Results from Rhythm - 2011 - Amateur Open Latin 25. marraskuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Rhythm - 2011
Venäjä - Moscow 25. marraskuuta 2011

Amateur Open Latin 25. marraskuuta 2011

Finaali

1  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Italia
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
3  Nikita Bazev & Marta Arndt Saksa
4  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Espanja
5  Anton Semenov & Anastasiya Borscheva Venäjä
6  Timur Yusupov & Sofya Kharina Venäjä
7  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [46] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Venäjä
9  [18] Igor Makarov & Anna Baklanova Venäjä
10  [41] Aleksandr Shapovalov & Anastasiya Kryukova Venäjä
10  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Venäjä
12  Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Venäjä

Neljännesfinaali

13  [30] Maksimilian Polosatov & Olga Khvesko Venäjä
14  [60] Anton Goncharov & Olga Andrianova Venäjä
15  [26] Eric Damian & Greta Kisielewska Puola
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Venäjä
17  [22] Evgeny Vorobyev & Olga Poletaeva Venäjä
18  [41] Anton Korolenko & Knarik Erkanyan Venäjä
19  [19] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Venäjä
20  [55] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Venäjä
21  [16] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Venäjä
22  [32] Aleksandr Rodygin & Tamara Bunatyan Venäjä
23  [7] Aleksandr Aksenov & Olga Cherepanova Venäjä
24  [65] Marius Balan & Nina Bezzubova Saksa

3. Kierros (48 parasta)

25  [31] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Venäjä
26  [47] Pavel Shishov & Viktoriya Kharitonova Venäjä
26  [30] Evgeniy Zavadskikh & Polina Mayer Venäjä
28  [57] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Venäjä
29  [27] Roman Tormashev & Anastasiya Alekhina Venäjä
30  [59] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Venäjä
31  [21] Artem Kozlov & Natalia Usoltseva Venäjä
32  Sergey Panchenko & Olga Kostyuchenko Venäjä
33  [18] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Venäjä
34  [46] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Venäjä
35  [49] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Venäjä
35  [16] Artem Bubnov & Valeriya Kazakova Venäjä
35  [16] Pavel Katunin & Aleksandra Lutsenko Venäjä
38  [42] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Venäjä
39  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Venäjä
40  Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Venäjä
41  [35] Givi Vardanidze & Viktoriya Esatiya Venäjä
41  [11] Aleksey Potapov & Anna Antonyuk Venäjä
41  [11] Igor Sivokon & Yulia Medved Venäjä
44  [33] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Venäjä
44  [10] Sergey Chebyshev & Ekaterina Gorodetskaia Venäjä
46  [33] Alexandr Otsechkin & Tatiana Irikhina Venäjä
46  [9] Artem Shiller & Diana Pilipenko Venäjä
48  [44] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Venäjä

2. Kierros (96 parasta)

49  [32] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Venäjä
50  Ilya Batov & Anna Shafranova Venäjä
51  [29] Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Venäjä
51  [29] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Venäjä
51  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Venäjä
51  Konstantin Poliakov & Yana Zaytseva Venäjä
55  [49] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Venäjä
55  [28] Artem Pogudin & Arina Sokolova Venäjä
55  [28] Taras Skuratov & Marina Kapishnikova Venäjä
55  [28] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Venäjä
55  Evgeny Lazarev & Elena Chernykh Venäjä
60  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Venäjä
61  [26] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Venäjä
61  [26] Andrey Sviridov & Anna Babchenko Venäjä
61  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Venäjä
64  [45] Aleksandr Ovcharenko & Mariya Sidlova Venäjä
64  [24] Viktor Shkarivskiy & Darya Lopatina Venäjä
66  Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Venäjä
67  [20] Marat Zhumabekov & Yana Popkova Venäjä
68  [42] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Venäjä
68  [19] Ilya Kharlamov & Ekaterina Ovchinnikova Venäjä
70  [43] Aleksandr Sviridov & Aleksandra Kachalova Venäjä
70  [17] Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Venäjä
72  [42] Yuriy Markelov & Daria Kretova Venäjä
73  [15] Sergey Yuzhilkin & Irina Shkatova Venäjä
73  Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Venäjä
75  [14] Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Venäjä
76  [12] Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Venäjä
76  Adel Shangaraev & Veronika Nurieva Venäjä
78  [11] Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Venäjä
78  Kirill Kretushev & Ritta Zhdanova Venäjä
78  Danil Scherbakov & Anna Shukhovtseva Venäjä
81  [10] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Venäjä
82  [9] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Venäjä
82  Roman Korolkov & Darya Egorova Venäjä
84  [40] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Venäjä
85  [38] Pavel Chekanov & Anna Yarovenko Venäjä
85  [7] Dmitriy Karmazin & Mariya Gusmanova Venäjä
85  [7] Andrey Kosov & Mariya Romanova Venäjä
88  [6] Nikita Kucheryavyy & Olga Mosina Venäjä
88  [6] Ivan Petov & Nadira Espolova Venäjä
88  Vasiliy Druzhinin & Karina Semenova Venäjä
88  Andrey Larionov & Kseniya Mironova Venäjä
92  [5] Artem Novikov & Yulia Dragina Venäjä
92  Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Venäjä
94  [48] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Venäjä
94  [4] Rodion Fomin & Daria Belova Venäjä
96  [43] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Venäjä

1. kierros (141 parasta)

97  [30] Stanislav Eremeev & Ekaterina Yakovenko Venäjä
97  [30] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Venäjä
97  Semen Zakharenko & Viktoriya Kolpakova Venäjä
100  [27] Pavel Rozinkov & Elena Grebkina Venäjä
100  Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Venäjä
100  Boris Sorokin & Regina Malova Venäjä
103  [26] Artemiy Burdin & Inessa Avakova Venäjä
103  Nikita Tychinin & Viktoriya Mazanova Venäjä
105  [25] Artem Kopylov & Anna Lopatina Venäjä
105  Vasiliy Glebov & Anastasia Melnikova Venäjä
107  [24] Aleksey Kostenkov & Evgeniya Novozhilova Venäjä
107  [24] Ivan Prikhodchenko & Kristina Zinchenko Venäjä
107  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Venäjä
110  [23] Aleksey Oderiy & Diana Komarova Venäjä
110  Aleksandr Fedoseev & Anna Anufrieva Venäjä
110  Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Venäjä
113  [22] Nikolay Reutov & Natalya Kamaletdinova Venäjä
113  Anton Savchuk & Kseniya Vymyatnina Venäjä
115  [21] Oleg Velikanov & Alena Guzeeva Venäjä
116  Vladimir Kuznetsov & Svyetlana Sotnikova Venäjä
117  [19] Sergey Zhbakov & Anastasiya Pashevich Venäjä
118  [18] Anton Buneev & Alena Posysaeva Venäjä
118  Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Venäjä
120  Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Venäjä
121  [16] Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Venäjä
121  [16] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Venäjä
121  Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Venäjä
124  [15] Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Venäjä
124  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Venäjä
126  [14] Ilya Gordeev & Yuliya Olenich Venäjä
126  Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Venäjä
128  Aleksandr Barsukov & Sofia Lipatova Venäjä
129  [12] Oleg Trifonov & Alfiya Khusyainova Venäjä
129  Aleksandr Romanov & Mariya Shmatko Venäjä
131  [10] Ivan Zhigalik & Anastasiya Bogacheva Venäjä
132  [8] Roman Shcherbina & Anna Khomyakova Venäjä
132  Ruslan Ischuk & Natalya Naryshkina Venäjä
134  [7] Dmitriy Fomin & Valeriya Tsovbun Venäjä
134  Aleksey Yuschenko & Evgeniya Manukovskaya Venäjä
136  [6] Vadim Marin & Elena Lipatova Venäjä
136  Pavel Isobaev & Ekaterina Butivshchenko Venäjä
138  [5] Egor Kartashov & Alesya Mamula Venäjä
138  Andrey Khochkin & Yuliya Chernikova Venäjä
138  Vitaliy Shevchenko & Anna Pershina Venäjä
141  [3] Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}