäjä
130  Nikita Kharitonov & Kseniya Utekhina Venäjä
130  Ivan Kolotov & Anastasiya Blagodareva Venäjä
130  Maksim Zuev & Darya Zvereva Venäjä
134  Saveliy Brynza & Renata Minnigalieva Venäjä
134  Daniil Orach & Anna Petrashevich Venäjä
136  Pavel Kozhanov & Polina Belova Venäjä
136  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Venäjä
138  Konstantin Bogorodskiy & Anastasiya Smirnova Venäjä
138  Ivan Emelin & Polina Topilskaya Venäjä
138  Marsel Fedotov & Karina Kashapova Venäjä
138  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Venäjä
138  Andrey Khlunov & Eliza Turgeneva Venäjä
138  Andrey Kondrashov & Yuliya Bobkova Venäjä
138  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Venäjä
138  Artem Zaykov & Elizaveta Reutova Venäjä
146  Efrem Fedoseenko & Evgeniya Evseychenko Venäjä
146  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Venäjä
146  Vladislav Semernin & Darya Tsygankova Venäjä
146  Artem Sveshnikov & Kamilla Baykova Venäjä
150  Nikita Kravchenko & Valeriya Sosulina Venäjä
150  Lev Perkin & Valeriya Konovalova Venäjä
150  Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Venäjä
150  Egor Voskovcev & Viktoriya Krylova Venäjä
154  Maksim Burchenkov & Nina Gerasimova Venäjä
154  Evgeniy Ivanov & Aleksandra Antonova Venäjä
154  Roman Kovalenko & Aleksandra Semenova Venäjä
154  Mikhail Sedletskiy & Sofiya Kryuk Venäjä
154  Daniil Zhukovskiy & Mariya Chernyakova Venäjä
159  Vadim Dementev & Anna Paramzina Venäjä
159  Nikita Kufezin & Aleksandra Chinenkova Venäjä
159  Aleksey Orlov & Alena Vorobeva Venäjä
159  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Venäjä
159  Grigoriy Sharaev & Olesya Sharaeva Venäjä
159  Vyacheslav Simonov & Yana Sivokoz Venäjä
165  Anton Aleksandrov & Mariya Lukash Venäjä
165  Aleksandr Gubinskij & Anastasiya Bukaeva Venäjä
165  Dmitriy Gulyaev & Sofya Marskaya Venäjä
165  Anton Manin & Viktoriya Chernikova Venäjä
169  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Venäjä
169  Eduard Golovatenko & Yuliya Kuzmina Venäjä
169  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Venäjä
169  Nikita Tanin & Alina Yakovlevich Venäjä
173  Oleg Khrapov & Aleksandra Ramzaeva Venäjä
173  Kirill Konnov & Varvara Konnova Venäjä
173  Vyacheslav Slizen & Alina Andreeva Venäjä
176  Vitaliy Grigoritsa & Sofya Tulinova Venäjä
176  Daniil Morhov & Eva Burenina Venäjä
176  Aleksej Nitochkin & Vera Smirnova Venäjä
176  Igor Shabanov & Yana Zubareva Venäjä
180  Andrej Bochkarev & Anna Bugrova Venäjä
180  Dmitriy Olshevskiy & Marina Bezlepkina Venäjä
180  Igor Pomorov & Aleksandra Ivanova Venäjä
180  Sergey Sotskov & Arina Moskvicheva Venäjä
180  Viktor Vyatkin & Kseniya Tselischeva Venäjä
185  Fedor Grishkin & Olga Ionova Venäjä
185  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Venäjä
185  Nikita Zhitenev & Darya Eremina Venäjä
188  Denis Beresnev & Anna Teterina Venäjä
188  Ivan Lazukov & Polina Torkhova Venäjä
188  Dmitriy Shergin & Darya Timofeeva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}