Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Junior II Standard 13. helmikuuta 2005
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

'Russian Club' Cup 2005
Venäjä - Moscow 12. helmikuuta 2005

Junior II Standard 13. helmikuuta 2005

Finaali

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Venäjä
2  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Venäjä
3  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Venäjä
4  Anton Karpov & Anna Volkova Venäjä
5  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Venäjä
6  Daniil Ulanov & Alena Popova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Venäjä
7  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Venäjä
9  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Venäjä
9  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Venäjä
11  Yuriy Simachev & Iryna Bolshakova Venäjä
12  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Venäjä
12  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Venäjä
14  Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Venäjä

Neljännesfinaali

15  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Venäjä
16  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Venäjä
16  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukraina
18  Aleksey Kindeev & Anna Udalova Venäjä
19  Dmitriy Glotov & Mariya Aznaurova Venäjä
19  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Venäjä
21  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Venäjä
22  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Venäjä
23  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Venäjä
24  Vladislav Boyko & Albina Kireeva Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

25  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Venäjä
25  Nikita Smirnov & Ekaterina Bashta Venäjä
27  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Venäjä
27  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Venäjä
29  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Venäjä
29  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Venäjä
29  Konstantin Sidorov & Anastasiya Vyrodova Venäjä
32  Aleksey Gubin & Natalya Pronina Venäjä
32  David Gvelesiani & Tina Gvelesiani Venäjä
34  Nikolay Mezentsev & Ekaterina Sizova Venäjä
34  Nikita Zolotarev & Olga Muntyanu Venäjä
36  Daniil Gaynov & Ekaterina Dmitrieva Venäjä
36  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Venäjä
38  Ivan Turbasov & Ekaterina Kulishova Venäjä
39  Anton Chernykh & Anastasiya Kryukova Venäjä
39  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Venäjä
41  Evgeniy Egorov & Yuliya Krivacheva Venäjä
41  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Venäjä
41  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Venäjä
44  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Venäjä
44  Pavel Novikov & Elvira Skrylnikova Venäjä
46  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Venäjä
46  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Venäjä
48  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Venäjä

2. Kierros (81 parasta)

49  Kirill Mikhaylov & Darya Zharova Venäjä
50  Gennadiy Kotelevets & Valeriya Karateeva Venäjä
50  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Venäjä
50  Maxim Volodkin & Ekaterina Zus-zyat Venäjä
53  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Venäjä
54  Vagan Melikyan & Maria Makhaniouk Venäjä
54  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Venäjä
54  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Venäjä
57  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Venäjä
58  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Venäjä
58  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Venäjä
60  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Venäjä
60  Ivan Zhuravlev & Elina Glimnurova Venäjä
62  Ilya Lebedyev & Elizaveta Shibaeva Venäjä
63  Nikita Shashenkov & Anastasiya Karpova Venäjä
64  Ilya Dementev & Kristina Orlova Venäjä
64  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Venäjä
64  Valeriy Naumov & Yuliya Slepynina Venäjä
64  Radmir Rafikov & Yuliya Reshetova Venäjä
68  Sergey Zelyanin & Anastasiya Gaydar Venäjä
69  Ilya Timoshenko & Ekaterina Brekhova Venäjä
70  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Venäjä
70  Andrey Papaev & Ksenia Melikhova Venäjä
70  Dmitriy Revin & Viktoriya Soloveva Venäjä
73  Artem Kondrashov & Yuliya Ruban Venäjä
73  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Venäjä
75  Pavel Sedykh & Mariya Bushueva Venäjä
76  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Venäjä
77  Yuriy Kopylov & Tatyana Mylnikova Venäjä
78  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Venäjä
79  Anton Privalov & Valeriya Oleksyuk Venäjä
80  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Venäjä
81  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Venäjä

1. kierros (142 parasta)

82  Vitaliy Azarov & Valentina Tomskaya Venäjä
82  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Venäjä
82  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Venäjä
82  Boris Sorokin & Irina Polovikova Venäjä
86  Anton Ivanov & Anastasiya Starikova Venäjä
87  Maksym Kapitanchuk & Anna Kuharets Ukraina
87  Gleb Knyazhev & Aleksandra Shoshneva Venäjä
87  Ilya Lavrentev & Anastasiya Kolyadinskaya Venäjä
87  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Venäjä
87  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Venäjä
92  Yuri Chumutin & Darya Demyanovich Venäjä
92  Ivan Eremin & Aleksandra Arshavskaya Venäjä
92  Aleksey Safronov & Adelia Gaivoronskaya Venäjä
95  Evgeniy Lunev & Tatyana Zhirukhina Venäjä
95  Daniel Umarov & Aleksandra Lutsenko Venäjä
95  Maksim Zaverkin & Aleksandra Gasilova Venäjä
98  Sergey Katkov & Elena Chistova Venäjä
98  Viktor Safin & Darya Muksinova Venäjä
100  Grigoriy Arkhipov & Ekaterina Ramzina Venäjä
100  Maksim Dolgov & Elena Dvorovaya Venäjä
100  Aleksandr Nasadik & Katia Evsutkina Venäjä
103  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Venäjä
104  Eduard Khayrulin & Nadezhda Dobritskaya Venäjä
105  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Venäjä
106  Konstantin Lamanov & Tatyana Kobets Venäjä
107  Denis Gandraburga & Mariya Tikhonova Venäjä
107  Kirill Gneushev & Darina Kulikova Venäjä
107  Timofey Kudryavtsev & Aleksandra Slobodyanik Venäjä
107  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Venäjä
111  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Venäjä
111  Denis Meshkov & Diana Manon Venäjä
111  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Venäjä
114  Lev Ermakov & Elizaveta Nechaeva Venäjä
114  Timur Galiullin & Alina Tagirova Venäjä
116  Igor Glotkin & Mariya Deryugina Venäjä
116  Roman Kitashin & Olga Pakhomova Venäjä
116  Ivan Nikolaev & Lyubov Vasileva Venäjä
119  Stanislav Startsev & Lyubov Stratichuk Venäjä
119  Anton Volkov & Ella Naumova Venäjä
121  Aleksandr Anufryev & Valeriya Malomuzh Venäjä
122  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Venäjä
122  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Venäjä
124  Pavel Mironychev & Gayane Karapetyan Venäjä
124  Ilya Perskiy & Darya Chernysheva Venäjä
124  Aleksey Plakhotnik & Daria Vinogradova Venäjä
124  Aleksandr Yanykin & Darya Panfilova Venäjä
128  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Venäjä
128  Sergey Kiyan & Mariya Barbotko Venäjä
128  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Venäjä
128  Aleksey Stepin & Valya Segeda Venäjä
132  Evgen Afanasiev & Veronika Shusterova Venäjä
132  Arseniy Besedin & Darya Mosyakina Venäjä
132  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Venäjä
132  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Venäjä
132  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Venäjä
132  Nikolay Shiryaev & Irina Yurina Venäjä
138  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Venäjä
139  Denis Bozhchenko & Elizaveta Popova Venäjä
140  Gleb Zarubin & Anastasiya Prosvirnova Venäjä
141  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Venäjä
141  Yuriy Perevezentsev & Elena Komkova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}