Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard 13. helmikuuta 2005
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

'Russian Club' Cup 2005
Venäjä - Moscow 12. helmikuuta 2005

Youth Standard 13. helmikuuta 2005

Finaali

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Venäjä
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Venäjä
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Venäjä
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Venäjä
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Venäjä
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Venäjä
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Venäjä
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Venäjä
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Venäjä
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Venäjä
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Venäjä
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Venäjä
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Venäjä
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Venäjä

Neljännesfinaali

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraina
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Venäjä
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Venäjä
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Venäjä
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Venäjä
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Venäjä
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Venäjä
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Venäjä
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukraina
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Venäjä
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Venäjä
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Venäjä

3. Kierros (50 parasta)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Venäjä
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Venäjä
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Venäjä
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Venäjä
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Venäjä
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Venäjä
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Venäjä
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Venäjä
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Venäjä
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Venäjä
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Venäjä
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Venäjä
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Venäjä
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Venäjä
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Venäjä
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Venäjä
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Venäjä
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Venäjä
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Venäjä
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Venäjä
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Venäjä
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Venäjä
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Venäjä
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Venäjä

2. Kierros (100 parasta)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Venäjä
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Venäjä
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Venäjä
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Venäjä
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Venäjä
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Venäjä
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Venäjä
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Venäjä
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Venäjä
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Venäjä
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Venäjä
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Valko-Venäjä
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Venäjä
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Venäjä
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Venäjä
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Venäjä
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Venäjä
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Venäjä
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Venäjä
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Venäjä
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Venäjä
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Venäjä
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Venäjä
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Venäjä
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Venäjä
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Venäjä
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Venäjä
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Venäjä
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Venäjä
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Venäjä
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Venäjä
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Venäjä
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Venäjä
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Venäjä
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Venäjä
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Venäjä
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Venäjä
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Venäjä
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Venäjä
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Venäjä
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Venäjä
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Venäjä
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Venäjä
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Venäjä
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Venäjä
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Venäjä
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Venäjä
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Venäjä
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Venäjä
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Venäjä

1. kierros (152 parasta)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Venäjä
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Venäjä
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Venäjä
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Venäjä
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Venäjä
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Venäjä
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Venäjä
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Venäjä
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Venäjä
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Venäjä
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Venäjä
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Venäjä
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Venäjä
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Venäjä
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Venäjä
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Valko-Venäjä
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Venäjä
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Venäjä
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Venäjä
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Venäjä
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Venäjä
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Venäjä
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Venäjä
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Venäjä
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Venäjä
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Venäjä
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Venäjä
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Venäjä
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Venäjä
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Venäjä
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Venäjä
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Venäjä
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Venäjä
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Venäjä
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Venäjä
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Venäjä
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Venäjä
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Venäjä
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Venäjä
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Venäjä
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Venäjä
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Venäjä
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Venäjä
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Venäjä
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Venäjä
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Venäjä
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Venäjä
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Venäjä
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Venäjä
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Venäjä
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}