Results from Ritm 2004 - Youth Standard 27. marraskuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Ritm 2004
Venäjä - Moscow 27. marraskuuta 2004

Youth Standard 27. marraskuuta 2004

Finaali

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Venäjä
2  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Venäjä
3  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Venäjä
4  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Venäjä
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Venäjä
6  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Venäjä
7  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Venäjä
9  Sergei Savelev & Ekaterina Bogdanova Venäjä
10  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Venäjä
10  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Venäjä
12  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Venäjä
13  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Venäjä
14  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Venäjä
15  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Venäjä

Neljännesfinaali

16  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Venäjä
17  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Venäjä
18  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Venäjä
19  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Venäjä
20  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Venäjä
21  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Venäjä
22  Aleksandr Zorin & Ekaterina Khomik Venäjä
23  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Venäjä
24  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Venäjä
24  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Venäjä
26  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Venäjä
27  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Venäjä

1. kierros (54 parasta)

28  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Venäjä
28  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Venäjä
28  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Venäjä
31  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Venäjä
31  Ilya Mirgorodskiy & Anastasia Veslova Venäjä
31  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Venäjä
34  Oleg Tsarev & Elena Boldina Venäjä
35  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Venäjä
36  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Venäjä
36  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Venäjä
38  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Venäjä
38  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Venäjä
40  Maxim Antipin & Irina Ananina Venäjä
40  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Venäjä
42  Aleksandr Konovalov & Svetlana Rodina Venäjä
42  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Venäjä
42  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Venäjä
45  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Venäjä
46  Aleksey Krylov & Mariya Levaya Venäjä
47  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Venäjä
48  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Venäjä
48  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Venäjä
48  Mikhail Mitin & Anastasiya Yakimova Venäjä
51  Aleksandr Abramov & Alena Krushanova Venäjä
51  Vladimir Zagibalov & Valeria Trezhbinskaia Venäjä
53  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Venäjä
54  Ilya Strelkov & Anastasia Litovka Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}