Results from Parad Nadiy 2007 - IDSA World Youth I Latin 4. maaliskuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Parad Nadiy 2007
Ukraina - Kyiv 3. maaliskuuta 2007

IDSA World Youth I Latin 4. maaliskuuta 2007

Finaali

1  Yevgen Popov & Kateryna Panchuk Ukraina
2  Mykhaylo Smagin & Irina Karamarenko Ukraina
3  Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukraina
4  Mykyta Serdyuk & Mariya Ilchenko Ukraina
5  Anton Nesterko & Alisiya Ezhova Ukraina
6  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Bogdan Khurda & Maryna Nerozhna Ukraina
8  Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukraina
9  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
10  Oleksandr Lyakhno & Ruzana Yudytska Ukraina
11  Denys Samson & Veronica Prybok Ukraina
12  Ivan Pankov & Anna Trubetskaya Ukraina

Neljännesfinaali

13  Ilya Sizov & Anastasiya Inozemceva Venäjä
13  Evgen Tkachenko & Valeriya Khrapak Ukraina
15  Sergiy Dankov & Diana Grechana Ukraina
15  Raivis Indriksons & Anna Zavjalova Latvia
17  Dmytro Zayats & Liza Isychko Ukraina
18  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukraina
18  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraina
18  Andrey Voloshin & Anastasia Bykova Ukraina
21  Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukraina
21  Ivan Porozhnyuk & Elyzaveta Ryzhkova Venäjä
23  Yevgen Motsnyy & Yuliya Olefir Ukraina
24  Oleg Gerashenko & Anastasiya Zhylkova Ukraina

2. Kierros (50 parasta)

25  Pavel Cherviakov & Olga Shestakova Venäjä
25  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Venäjä
25  Denis Yaremenko & Liana Fischuk Ukraina
28  Dmytro Ryabchych & Anna Lisova Ukraina
28  Andriy Voloshko & Tetyana Galagan Ukraina
30  Mykhailo Azarov & Daria Ivanchuk Ukraina
30  Artem Duyunov & Sofiya Morgul Ukraina
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukraina
30  Denys Volkov & Kseniya Kolesnyk Ukraina
34  Svyatoslav Sobolev & Yuliya Ruban Venäjä
35  Pavlo Bernyk & Olesya Grytstsyuk Ukraina
36  Vitaliy Belenok & Aleksandra Chmel Ukraina
36  Oleksiy Litvin & Inna Kravchenko Ukraina
38  Andrey Ermolenko & Anastasia Podobedova Venäjä
39  Oleksandr Roschev & Olena Blotkevych Moldova
39  Vitaliy Sayevych & Kateryna Sinyagina Ukraina
41  Artem Bondar & Yana Samoylyuk Ukraina
42  Oleksandr Kononovych & Olga Bondarenko Ukraina
42  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraina
42  Anton Rybalchenko & Nataliya Kutsevalova
45  Evheniy Boiko & Olga Yatina Ukraina
45  Yvan Fylychkyn & Anna Suryna Venäjä
45  Seriy Lipovetskiy & Anna Myrona Ukraina
48  Denys Korostashov & Maryna Smal Ukraina
48  Dmytro Semenchak & Nataliya Korotkina Ukraina
48  Maxim Senin & Natalija Sokolova Venäjä

1. kierros (77 parasta)

51  Artem Golovyatinskiy & Galyna Kryukovskaya
52  Viktor Bogdanov & Oleksandra Novokhatska Ukraina
53  Nicu Blindu & Anastasia Sosha Moldova
53  Andriy Mitrov & Yana Surmay Ukraina
55  Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Venäjä
55  Kyryll Potapov & Olesya Mokrova Venäjä
57  Danylo Gordeev & Elena Mironova Venäjä
57  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Moldova
59  Aleksey Chystov & Sofya Yonova
59  Karlos Terrero-bulatov & Alina Grechkosiy Ukraina
61  Andriy Lukyanets & Iryna Pavlyuk Ukraina
61  Anton Vasilcuk & Alina Puga Moldova
63  Aleksiy Mynakov & Khrystyna Pobozenko Ukraina
64  Ivan Gykalov & Anastasiya Gykalova Ukraina
65  Jurii Crijanovschii & Elena Boguta Moldova
65  Sergiy Durunda & Kseniya Zheludkova Ukraina
67  Tom Avacov & Natali Aviv Israel
67  Oleksiy Bevzyuk & Oleksandra Kostina Ukraina
67  Andrei Horuz & Daniela Zaporojan Moldova
67  Valentin Salamud & Mariana Bulai Moldova
71  Andriy Ivanov & Anastasiya Shanina Ukraina
72  Stanislav Bulava & Alina Zagonyayko Ukraina
72  Artem Golovatyuk & Kateryna Kravchenko Ukraina
72  Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukraina
72  Yacheslav Vasylchuk & Mariya Rozhnovska Ukraina
76  Mariusz Jedrych & Ewa Jozefczak Puola
76  Wojciech Marcinkowski & Aleksandra Sadej Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}