Results from Ritm 2005 - Amateur Standard 26. marraskuuta 2005
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Ritm 2005
Venäjä - Moscow 26. marraskuuta 2005

Amateur Standard 26. marraskuuta 2005

Finaali

1  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Venäjä
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Venäjä
3  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Venäjä
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Venäjä
5  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Venäjä
6  Evgeni Grigorov & Olga Bakushina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Venäjä
8  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Venäjä
9  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Venäjä
9  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Venäjä
11  Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Venäjä
12  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Pavel Nepomniaschi & Inga Andreychenko Venäjä
14  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Venäjä
15  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Venäjä
16  Ivan Krylov & Yuliya Sidelnikova Venäjä
16  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Venäjä
18  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Venäjä
19  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Venäjä
19  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Venäjä
21  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Venäjä
21  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Venäjä
23  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Venäjä
24  Aleksander Kuznetsov & Olesia Kargina Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Venäjä
26  Grigory Novikov & Dinara Talypova Venäjä
26  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Venäjä
28  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Venäjä
28  Aleksandr Podgorelkin & Ekaterina Kramarenko Venäjä
30  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Venäjä
31  Anton Silantev & Tatyana Larina Venäjä
32  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Venäjä
32  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Venäjä
34  Ivan Kruk & Olga Kim Venäjä
34  Mikhail Volkov & Arina Zemtsova Venäjä
36  Dmitriy Vorobyev & Galina Abramova Venäjä
37  Maxim Zakharov & Olga Priamilova Venäjä
38  Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä
39  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Venäjä
40  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Venäjä
41  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Venäjä
42  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Venäjä
43  Grigoriy Kolibas & Evgenia Veprintseva Venäjä
44  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Venäjä
45  Denis Davydov & Daria Orlova Venäjä
45  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Venäjä
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Venäjä
48  Leonid Tarasov & Yuliya Safonova Venäjä

1. kierros (74 parasta)

49  Roman Rudenko & Kseniya Pozhilenkova Venäjä
50  Igor Arkatov & Natalia Kargina Venäjä
51  Andrey Glushkov & Marina Orlova Venäjä
52  Timur Guseinov & Marina Smolina Venäjä
52  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Venäjä
52  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Venäjä
52  Juri Stefanskiy & Yulia Koreneva Venäjä
56  Aleksey Chadin & Tatyana Khmelevskaya Venäjä
57  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Venäjä
57  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Venäjä
59  Sergey Kozlov & Ekaterina Alekseeva Venäjä
60  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Venäjä
61  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Venäjä
62  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Venäjä
62  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Venäjä
64  Igor Markin & Elena Kurtseva Venäjä
65  Anton Belov & Irina Zaitseva Venäjä
66  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Venäjä
67  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Venäjä
68  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Venäjä
69  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Venäjä
70  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Venäjä
71  Dmitri Kriuchkov & Alena Lobas Venäjä
71  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Venäjä
73  Eduard Sagitov & Ekaterina Sagitova Venäjä
74  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}