Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Latin 23. marraskuuta 2013
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Rhythm 2013
Venäjä - Moscow 23. marraskuuta 2013

Junior I Open Latin 23. marraskuuta 2013

Finaali

1  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Venäjä
2  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Venäjä
3  Nikita Shevchenko & Sofya Grechkina Venäjä
4  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Venäjä
5  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Venäjä
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Venäjä
8  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Venäjä
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Venäjä
10  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Venäjä
11  Umar Dzhumaev & Elizaveta Slavogorodskaya Venäjä
12  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Venäjä
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Venäjä

Neljännesfinaali

14  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Venäjä
14  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Venäjä
16  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Venäjä
17  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Venäjä
18  Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Venäjä
19  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Venäjä
20  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Venäjä
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Venäjä
22  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Venäjä
23  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Venäjä
23  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Venäjä
25  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

26  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Venäjä
27  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Venäjä
28  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Venäjä
29  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Venäjä
30  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Venäjä
31  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Venäjä
32  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Venäjä
32  Artemiy Markin & Polina Biryukova Venäjä
34  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Venäjä
35  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Venäjä
36  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Venäjä
37  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Venäjä
38  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Venäjä
39  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Venäjä
39  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Venäjä
41  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Venäjä
42  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Venäjä
43  Daniil Morhov & Eva Burenina Venäjä
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Venäjä
44  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Venäjä
46  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Venäjä
46  Andrey Soshnev & Anastasiya Ptashinskaya Venäjä
48  Yakov Sein & Anastasiya Zherdeva Venäjä

1. kierros (70 parasta)

49  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Venäjä
49  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Venäjä
49  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Venäjä
52  Vyacheslav Shaymardanov & Darya Kalinina Venäjä
53  Andrey Basistyy & Mariya Lobanova Venäjä
53  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Venäjä
53  Kirill Shkrykin & Aleksandra Chuchupal Venäjä
53  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Venäjä
57  Nikita Gubarev & Kseniya Salata Venäjä
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukraina
59  Kirill Baturin & Evgeniya Gromova Puola
59  Aleksej Prokofev & Ekaterina Saltykova Venäjä
61  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Venäjä
61  Daniil Sobolev & Yuliya Spasova Venäjä
61  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Venäjä
64  Dmitriy Solovev & Aleksandra Denisova Venäjä
65  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Venäjä
66  Nikita Matyukhin & Mariya Kuzmina Venäjä
67  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Venäjä
68  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Venäjä
69  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Venäjä
70  Semen Ivanov & Ekaterina Degtyareva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}