Results from Nikolay Ozerov Cup - WDSF Open Latin 2. joulukuuta 2012
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Nikolay Ozerov Cup
Venäjä - Moscow 1. joulukuuta 2012

WDSF Open Latin 2. joulukuuta 2012

Finaali

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Venäjä
2  Nikolay Andruschenko & Megi Bakradze Venäjä
3  Igor Makarov & Anna Baklanova Venäjä
4  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Venäjä
5  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Venäjä
6  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Venäjä
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Kirill Kolpashchikov & Lyubov Gabbasova Venäjä
8  Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Venäjä
9  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Venäjä
10  Danylo Shcherbanyuk & Ekaterina Ulyanova Ukraina
11  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Venäjä
12  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Venäjä
13  Mikhail Molchanov & Svetlana Zhatkina Venäjä

Neljännesfinaali

14  Andrej Blokhin & Valeriya Kataykina Venäjä
14  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
14  Vitali Nestsiarovich & Yana Kuzeeva Valko-Venäjä
17  Rafail Feyzikov & Olga Efremova Venäjä
18  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Venäjä
19  Igor Sivokon & Yulia Medved Venäjä
20  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Venäjä
21  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Venäjä
21  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Venäjä
23  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Venäjä
24  Ilya Malyshev & Anna Popova Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Venäjä
26  Ilya Kharlamov & Yuliya Tarabrina Venäjä
27  Anton Filippov & Inna Kolpakova Venäjä
27  Igor Nikolaev & Ulyana Pustovalova Venäjä
29  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Venäjä
29  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Venäjä
31  Roman Kiparin & Arina Garankina Venäjä
32  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Venäjä
32  Evgeniy Zavadskikh & Anastasiya Tobolkina Venäjä
34  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Venäjä
35  Ivan Petov & Nadira Espolova Venäjä
36  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Venäjä
37  Roman Korolkov & Darya Eremina Venäjä
38  Roman Vasilev & Daria Bezrodnova Venäjä
39  Dmitriy Trushin & Alena Sudnitsyna Venäjä
40  Andrey Olgomets & Vasilina Belomestnova Venäjä
41  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Venäjä
42  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Venäjä
42  Andrei Ogarkov & Polina Tsareva Venäjä
44  Anton Koznov & Svetlana Koznova Venäjä
44  Yuriy Maklakov & Alina Shubstorskaya Venäjä
46  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Venäjä
47  Vseslav Sychev & Ekaterina Dyakova Venäjä
48  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Venäjä

1. kierros (89 parasta)

13  Vladislav Dokuz & Yuliya Zorzi Venäjä
14  Dmitriy Khusnutdinov & Natalya Shevchuk Venäjä
15  Oleg Murzov & Valeriya Streltsova Venäjä
15  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Venäjä
15  Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Venäjä
18  Gennadiy Baydukov & Olga Baydukova Venäjä
18  Eduard Kolesnikov & Oksana Sukhorukova Venäjä
20  Yuriy Markelov & Daria Kretova Venäjä
20  Mihail Voronin & Darya Savanova Venäjä
22  Yaroslav Furanin & Liliya Naymatulina Venäjä
22  Anton Yudaev & Angelina Bondarenko Venäjä
24  Sergey Andreev & Olga Galinina Venäjä
24  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Venäjä
24  Ivan Doronin & Tatyana Borisova Venäjä
24  Vyacheslav Grebenschikov & Anastasia Demyanova Venäjä
24  Vladimir Zhurkov & Ekaterina Sedova Venäjä
29  Maksim Lomtev & Anastasiya Shevtsova Venäjä
29  Denis Mironov & Ulyana Sadovnik Venäjä
29  Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Venäjä
29  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Venäjä
33  Aleksandr Bocharov & Vera Duganova Venäjä
33  Evgeniy Yakovlev & Olesya Mazurenko Venäjä
35  Nikolai Bragin & Elena Fedorova Venäjä
35  Vadim Chobanu & Polina Eroshevich Venäjä
35  Nikolay Dikanov & Darya Sokova Venäjä
35  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Venäjä
35  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Venäjä
40  Zakhar Leshnevskiy & Sofya Popova Venäjä
40  Aleksey Metkin & Anastasiya Olenina Venäjä
40  Evgeniy Samofalov & Olga Bulgakova Venäjä
40  Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Venäjä
44  Kirill Davydov & Mariya Shalaeva Venäjä
44  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Venäjä
44  Sabir Gadzhiev & Yuliya Kashirskaya Venäjä
44  Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Venäjä
48  Kirill Klychkov & Svetlana Vasyukova Venäjä
48  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Venäjä
48  Sergej Shchukin & Irina Shamsieva Venäjä
48  Aleksey Shipilov & Anastasiya Lagosha Venäjä
48  Yaroslav Sidorov & Inna Korolkova Venäjä
48  Vladislav Sobolev & Viktoriya Nikolaeva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}