Results from Polish Open 2007 - IDSF International Open Standard 9. kesäkuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Polish Open 2007
Puola - Olsztyn 8. kesäkuuta 2007

IDSF International Open Standard 9. kesäkuuta 2007

Finaali

1  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Puola
2  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
3  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Englanti
4  Marek Kosaty & Paulina Glazik Puola
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Venäjä
6  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Saksa
8  Jegor Pogrebniak & Agata Matyjek Puola
8  Veiko Ratas & Helena Liiv Viro
10  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Puola
11  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Puola
12  Pawel Switalski & Agata Pilarska Puola

Neljännesfinaali

13  Pawel Szajda & Karina Hofmann Puola
14  Marko Mehine & Maria Fessai Viro
15  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Valko-Venäjä
16  Jerzy Borowski & Marta Kocik Puola
16  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Puola
18  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Puola
18  Alexander Frolov & Alina Shliakhova Venäjä
18  Szymon Kulis & Katarzyna Szymanska Puola
21  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Valko-Venäjä
22  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Puola
23  Krzysztof Musiol & Katarzyna Kozlowska Puola
24  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Suomi

2. Kierros (50 parasta)

25  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Liettua
26  Adrian Kapala & Olga Matysik Puola
27  Michal Oleszczynski & Magdalena Trepaszko Puola
28  Mateusz Zakrzewski & Klaudia Adamska Puola
29  Adrian Kawecki & Joanna Sieminska Puola
29  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Puola
31  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Puola
32  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Puola
32  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Valko-Venäjä
34  Lukasz Filipczuk & Dominika Strupiechowska Puola
34  Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlanti
36  Tomasz Wiercinski & Paulina Misiak Puola
37  Jan Borecki & Daria Kolata Puola
38  Wojciech Duraj & Katarzyna Czechowska Puola
38  Dmitri Reut & Daria Zubova Valko-Venäjä
40  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Valko-Venäjä
40  Seweryn Nowak & Lidia Cwiklinska Puola
42  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Puola
43  Mateusz Glowa & Aleksandra Niedospial Puola
44  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Liettua
44  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Saksa
44  Rafal Kijek & Malgorzata Cieszkowska Puola
47  Tomas Jonaitis & Jomante Dapkeviciute Liettua
47  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Puola
47  Michal Wasik & Aleksandra Korscik Puola
50  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Liettua

1. kierros (76 parasta)

51  Michal Jezierski & Anna Leska Puola
52  Rodion Sharoshyn & Liana Bahtiarova Venäjä
53  Karol Malinowski & Natalia Janiuk Puola
54  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Venäjä
55  Kamil Bigaj & Aleksandra Skubis Puola
56  Norbert Sikora & Milena Duch Puola
57  Tomasz Batko & Anna Uznanska Puola
57  Michal Falinski & Izabella Gierulska Puola
57  Tomasz Zukowski & Polina Petrischeva Puola
60  Kamil Baran & Sylwia Tomczyk Puola
61  Mariusz Tokarz & Ewa Lukasik Puola
62  Michal Pastewski & Paula Mroczynska Puola
62  Pawel Tekiela & Adrianna Piechowka Puola
64  Adam Handke & Anna Nowicka Puola
65  Adrian Dreling & Ewa Rogowska Puola
66  Piotr Aleksandrowicz & Magdalena Czechowska Puola
67  Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Suomi
67  Jacek Lesniak & Klaudia Kusina Puola
69  Wiktor Chlebek & Dominika Necka Puola
70  Marcin Ruszkiewicz & Anna Nowicka Puola
71  Grzegorz Broda & Joanna Achinger Puola
71  Krystian Latoz & Agnieszka Gawel Puola
73  Salvatore Varriale & Stefania Migliore Italia
74  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
74  Mateusz Papuzynski & Marta Abramowicz Puola
74  Piotr Starowicz & Paulina Drozyner Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}