Results from Nikolay Ozerov Cup - Youth Latin 1. joulukuuta 2012
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Nikolay Ozerov Cup
Venäjä - Moscow 1. joulukuuta 2012

Youth Latin 1. joulukuuta 2012

Finaali

1  Ivan Klyuev & Mariya Orlova Venäjä
2  Ivan Varfolomeev & Yana Aldoshina Venäjä
3  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Venäjä
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
5  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Venäjä
6  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Venäjä
7  Nikita Kadnikov & Yuliya Mischenko Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Venäjä
9  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Venäjä
10  Sergey Minaev & Angelina Troshina Venäjä
11  Vladimir Filimontsev & Ekaterina Semenova Venäjä
12  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Venäjä
13  Denis Sultanov & Polina Shvab Venäjä

Neljännesfinaali

14  Vladislav Dokuz & Yuliya Zorzi Venäjä
15  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Venäjä
16  Evgeniy Oganesyan & Kseniya Tolokolnikova Venäjä
17  Sergey Shusharin & Ekaterina Eliseykina Venäjä
18  Yaroslav Ermakov & Polina Tropskaya Venäjä
18  Denis Mironov & Ulyana Sadovnik Venäjä
20  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Venäjä
21  Andrey Chulanov & Anna Khokhryakova Venäjä
21  Yury Makshakov & Izabella Rinskaya Venäjä
23  Sergey Chuyko & Diana Kaznacheeva Venäjä
23  Dmitriy Verkhovtsev & Elena Natacheeva Venäjä
25  Ilya Gorkin & Evgeniya Sechko Venäjä

2. Kierros (36 parasta)

26  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Venäjä
27  Pavel Kokhanovskiy & Polina Sokolova Venäjä
28  Ivan Afanasev & Angelina Scherbakova Venäjä
28  Nikita Shvedov & Darya Matyushina Venäjä
30  Yaroslav Furanin & Liliya Naymatulina Venäjä
31  Nikita Kucheryavyy & Yuliya Skalaba Venäjä
32  Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Venäjä
33  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Venäjä
34  Ivan Dekh & Polina Savicheva Venäjä
35  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Venäjä
36  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Venäjä

1. kierros (48 parasta)

37  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Venäjä
38  Denis Sukhodoev & Yana Zhizhileva Venäjä
39  Ilya Vasilevskiy & Mariya Ermolaeva Venäjä
40  Nikita Laptev & Polina Esina Venäjä
40  Zakhar Leshnevskiy & Sofya Popova Venäjä
42  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Venäjä
42  Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Venäjä
44  Aleksey Nechiporuk & Anastasiya Petrunina Venäjä
45  Lev Pugachev & Zlata Sedova Venäjä
46  Ilya Balyasnikov & Valeriya Payusova Venäjä
47  Vasiliy Vovchuk & Anastasiya Metkina Venäjä
48  Aleksey Pusev & Tatyana Birecheva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}