Results from Prague Open 2012 - WDSF World Open Latin 8. syyskuuta 2012
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Prague Open 2012
Tšekki - Praha 8. syyskuuta 2012

WDSF World Open Latin 8. syyskuuta 2012

Finaali

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Venäjä
2  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Tanska
3  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenia
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
5  Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Romania
6  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tšekki
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Timur Yusupov & Sofya Kharina Venäjä
8  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Venäjä
9  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Suomi
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norja
11  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Tšekki
14  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Tanska
15  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tšekki
15  Roland Süttö & Anikó Tombácz Unkari
17  Alberto Faccio & Giada Lini Italia
18  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Viro
18  Nikolaj Lund & Marta Kocik Tanska
20  Rodion Khromov & Stasa Berkopec Slovenia
21  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Viro
22  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tšekki
23  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Tšekki
24  Rasmus Lander & Line Smed Tanska

3. Kierros (49 parasta)

25  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Saksa
26  Mickael Amicel & Manon Felici Ranska
26  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norja
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Tanska
28  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Latvia
30  Petter Engan & Kine Mardal Norja
30  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Venäjä
32  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Venäjä
32  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Latvia
34  Barna Sztoján & Jaroslava Huber Itävalta
35  Calin Florin Bochis & Anita Berecz Romania
35  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Ranska
37  Marek Bures & Ekaterina Kalish Tšekki
38  Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia
39  Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Puola
39  Ales Petran & Tatiana Dorina Tšekki
41  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Valko-Venäjä
42  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tšekki
42  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Tšekki
42  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tšekki
45  Artem Lazarev & Amalie Stampe Tanska
45  Edgar Sztuce vel Stuzmania & Justyna Barycka Puola
47  Mathias Kirkegaard & Line Riding Tanska
48  Josef Just & Helena Birgusova Tšekki
49  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Tšekki

2. Kierros (80 parasta)

50  Mihai Marius Gherasim & Ana Maria Marin Romania
50  Denis Richter & Anamaria Heinemann Saksa
52  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tšekki
53  Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Liettua
53  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Tanska
55  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tšekki
56  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Ranska
56  Alexandru Runceanu & Elena Florentina Gogu Romania
58  Karls Aniscenko & Zaklina Sola Latvia
58  Tomas Gal & Marketa Dostalova Tšekki
60  Florent Convali & Stella Galvez Ranska
61  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Tanska
62  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Tšekki
63  Marco Steindl & Barbora Spurna Itävalta
64  Tomas Smutny & Jana Sigutova Tšekki
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tšekki
65  Josef Kukan & Renata Smidova Tšekki
67  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Tšekki
67  Jaroslav Novak & Petra Smidova Tšekki
69  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Tšekki
70  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Tšekki
71  Lucas Felici & Lisa Laffargue Ranska
71  Lukas Holecek & Lenka Brozakova Tšekki
73  Radim Vyslouzil & Katarzyna Niedobova Tšekki
74  Baran Adisen & Cigdem Güler Turkki
74  Sebastian Ianc & Roxana Andreea Stefanca Romania
76  Jan Musal & Jana Kukucova Tšekki
77  Vaclav Bures & Tereza Bruckova Tšekki
77  Sergey Katkov & Irina Prohorova Venäjä
79  Denis Vykruta & Michaela Kleckova Tšekki
80  Václav Zoudlík & Daniela Strasilova Tšekki

1. kierros (116 parasta)

81  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Tšekki
82  Jonathan Maier & Anna Romanova Saksa
82  Robert Sendrei & Zsofia Horvath Slovakia
84  Lukas Doubrav & Daniela Cerna Tšekki
85  Michal Jarzyna & Angelika Grzybowska Puola
86  Martin Pauliny & Katerina Cakorova Tšekki
86  Petr Pokorny & Barbora Benjakova Tšekki
88  Tomas Cerny & Zuzana Brodova Tšekki
88  Petr Sobota & Yvona Bujnova Tšekki
90  Matej Novak & Lucie Sloukova Tšekki
91  Clement Blondeau & Shona Bresson Ranska
91  Jan Chytra & Diana Ziganshina Tšekki
93  Adam Heres & Pavlina Pankova Tšekki
94  Christian Wermuth & Pernille Vikkelsøe Tanska
95  Marc Tacchino & Stephanie Rey Ranska
96  Radim Bobek & Katerina Vackova Tšekki
97  Jirí Hudecek & Monika Manaskova Tšekki
97  Vladimir Lazarev & Barbora Kulhankova Tšekki
97  Vladimir Steska & Veroni Rutzenstorferova Tšekki
100  Jan Matousek & Ruth Svandova Tšekki
100  Ctibor Mazal & Klara Konarikova Tšekki
102  Tomas Waloszek & Eliska Kocurkova Tšekki
103  David Gregor & Anna Zilova Tšekki
103  Filip Korpanec & Hana Schwarzová Tšekki
103  Tomas Vojir & Elizabeth Tetrevová Tšekki
106  Jakub Bohac & Nikola Olahová Tšekki
106  Petr Kubla & Lucie Brandejsova Tšekki
108  Jan Havir & Ivana Cepelkova Tšekki
108  Martin Mojdl & Ilona Zdarska Tšekki
108  Jiri Stejskal & Iva Liskova Tšekki
108  Michal Varnuska & Jana Hajkova Tšekki
112  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Tšekki
112  Lukas Gunzel & Sona Spevakova Tšekki
112  Pavel Jiranek & Lucie Jeschkova Tšekki
115  Lukas Brezina & Kristýna Klusová Tšekki
115  Zdenek Suchy & Tereza Cepelova Tšekki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}