Results from Polish Open 2010 - IDSF International Open Latin 13. kesäkuuta 2010
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Polish Open 2010
Puola - Olsztyn 11. kesäkuuta 2010

IDSF International Open Latin 13. kesäkuuta 2010

Finaali

1  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Venäjä
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Venäjä
3  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Venäjä
4  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
5  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Venäjä
6  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [28] Pavel Ivanov & Maria Kamenskaya Venäjä
8  [21] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irlanti
9  [12] Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Puola
10  [10] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Puola
11  [6] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Puola
12  [1] Andrei Vavilov & Terje Piho Viro

Neljännesfinaali

13  [27] Alexander Svanberg & Anastasija Jerjomina Latvia
14  [23] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Puola
15  [22] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Puola
16  [19] Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Saksa
17  [16] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Puola
18  [12] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
19  [11] Alexis Bergeon & Johanna Rivier Ranska
20  [8] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Puola
20  [8] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Viro
22  [7] Marts Smolko & Alina Zavadska Latvia
22  [7] Michal Walczak & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Puola
24  [4] Marcin Wojtkowiak & Karolina Kowalska Puola

2. Kierros (36 parasta)

25  [32] Pawel Pietkiewicz & Monika Pavlovic Puola
26  [30] Michal Kot & Justyna Gierlowska Puola
27  [25] Ernest Jelen & Anna Khrycheva Puola
28  [21] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Puola
29  [19] Maciej Milcarz & Joanna Lewandowska Puola
30  [14] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Puola
31  [11] Robert Magiera & Malgorzata Borsuk Puola
32  [9] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Valko-Venäjä
33  [8] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Puola
34  [6] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Liettua
35  [4] Grzegorz Demucha & Aleksandra Sadej Puola
36  [2] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Puola

1. kierros (50 parasta)

37  [30] Dangis Salaviejus & Indre Kucinskaite Liettua
38  [28] Maciej Walczak & Anna Maciak Puola
39  [10] Bartosz Bojanczyk & Anna Jackowska Puola
39  [10] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Puola
39  [10] Marius Mince & Ugne Vysniauskaite Liettua
42  [7] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Puola
43  [5] Krystian Kisielewski & Agnieszka Sikora Puola
43  [5] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Puola
45  [4] Paulius Daniunas & Agne Vitkauskaite Liettua
45  [4] Pawel Matczak & Paulina Kwiatkowska Puola
47  [3] Michal Pakulski & Magdalena Reterska Puola
48  [1] Leszek Gularek & Wioletta Jagos Puola
49  Wiktor Chlebek & Magdalena Kowal Puola
49  Radoslaw Tomaka & Wioletta Kiwior Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}